products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
Çin 6Gbps Fiber Optik Ethernet Anahtarı

6Gbps Fiber Optik Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: 4 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Anahtar
Aktarım hızı: 10/100 / 1000M
Mac Adresi: 8K
Garanti: Bir yıl
Güç kaynağı: 5V1A
Çin 10/100M Fiber Optik Ethernet Anahtarı

10/100M Fiber Optik Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: 5 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Anahtar
Aktarım hızı: 10 / 100M
Atlı tip: Masaüstü
İletişim Modu: Tam Çift Yönlü ve Yarı Çift Yönlü
Güç kaynağı: 5V1A
Çin IEEE802.3u Optik Ağ Anahtarı

IEEE802.3u Optik Ağ Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: 5 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Ethernet Anahtarı
oran: 10/100 / 1000M
Fiber Bağlantı Noktası: SFP Yuvası
Mesafe: SFP modülüne bağlıdır
Güç girişi: 5VDC
Çin Dört RJ45 Bağlantı Noktalı Çift Fiber Çok Modlu 550m Fiber Optik Ethernet Anahtarı

Dört RJ45 Bağlantı Noktalı Çift Fiber Çok Modlu 550m Fiber Optik Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Çok Modlu Fiber Anahtar
Mesafe: 550
Fiber bağlayıcı: SC
renk: Siyah
Güç kaynağı: 5V1A
Çin Dahili Güç Kaynağı ile CE Gigabit Ethernet Yönetilmeyen 8 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Anahtar

Dahili Güç Kaynağı ile CE Gigabit Ethernet Yönetilmeyen 8 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Anahtar

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Optik Ethernet Anahtarı
Protokol: CSMA / CD
Ürünlerin Durumu: Stok
ağırlık: 1,5 kg (Brüt Ağırlık)
boyut: 294x180x44mm
Çin Unmanaged AC100V Fiber Optic Ethernet Switch 8 Port 1.25G SFP Fiber Port

Unmanaged AC100V Fiber Optic Ethernet Switch 8 Port 1.25G SFP Fiber Port

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Bağlantı Noktalı Ethernet Anahtarı
Limanlar: 8pcs
Ürünlerin Durumu: Stok
Elyaf Türü: SFP Yuvası
Giriş gerilimi: AC100V ~ 240V 50 / 60Hz
Çin 10/100/1000M Optik Ethernet Anahtarı, RJ45 Bağlantı Noktalı AC220V 8 Bağlantı Noktalı Ethernet Anahtarı

10/100/1000M Optik Ethernet Anahtarı, RJ45 Bağlantı Noktalı AC220V 8 Bağlantı Noktalı Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: 8 Bağlantı Noktalı Ethernet anahtarı
Aktarım hızı: 10/100 / 1000M
RJ45 Bağlantı Noktaları: 9pcs
Şart: Stokta var
Giriş gerilimi: AC100V ~ 240V 50 / 60Hz
Çin 5V1A 4 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Anahtar, SFP Yuvaları ile Yönetilmeyen 10/100/1000M

5V1A 4 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Anahtar, SFP Yuvaları ile Yönetilmeyen 10/100/1000M

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Ethernet Anahtarına Fiber Optik
Aktarım hızı: 10/100 / 1000M
Elyaf Türü: SFP yuvaları
Şart: Stokta var
Güç kaynağı: 5V1A
Çin Mini Boyutlu SMF/MMF 2 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Ethernet Anahtarı Masaüstü 20Km İletim

Mini Boyutlu SMF/MMF 2 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Ethernet Anahtarı Masaüstü 20Km İletim

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Ağ Anahtarı
oran: Gigabit Ethernet
Atlı tip: Masaüstü
renk: Siyah
RJ45 Bağlantı Noktaları: 2adet
Çin 4 RJ45 10/100Mbps ile IEEE802.3x Yönetilmeyen Fiber Optik Ethernet Anahtarı

4 RJ45 10/100Mbps ile IEEE802.3x Yönetilmeyen Fiber Optik Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Ethernet Anahtarı
renk: Siyah
Ağ bağlantı noktası: rJ45
Fiber Bağlantı Noktası: SFP Yuvası
Mesafe: SFP modülüne bağlıdır
1 2 Next > Last Total 2 page