products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
anahtar kelimeler [ fiber optic ethernet switch ] eşleşme 68 Ürünler.
satın al 4 RJ45 10/100Mbps ile IEEE802.3x Yönetilmeyen Fiber Optik Ethernet Anahtarı çevrimiçi Üretici

4 RJ45 10/100Mbps ile IEEE802.3x Yönetilmeyen Fiber Optik Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Ethernet Anahtarı
renk: Siyah
Ağ bağlantı noktası: rJ45
Fiber Bağlantı Noktası: SFP Yuvası
Mesafe: SFP modülüne bağlıdır
satın al Mini Boyutlu SMF/MMF 2 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Ethernet Anahtarı Masaüstü 20Km İletim çevrimiçi Üretici

Mini Boyutlu SMF/MMF 2 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Ethernet Anahtarı Masaüstü 20Km İletim

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Ağ Anahtarı
oran: Gigabit Ethernet
Atlı tip: Masaüstü
renk: Siyah
RJ45 Bağlantı Noktaları: 2adet
satın al 6Gbps Fiber Optik Ethernet Anahtarı çevrimiçi Üretici

6Gbps Fiber Optik Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: 4 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Anahtar
Aktarım hızı: 10/100 / 1000M
Mac Adresi: 8K
Garanti: Bir yıl
Güç kaynağı: 5V1A
satın al Unmanaged AC100V Fiber Optic Ethernet Switch 8 Port 1.25G SFP Fiber Port çevrimiçi Üretici

Unmanaged AC100V Fiber Optic Ethernet Switch 8 Port 1.25G SFP Fiber Port

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Bağlantı Noktalı Ethernet Anahtarı
Limanlar: 8pcs
Ürünlerin Durumu: Stok
Elyaf Türü: SFP Yuvası
Giriş gerilimi: AC100V ~ 240V 50 / 60Hz
satın al Dört RJ45 Bağlantı Noktalı Çift Fiber Çok Modlu 550m Fiber Optik Ethernet Anahtarı çevrimiçi Üretici

Dört RJ45 Bağlantı Noktalı Çift Fiber Çok Modlu 550m Fiber Optik Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Çok Modlu Fiber Anahtar
Mesafe: 550
Fiber bağlayıcı: SC
renk: Siyah
Güç kaynağı: 5V1A
satın al Hızlı 7 Bağlantı Noktalı 120 KM Fiber Optik Ethernet Anahtarı hub Tek Çift Fiber'i Destekler çevrimiçi Üretici

Hızlı 7 Bağlantı Noktalı 120 KM Fiber Optik Ethernet Anahtarı hub Tek Çift Fiber'i Destekler

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: 7 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Anahtar
Elyaf Türü: 1*9
Ürün rengi: Gri
hız: Hızlı internet
Fiber mesafesi: Maksimum 120KM
satın al 10/100M Fiber Optik Ethernet Anahtarı çevrimiçi Üretici

10/100M Fiber Optik Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: 5 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Anahtar
Aktarım hızı: 10 / 100M
Atlı tip: Masaüstü
İletişim Modu: Tam Çift Yönlü ve Yarı Çift Yönlü
Güç kaynağı: 5V1A
satın al POE İç Mekan Kullanımı ile 10/100/1000M 8 Bağlantı Noktalı RJ45 Fiber Optik Hub Anahtar Kutusu çevrimiçi Üretici

POE İç Mekan Kullanımı ile 10/100/1000M 8 Bağlantı Noktalı RJ45 Fiber Optik Hub Anahtar Kutusu

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Hub Anahtarı
PoE Pin Ataması: 1/2 (V+),3/6 (V-)
IP Adresi Veritabanı: 4000
Paket Tampon Belleği: 2.75MB
Depolama Nemi: ~% 95,% 10
satın al Otomatik MDI/MDIX Gigabit Fiber Anahtar, 2 RJ45 Fiber Optik Yönetimli Anahtar 10/100/1000Mbps çevrimiçi Üretici

Otomatik MDI/MDIX Gigabit Fiber Anahtar, 2 RJ45 Fiber Optik Yönetimli Anahtar 10/100/1000Mbps

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Yönetilen Anahtar
Fiber Bağlantı Noktası: 2 x SFP bağlantı noktası
RJ-45 Bağlantı Noktası: 4 x Otomatik MDI/MDIX
Tampon Boyutu: 1m
Çalışma Sıcaklığı: ℃ ~ 55 0 ℃
satın al İç Mekan Kullanımı için 40Gbps Gigabit 8 Bağlantı Noktalı Fiber Optik POE Anahtarı Yönetimli L2 çevrimiçi Üretici

İç Mekan Kullanımı için 40Gbps Gigabit 8 Bağlantı Noktalı Fiber Optik POE Anahtarı Yönetimli L2

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Gigabit Anahtarı
Yönetilen: Destek
PoE: Destek
boyut: 160x130x50mm
ağırlık: 1,6 kg (Brüt Ağırlık)
1 2 3 4 5 Next > Last Total 7 page