# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa

JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD Fabrika turu

iyi kalite 10 Liman Ağ Anahtarı satış için
iyi kalite 10 Liman Ağ Anahtarı satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Üretim Bölümü Hakkında

  Planlama ve zamanlama personel sırasına yerleştirilir göre üretim ilerlemenizi izler

  Proses mühendisleri SOP, tren üretim personeli derlemek ve problemler üretim hattında meydana gelen çözmek

  (Lif modülü ve RJ45 soketi hariç) Tüm PCB bileşenleri (yüzey montaj teknolojisi) SMT var.

  Empedans gerilim testi, bitmiş ürün tahta testleri, bitmiş ürün test ve yaşlanma testi 24 saat geçiyor tüm ürünler de dahil olmak üzere test.

 • OEM / ODM

  HENGSION desteği OEM / ODM hizmeti, detaylar için bizimle görüşmek için bekliyoruz.

 • Ar-Ge

  Ar-Ge Hakkında

  Ar-Ge borç bir şirketin en önemli bölümdür. Rigor, İnovasyon, profesyonellik Ar-Ge ekibi temel tutumdur. HENGSION yeni ürünlerin kalitesini kontrol ve verimliliği maksimize etmek için komple proses dizayn edilmiştir.

  Ar-Ge tanımlayan bir proje, tasarım ve geliştirme, Süreç doğrulama, pilot testi, küçük toplu üretim ve toplu üretim de dahil olmak üzere 6 süreçlere bölünebilir.

  Çip çözümlerini karar vermeden önce proje belirlenmesiyle döneminde, biz piyasanın teknik gereksinimler, çip performansı, çözüm maliyetleri ve seri uyumluluk çip üreticilerinin teknik gücüne göre, yeterli pazar ve teknik araştırmaları yapmalıdır.

  Ürün Müdürü prototipi debugs ve süreç borç geçirir, süreç doğrulama başlar. akılcılık ve üretim yüksek verim sağlayacak şekilde işlem mühendisi, ürün özellikleri ve komple üretim süreci de dahil olmak üzere tek her işlem birini doğrular.

  Pilot test süreci zaman birden fazla hafta gerekir. Biz numunenin performansları test etmek SPIRENT Ağ Testi aleti kullanmak, ve örnek mühendisleri tarafından çizgi testi, 8 saat yüksek ve düşük sıcaklık testi, simülasyon ortamı testi ve tekrarlayan testis üzerinde 168 saat geçiyor olmalıdır.

  Pilot testi geçti sonra küçük toplu üretim başlar. bünyesinde çalışma sayesinde, kullanıcının raporları, analiz ve başarısızlık her türlü çözmek toplamak.

  3 ay küçük toplu üretim geçtikten sonra, toplu üretim başlar. proses mühendisleri SOP derlemek ve üretim personel yetiştirmek. Otomatik test için iTest Ağ Testi alet kullanın.

İletişim bilgileri
JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Sannie Chan

Tel: 86-519-85612501

Faks: 86-519-85612503

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)