products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
Çin 10/100M Ethernet - Fiber Medya Dönüştürücü

10/100M Ethernet - Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100M Ethernet - Fiber Optik Medya Dönüştürücü
fonksiyon: PoE
Elyaf Türü: SC Çift Fiber
Fiber Bağlantı Noktası: SC bağlantı noktası
ağırlık: 0.35kg
Çin PoE 15.4W 30W ile Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü

PoE 15.4W 30W ile Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Din Rail 10 100M Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü
oran: 10 / 100Mbps
fonksiyon: POE 15.4W/30W desteği
Kurulum: DIN-Ray
Elyaf Türü: SFP Yuvası
Çin Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü IP40 Koruma Derecesi

Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü IP40 Koruma Derecesi

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Mini Endüstriyel Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü
Elyaf Türü: SC
Giriş gerilimi: 9-36V
Yüksüz güç: 5W
Kurulum: Din Ray
Çin SC Konektörü 60km İletim Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücüsü Duel Fiber - Rj45

SC Konektörü 60km İletim Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücüsü Duel Fiber - Rj45

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: POE Medya Dönüştürücü
Güç bağlantısı: 6 Pin Terminali
Bağlayıcı: 1 * RJ45
Optik Bağlantı Noktası: 1 * SC Çift fiber
İletim Mesafesi: 20/40/60/80/100km
VIDEO Çin 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü, Dayanıklı Metal Kabuk SC Medya Dönüştürücü

10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü, Dayanıklı Metal Kabuk SC Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Gigabit Endüstriyel Medya Dönüştürücü SC Dubleks
Elyaf Türü: SC Dubleks
Kabuk: Dayanıklı Metal kabuk
Ethernet Bağlantı Noktası: 1
Çalışma sıcaklığı: -40 ° ~ 85 ° C
Çin Zorlu Dış Ortam İçin Tek Fiber SC Poe Fiber Medya Dönüştürücü 10/100M

Zorlu Dış Ortam İçin Tek Fiber SC Poe Fiber Medya Dönüştürücü 10/100M

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: POE Medya Dönüştürücü
oran: 10 / 100Mbps
Fiber Bağlantı Noktası: 1
Poe bağlantı noktası: 1
fonksiyon: PoE
Çin 4KV Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü, Otomatik Algılama Gigabit Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü

4KV Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü, Otomatik Algılama Gigabit Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Medya Dönüştürücü Hızlı Ethernet SC
Ağ Hızı: 10 / 100Mbps
dalga boyu: 850 nm / 1310nm / 1550
Lif: SC Çift Fiber
Kurulum: DIN ray montajı
Çin 20Km İletim 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü, DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü

20Km İletim 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü, DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100M 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü
Ağ Hızı: 10 / 100Mbps
Elyaf Türü: SC Tek Elyaf
boyut: 93(G) 113,8 (U) 34,9(Y) mm
Çalışma sıcaklığı: -40 ° ~ 85 ° C
Çin IEEE802.3af/at Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü Desteği Otomatik MDI/MDIX

IEEE802.3af/at Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü Desteği Otomatik MDI/MDIX

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Endüstriyel POE Fiber Medya Dönüştürücü 10/100/1000 Mbps
fonksiyon: PoE
Elyaf Türü: SC Tek Elyaf
Garanti: 3 yıl
Güç kaynağı: DC48V
Çin FCC SFP Fiber Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100Mbps 40KM İletim

FCC SFP Fiber Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100Mbps 40KM İletim

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100Mbps SFP Fiber Medya Dönüştürücü
Kabuk: Oluklu metal kabuk
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 ℃
İletim modu: depolama ve ileri
Yüksüz güç: 5W
1 2 Next > Last Total 2 page