products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
anahtar kelimeler [ wide voltage industrial ethernet media converter ] eşleşme 35 Ürünler.
satın al 2 Portlu Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100/1000M Geniş Voltaj Desteği çevrimiçi Üretici

2 Portlu Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100/1000M Geniş Voltaj Desteği

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Endüstriyel 2 Bağlantı Noktalı 10/100/1000M Ethernet Medya Dönüştürücü
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 ℃
Giriş gücü: 9-36VDC
Su geçirmez:: IP40
boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
satın al FCC SFP Fiber Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100Mbps 40KM İletim çevrimiçi Üretici

FCC SFP Fiber Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100Mbps 40KM İletim

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100Mbps SFP Fiber Medya Dönüştürücü
Kabuk: Oluklu metal kabuk
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 ℃
İletim modu: depolama ve ileri
Yüksüz güç: 5W
satın al Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü IP40 Koruma Derecesi çevrimiçi Üretici

Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü IP40 Koruma Derecesi

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Mini Endüstriyel Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü
Elyaf Türü: SC
Giriş gerilimi: 9-36V
Yüksüz güç: 5W
Kurulum: Din Ray
satın al 4KV Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü, Otomatik Algılama Gigabit Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü çevrimiçi Üretici

4KV Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü, Otomatik Algılama Gigabit Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Medya Dönüştürücü Hızlı Ethernet SC
Ağ Hızı: 10 / 100Mbps
dalga boyu: 850 nm / 1310nm / 1550
Lif: SC Çift Fiber
Kurulum: DIN ray montajı
VIDEO satın al 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü, Dayanıklı Metal Kabuk SC Medya Dönüştürücü çevrimiçi Üretici

10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü, Dayanıklı Metal Kabuk SC Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Gigabit Endüstriyel Medya Dönüştürücü SC Dubleks
Elyaf Türü: SC Dubleks
Kabuk: Dayanıklı Metal kabuk
Ethernet Bağlantı Noktası: 1
Çalışma sıcaklığı: -40 ° ~ 85 ° C
satın al 20Km İletim 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü, DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü çevrimiçi Üretici

20Km İletim 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü, DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100M 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü
Ağ Hızı: 10 / 100Mbps
Elyaf Türü: SC Tek Elyaf
boyut: 93(G) 113,8 (U) 34,9(Y) mm
Çalışma sıcaklığı: -40 ° ~ 85 ° C
satın al 4RJ45 Bağlantı Noktaları Endüstriyel Yönetimli Ethernet Anahtarı Hub Fiber Optik Geniş Voltaj çevrimiçi Üretici

4RJ45 Bağlantı Noktaları Endüstriyel Yönetimli Ethernet Anahtarı Hub Fiber Optik Geniş Voltaj

fiyat: Negotiable MOQ: 1 bilgisayar
Ürün adı: Endüstriyel Yönetilen Anahtar
Üretici firma: OLYCOM
SFP Bağlantı Noktaları: 4
Ağ Bağlantı Noktaları: 4
boyut: 158x114.8x60mm
satın al Yönetilen L2 Sertleştirilmiş 16 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Ethernet Anahtarı 4 Adet Fiber Bağlantı Noktası DC36V çevrimiçi Üretici

Yönetilen L2 Sertleştirilmiş 16 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Ethernet Anahtarı 4 Adet Fiber Bağlantı Noktası DC36V

fiyat: Negotiable MOQ: 1 bilgisayar
Ürün adı: 16 Portlu Endüstriyel Ethernet Anahtarı
Fiber Bağlantı Noktaları: 4 adet
Ağ Bağlantı Noktaları: 16pcs
Yönetilen: L2
boyut: 1U (483x 275 x 44,5 mm)
satın al Gigabit Endüstriyel Sınıf Ethernet Anahtarı Din Ray çevrimiçi Üretici

Gigabit Endüstriyel Sınıf Ethernet Anahtarı Din Ray

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 5 Bağlantı Noktalı Din-ray 10/100/1000M Endüstriyel Ethernet Anahtarı
Kabuk: Oluklu metal kabuk
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 ℃
Aktarım hızı: 10/100 / 1000Mbps
Garanti: 3 yıl
satın al 8 * RJ45 Bağlantı Noktalı 10 Bağlantı Noktalı Gigabit Endüstriyel Ağ Anahtarı Din Ray Kurulumu çevrimiçi Üretici

8 * RJ45 Bağlantı Noktalı 10 Bağlantı Noktalı Gigabit Endüstriyel Ağ Anahtarı Din Ray Kurulumu

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10 Portlu Endüstriyel Ethernet Anahtarı
Aktarım hızı: 10/100 / 1000Mbps
Ethernet Bağlantı Noktaları: 8 * RJ45 Bağlantı Noktaları
Fiber Bağlantı Noktaları: 2 * SFP Bağlantı Noktaları
Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃
1 2 3 4 Next > Last Total 4 page