90W'a Kadar Gigabit Ethernet 40Gbps 8 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetimli Poe Anahtarı
1 bilgisayar
MOQ
Negotiable
fiyat
Gigabit Ethernet 40Gbps 8 Port Industrial Managed Poe Switch Up To 90W
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, ROHS
Model numarası: IM-FP21008GW
Vurgulamak:

40Gbps Endüstriyel Yönetilen Poe Anahtarı

,

90W Endüstriyel Yönetilen Poe Anahtarı

,

40Gbps 8 bağlantı noktalı gigabit poe anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: kutuda 1 adet
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, D / A, D / P, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 5000pcs
Teknik Özellikler
Ürün adı: Endüstriyel Yönetimli POE Anahtarı
PoE: Maksimum 90W
Alarm: 2 yönlü-C kuru kontaktan
Dalgalanma koruması: 4kv
Birleşik Bağlantı Noktası: 2adet
Montaj tipi: DIN-Ray
Ürün Açıklaması

Gigabit Ethernet 8port POE 90W'a Kadar Endüstriyel Yönetimli Poe Anahtarı

 

Giriş

 

IM-FP21008GW serisi, 10/100/1000 Mbps Endüstriyel Yönetilen Poe Anahtarıdır, IEEE802.3af/at/bt ile uyumludur, Ethernet kablosu aracılığıyla POE IP kameralarını çalıştırır, basit yapı, 100 metreye kadar güç aralığı, çalışma sıcaklığı- 40 ℃ ila + 85 ℃, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini, DIN ray kurulumunu karşılar, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.

 

Ana Özellikler

 

  1. 8 x 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası, 2 x 1000Mbps COMBO bağlantı noktası

  2. 2 x 1000Mbps SFP fiber bağlantı noktası, yönetilen için 1 x KONSOL bağlantı noktası

  3. 1 ~ 8 RJ45 bağlantı noktasına kadar IEEE 802.3af/at/bt (15.4W/30W/60W/90W) gücü

  4. POE tarafından yönetilen destek, POE bağlantı noktalarını etkinleştirin/devre dışı bırakın, POE açılış gecikmesini ve POE çıkış gücünü ayarlayın

  5. Voltaj, akım, güç ve PD seviyesinin gerçek zamanlı gösterimi

  6. Destek rölesi alarm çıkışı ve alarm durum ışığı göstergesi (2 yönlü-C kuru kontaktan)

  7. 4KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar

  8. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin

  9. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 100Base-TX uyumlu
  10. Kablo teşhisini destekleyin ve arıza noktasını bulabilir
  11. IEEE802.3az EEE (Enerji Verimli Ethernet) Yönetimini destekleyin, güç tüketimini optimize edin
  12. Destek STP, RSTP, MSTP, ITU-T G.8032 Ethernet Koruma Halkası (EPR)
  13. Destek Qos, taşıma sınıflandırması Qos, Cos, bant genişliği kontrolü (giriş/çıkış yönü), fırtına bastırma, farklılaştırılmış hizmetler
  14. Destek IEEE802.1q VLAN, VLAN bağlantı noktası, tabanlı Mac VLAN, IP alt ağ VLAN,
  15. Protokol VLAN, VLAN dönüştürme, MVR
  16. Dinamik IEEE802.3ad LACP bağlantı toplama, statik bağlantı toplama desteği
  17. IGMP/MLD gözetleme V1/V2/V3, IGMP filtreleme/modülasyon, IGMP arama desteği
  18. IGMP aracı raporunu, MLD gözetlemeyi destekleyin
  19. Güvenlik: bağlantı noktası ve Mac IEEE802.1X, RADIUS, ACL, TACACS+,HTTP/HTTPS, SSL/SSH v2 temelinde
  20. CLI, Web yönetimi, SNMP v1/v2c/v3, Telnet gibi Cisco® desteği
  21. TFTP ve HTTP aracılığıyla yazılım yükseltmesini destekler, bellenim yedekliliği, yükseltmenin başarısız olmasını önler
  22. Destek DHCP istemcisi/Röle/Snooping/Snooping seçeneği 82/Röle seçeneği 82
  23. RMON, MIB II, ayna görüntüsü, olay günlüğü, DNS, NTP/SNTP, IEEE802.1ab LLDP desteği
  24. IPV6 Telnet sunucusu/ICMP v6, SNMP, HTTP, SSH/SSL, NTP/SNTP,TFTP, QoS, ACL'yi destekler.

 

şartname

 

Ürün adı Endüstriyel Yönetimli Poe Anahtarı (2F+10TP)
Model numarası. IM-FP21008GW
Liman

2 x 1000Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km;1490nm/1550nm, 40~120Km;MM:1310nm, 2Km;

x 10/100/1000M UTP RJ45 (Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Standart IEEE 802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1d STP, IEEE802.1w RSTP, IEEE802.1s MSTP, ITU-T G.8023 EPR/Y.1344, IEEE802.1Q, IEEE802.1X, IEEE802.3ad, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.1ad, IEEE802.1p, IEEE802.1ab, IEEE802.3az
VLAND kimliği 4096
Jumbo çerçeve 9.6KB
MAC Adres Tablosu Boyutu 8K
Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme

Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift (≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

POE güç kaynağı giriş voltajı: 48V (maks 52V),

Tek PoE güç kaynağı çıkış gücü: 15.4W (port 1~8)

(802.3at standartları özel talimatlar gerektirir)

Çevre Çalışma Sıcaklığı:-40°~ 85°C ;Depolama Sıcaklığı:-40°~ 85°C;Çalışma nemi: %10~90%, yoğuşmasız;Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız
Endüstri standartları

EMI:FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A,EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3, EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3, EN 61000-4-8;Trafik Kontrolü: NEMA-TS2;Titreşim:IEC 60068-2-6;Serbest düşüş:IEC 60068-2-32;Şok:IEC 60068-2-27;Demiryolu Trafiği:EN 50121-4

Emniyet CE İşareti, ticari;CE/LVD EN60950
mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk;Güvenlik sınıfı: IP40;

Boyut:158 x 114,8 x 60 mm;

Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 

Uygulama

 

90W'a Kadar Gigabit Ethernet 40Gbps 8 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetimli Poe Anahtarı 0

 

 

Sözlük

 

NetBIOS

NetBIOS, Ağ Temel Giriş/Çıkış Sistemi'nin kısaltmasıdır.uygulamalara ayrı ayrı izin veren bir programdır.Bilgisayarların bir Yerel Alan Ağı (LAN) içinde iletişim kurmasını sağlar ve Geniş Alan Ağı'nda (WAN) desteklenmez. Ağdaki her bilgisayara hem bir NetBIOS adı hem de farklı bir ana bilgisayara karşılık gelen bir IP adresi veren NetBIOS name, Open Systems Interconnection (OSI) modelinde açıklanan oturum ve taşıma hizmetlerini sağlar.

NFS

NFS, Ağ Dosya Sisteminin kısaltmasıdır.Ana bilgisayarların, bölümleri uzak bir sisteme monte etmesine ve bunları sankibunlar yerel dosya sistemleridir. NFS, sistem yöneticisinin kaynakları ağ üzerinde merkezi bir konumda depolamasına izin vererek, yetkili kullanıcılar sağlar. bunlara sürekli erişim; bu, NFS'nin kalıcı depolama olarak dosyaların, yazıcıların ve diğer kaynakların paylaşımını desteklediği anlamına gelir bir bilgisayar ağı üzerinden.

NTP

NTP, bilgisayar sistemlerinin saatlerini senkronize etmek için bir ağ protokolü olan Ağ Zaman Protokolü'nün kısaltmasıdır.NTPtaşıma katmanı olarak UDP (datagram) kullanır.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Sales
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)