Unmanaged AC100V Fiber Optic Ethernet Switch 8 Port 1.25G SFP Fiber Port
1
MOQ
Negotiable
fiyat
Unmanaged AC100V Fiber Optic Ethernet Switch 8 Port 1.25G SFP Fiber Port
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, RoHS, FCC
Model numarası: TA718-FE/XX
Vurgulamak:

AC100V Fiber Optik Ethernet Anahtarı

,

1.25G Fiber Optik Ethernet Anahtarı

,

1.25G sfp fiber anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Nötr ambalaj
Teslim süresi: 5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, D / A, D / P, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 5000 set
Teknik Özellikler
ad: Fiber Optik Bağlantı Noktalı Ethernet Anahtarı
Limanlar: 8pcs
Ürünlerin Durumu: Stok
Elyaf Türü: SFP Yuvası
Giriş gerilimi: AC100V ~ 240V 50 / 60Hz
Muhafaza Tipi: Masaüstü
Ürün Açıklaması

Fiber Optik Bağlantı Noktalı 8 Bağlantı Noktalı Ethernet Anahtarı 1.25G SFP Fiber Bağlantı Noktası Yönetilmeyen
 

Giriş

 

TA718 1 fiber - Fiber Optik Bağlantı Noktalı 8 UTP Ethernet Anahtarı, çok modlu veya tek modlu çift fiber, çift yönlü tek fiber destekleyen SFP fiber modüllerini kullanır.İletim mesafesi, MMF'de maksimum 2 km ve SMF'de maksimum 100 km'dir.Standart stok fiber arayüzü LC'dir.
 
Ana Özellikler

 

1. 1 x SMF/MMF, tek yönlü/çift yönlü SFP 1000M fiber bağlantı noktası

2. 8 x10/100M otomatik algılamalı Yarım/Tam çift yönlü RJ45 bağlantı noktası

3. Eşsiz HIC çözümü ile mükemmel soğutma sistemi

4. Kontrolü takip edin ve fırtına kontrolünü yayınlayın

5. IEEE802.3/u/x uyumlu

6. Güç/bağlantı teşhisi/veri için göze çarpan LED göstergeleri

7. 50.000 saat MTBF

8. Fiber anahtarı dahili güç adaptörüdür

 
Şartname

 

Standart IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
Protokol CSMA/CD
Lif 1 x Tek fiber veya Çift fiber 1000M SFP bağlantı noktası
Mesafe Tek fiber SM: 20-100km, Çift fiber MM: 1km, Çift fiber SM:20-100km
optik arayüz LC
Ethernet Arayüzü 8 x 10/100M bağlantı noktası
Güç kaynağı Harici adaptör aracılığıyla AC100 ~ 240V / 50-60HZ - 48V
Çalışma sıcaklığı 0℃~+55℃
Depolama sıcaklığı -20℃~75℃
Nem 5%~90% yoğuşmasız
Boyut 294x180x44mm
Ağırlık 1,5 kg (Brüt Ağırlık)

 

Uygulama

 

  • 1 FX'in birkaç bakır bağlantı noktasına genişletilmesi gerektiğinde
  • Çoklu kullanıcılar için 1 fiber kaynağı
  • Ofisler ve çalışma grupları
  • Okullar
  • Güç kaynağı istasyonları
  • sipariş detayları

 

Paket listesi

 

1. Bir adet 8 portlu fiber anahtar

2. Bir güç kablosu

3. Bir kullanım kılavuzu

4. Bir netural paket kutusu

 

20 adet bir kartonda paketlenecek ve karton boyutu 67*33*47 cm

 

Sipariş Detayları

 

TA718-FE/M2-SC 10/100Mbps, 1 fiber - 8 UTP, çift fiber, MMF, SC, 2Km
TA718-FE/S20-SC 10/100Mbps, 1 fiber - 8 UTP, çift fiber, SMF, SC, 20Km
Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Sales
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)