Çin Endüstriyel Ağ Anahtarı & Endüstriyel Yönetilen Ethernet Anahtarı Üretici

Sizin için geniş bir yüksek kaliteli ürün yelpazesi
Kalite FCC Standartları 2 SFP Fiber Bağlantı Noktalı 8 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetimli Ethernet Anahtarı Fabrika

FCC Standartları 2 SFP Fiber Bağlantı Noktalı 8 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetimli Ethernet Anahtarı

Ürün adı: 8 Portlu Endüstriyel Ethernet Anahtarı
Limanlar: 10
İletişim Modu: Tam Çift Yönlü ve Yarı Çift Yönlü
Kalite EMC Endüstriyel Sınıf Katman 2 Yönetilen Anahtar Hub'ı 4 SFP Fiber Bağlantı Noktalı 8 Bağlantı Noktası Fabrika

EMC Endüstriyel Sınıf Katman 2 Yönetilen Anahtar Hub'ı 4 SFP Fiber Bağlantı Noktalı 8 Bağlantı Noktası

Ürün adı: 8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı
Limanlar: 12
İletişim Modu: Tam Çift Yönlü ve Yarı Çift Yönlü
Kalite 90W'a Kadar Gigabit Ethernet 40Gbps 8 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetimli Poe Anahtarı Fabrika

90W'a Kadar Gigabit Ethernet 40Gbps 8 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetimli Poe Anahtarı

Ürün adı: Endüstriyel Yönetimli POE Anahtarı
PoE: Maksimum 90W
Alarm: 2 yönlü-C kuru kontaktan
Kalite Zorlu Dış Ortam İçin Tek Fiber SC Poe Fiber Medya Dönüştürücü 10/100M Fabrika

Zorlu Dış Ortam İçin Tek Fiber SC Poe Fiber Medya Dönüştürücü 10/100M

Ürün adı: POE Medya Dönüştürücü
oran: 10 / 100Mbps
Fiber Bağlantı Noktası: 1
Kalite 220VAC Endüstriyel Yönetimli Ethernet Anahtarı 4SFP Fiber 24UTP Bağlantı Noktaları Fabrika

220VAC Endüstriyel Yönetimli Ethernet Anahtarı 4SFP Fiber 24UTP Bağlantı Noktaları

Ürün adı: Endüstriyel Yönetilen Ethernet Anahtarı
Fiber Bağlantı Noktaları: 4 * SFP Fiber Bağlantı Noktaları
RJ45 Bağlantı Noktaları: 24 * RJ45 Bağlantı Noktaları
Kalite Yüksek Güvenilirlik 1080P AHD CVI TVI Fiber Video Dijital Optik Dönüştürücü AC 220V Giriş Fabrika

Yüksek Güvenilirlik 1080P AHD CVI TVI Fiber Video Dijital Optik Dönüştürücü AC 220V Giriş

Ürün adı: Optik Video Verici ve Alıcı
Lif: FC, ST SC isteğe bağlı
durum: 1U raf tipi
Kalite 4 RJ45 10/100Mbps ile IEEE802.3x Yönetilmeyen Fiber Optik Ethernet Anahtarı Fabrika

4 RJ45 10/100Mbps ile IEEE802.3x Yönetilmeyen Fiber Optik Ethernet Anahtarı

ad: Fiber Optik Ethernet Anahtarı
renk: Siyah
Ağ bağlantı noktası: rJ45
Kalite Endüstriyel Seri Fiber Dönüştürücü Seri RS232/RS422/RS485 - Fiber Fabrika

Endüstriyel Seri Fiber Dönüştürücü Seri RS232/RS422/RS485 - Fiber

Ürün adı: Rs232 / Rs485 / Rs422 fiber Dönüştürücü
renk: Siyah
ağırlık: 0.3kg
Biz kimiz
Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.
Biz Kimiz Biz Shenzhen OLYCOM technology Co., Ltd., 2003 yılında fiber optik iletim ekipmanı üreticisi olarak kurulmuştur. ne yapıyoruz Fiber optik bağlantı cihazları üretip pazarlıyoruz. Endüstriyel fiber anahtar, fiberden bakıra medya dönüştürme, Ethernet ağı ve CCTV video gözetimi çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz. İster telekomünikasyon veya CCTV, ister yeniden satış veya proje müteahhitliği i...
Daha fazla bilgi edinin >>
Çin Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.
Ne derler
  • Ürün aynı fiyat seviyesindeki ürünle kıyaslandığında kaliteli.
    ------ Tom Cohen
  • Mükemmel ürün!
    ------ Bobby Jackson
  • Endüstriyel anahtar tak ve çalıştır.
    ------ Michael Halladay
En çok satanlar
En popüler ürünler
Her Zaman Bize Ulaşabilirsiniz!
Çünkü en iyi ürünlerin bile ancak arkasındaki insanlar kadar iyi olduğunu biliyoruz. 24/7 teknik destek.
Haberler ve Vakalar
İşte en son haberler ve vakalar, bizim hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz için