products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
Çin Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100M

Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100M

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 10 100 POE medya dönüştürücü
özellik: Yönetilmeyen, rafa monte
Lif: LC, SC ST FC isteğe bağlı
Aktarım hızı: 10 / 100Mbps
Garanti: 1 yıl
Çin 850nm Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü

850nm Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: POE medya dönüştürücü Ethernet'ten fibere
Lif: LC, SC/ST/FC isteğe bağlı
Aktarım hızı: 10/100 / 1000Mbps
dalga boyu: 850 nm / 1310nm / 1550
POE Pimi: 1/2 (V+),3/6 (V-)
Çin 48V1A 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü

48V1A 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: Sinele modu fiberden Ethernet dönüştürücüye
Fiber Bağlantı Noktası: SC, ST/FC isteğe bağlı
dalga boyu: 1310nm/1550nm, WDM
ağırlık: Brüt ağırlık: 0,5 kg
Tampon Boyutu: 1m
Çin 10/100M POE PSE Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü IPC için 48V SC Çift Fiber

10/100M POE PSE Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü IPC için 48V SC Çift Fiber

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Megabit POE fiber medya dönüştürücü
lif: SC, ST FC isteğe bağlı
oran: 10 / 100Mbps
Voltaj: 48V
boyut: 70 mm(G) x 93 mm(D) x 28 mm(Y)
Çin POE Yönetilmeyen Gigabit Tek Modlu Medya Dönüştürücü DC48V 1310/1550nm

POE Yönetilmeyen Gigabit Tek Modlu Medya Dönüştürücü DC48V 1310/1550nm

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: POE fiber optik kablodan rj45 dönüştürücüye
lif: SC, tek lif
dalga boyu: 1310nm/1550nm, WDM
Voltaj: 48V
Garanti: 12 ay
VIDEO Çin IP Kameralar için Tek Modlu LC SFP POE Fiber Medya Dönüştürücü 10/100/1000M

IP Kameralar için Tek Modlu LC SFP POE Fiber Medya Dönüştürücü 10/100/1000M

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: POE fiberden bakıra medya dönüştürücü
lif: SFP yuvası, LC fiber
oran: 1,25 Gb/sn, gigabit tabanlı
Voltaj: DC48V
Garanti: 1 yıl
Çin Gri POE Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü LC Fiber SFP Megabit 10/100M

Gri POE Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü LC Fiber SFP Megabit 10/100M

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: POE lc fiberden Ethernet dönüştürücüye
lif: SM MM modülleri için SFP yuvası
Voltaj: 48V DC girişi
Ethernet hızı: 10 / 100Mbps
ağırlık: 0,5kg (KB)
Çin 20km Sc Fiber Medya Dönüştürücü, PSE Gigabit Ethernet Dönüştürücü

20km Sc Fiber Medya Dönüştürücü, PSE Gigabit Ethernet Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Megabit fiberden Ethernet'e dönüştürücü
Liman: 1 fibere 1 bakır Rj45
lif: SC bağlantı noktası, ST FC isteğe bağlı
Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: 10 / 100Mbps
Voltaj: DC girişi 48V
VIDEO Çin Tek Modlu Fiberden Bakır Medyaya Dönüştürücü, 1.25Gb/S WDM Optik Fiber Dönüştürücü

Tek Modlu Fiberden Bakır Medyaya Dönüştürücü, 1.25Gb/S WDM Optik Fiber Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: POE fiber optikten cat6'ya dönüştürücü
lif: SC konektörü
oran: 1,25 Gb/sn, gigabit tabanlı
Poe standardı: af 15.4W, 30W'da
Voltaj: DC48V1A
Çin 30W POE Rafa Monte Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü Dubleks SC Bağlantı Noktası

30W POE Rafa Monte Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü Dubleks SC Bağlantı Noktası

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 1000Mbps PoE-PSE Fiber Medya Dönüştürücü
Liman: 1 fiber 1 bakır
lif: SC, dubleks
Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: 10/100 / 1000Mbps
Voltaj: 48V
1 2 3 4 Next > Last Total 4 page