Otomatik MDI/MDIX Gigabit Fiber Anahtar, 2 RJ45 Fiber Optik Yönetimli Anahtar 10/100/1000Mbps
1
MOQ
Negotiable
fiyat
Auto MDI/MDIX Gigabit Fiber Switch , 2 RJ45 Fiber Optic Managed Switch 10/100/1000Mbps
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, RoHS, FCC
Model numarası: TA722W-PSE-GE
Vurgulamak:

Otomatik MDI Gigabit Fiber Anahtar

,

100Mbps Fiber Optik Yönetimli Anahtar

,

Otomatik MDI Fiber Optik Yönetimli Anahtar

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Nötr ambalaj
Teslim süresi: 5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, D / A, D / P, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 6000 Set
Teknik Özellikler
ad: Fiber Optik Yönetilen Anahtar
Fiber Bağlantı Noktası: 2 x SFP bağlantı noktası
RJ-45 Bağlantı Noktası: 4 x Otomatik MDI/MDIX
Tampon Boyutu: 1m
Çalışma Sıcaklığı: ℃ ~ 55 0 ℃
Depolama sıcaklığı: -20℃~75℃
Ürün Açıklaması

POE'li Gigabit Ethernet 2 SFP Fiber + 2 RJ45 Fiber Optik Yönetimli Anahtar

 

Giriş

 

TA722W-PSE-GE 10/100/1000Mbps Fiber Optik Yönetimli Anahtar 4 bükümlü çift bağlantı noktasında IEEE 802.3af/at Power Sourcing Ethernet (PSE) işlevselliği sağlayarak WiFi erişim noktaları, VoIP telefonlar ve IP güvenlik kameraları gibi cihazlara hem veri hem de elektrik akımı sağlar.Çok modlu veya tek modlu çift fiber, çift yönlü tek fiber destekleyen SFP fiber modüllerini kullanma.İletim mesafesi, MMF'de maksimum 2 km ve SMF'de maksimum 120 km'dir.Standart stok fiber arayüzü LC'dir.

 

Ana Özellikler

 

  1. 2 x SFP fiber bağlantı noktası
  2. 1~2port desteği IEEE802.3af( IEEE802.3at isteğe bağlı)
  3. 2 adet 10/100/1000Mbps RJ45 uyarlanabilir
  4. Eşsiz HIC çözümü ile mükemmel soğutma sistemi
  5. IEEE802.3/u/x uyumlu

  6. Güç/bağlantı teşhisi/veri için göze çarpan LED göstergeler
  7. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  8. Her bağlantı noktası için Poe gücü, AF için 15.4W ve AT için 30W'dir.
  9. L2 yönetilen işlev
  10. 6KV aşırı gerilim koruması

 

Şartname

 

Standart IEEE802.3 (10BASE-T), IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (Hızlı Ethernet), IEEE802.3x (Akış Kontrolü), IEEE802.1q, IEEE802.3af PoE/PSE
10/100BASE-T STP veya UTP Kategori 5/5e/6 kablo (Maks. 100m)
Akış kontrolü Tam çift yönlü akış kontrolü, Yarım çift yönlü geri basınç
Fiber Bağlantı Noktası 2 x SFP bağlantı noktası
RJ-45 Bağlantı Noktası 4 x Otomatik MDI/MDIX
Giriş gerilimi Harici adaptör aracılığıyla AC100 ~ 240V / 50-60HZ - 48V
Güç tüketimi <2,5W (boşta), 60W (tam yük)
PoE Pin Ataması 1/2 (V+),3/6 (V-),4/5 (V+),7/8 (V-),opsiyonel
PoE Çıkış Voltajı -48V, 3A, 140W
internet protokolü

IEEE 802.3i 10BASET
IEEE 802.3u 100BASETX/at

IEE802.3z 1000BASE -SX/LX(Gigabit-Ethernet),
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
MDI aracılığıyla IEEE 802.1af DTE Gücü
IEEE 802.3af/at

Bant genişliği 40Gb/sn
Paket arabelleği 2.75MB
IP Adresi Veritabanı 4.000
Tampon Boyutu 1 milyon
Çalışma Sıcaklığı 0℃~55℃
Depolama sıcaklığı -20℃~75℃
Depolama Nemi %10~%95
Boyut 160x130x50mm
Ağırlık 1,5 kg (Brüt Ağırlık)

 

Uygulama

 

Otomatik MDI/MDIX Gigabit Fiber Anahtar, 2 RJ45 Fiber Optik Yönetimli Anahtar 10/100/1000Mbps 0

 

Paket listesi

 

1. 1 adet yönetilen fiber anahtar (SFP modülünün ayrıca sipariş edilmesi gerekir)

2. 1 adet güç adaptörü

3. 1 adet kullanım kılavuzu

4. 1 adet nötr ambalaj kutusu

 

20 adet bir ana kartonda paketlenecektir.Ana kartonun boyutu 67*33*47 cm'dir.

 

sipariş detayları

 

TA722W-PSE-GE/M2-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100/1000Mbps, 2 fiberden 2 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, MMF, çift fiber, 2Km, SC

TA722W-PSE-GE/S20-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100M/1000bps, 2 fiberden 2 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, çift fiber, 20Km, SC

TA722W-PSE-GE/S40-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100/1000Mbps, 2 fiberden 2 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, çift fiber, 40Km, SC

TA722W-PSE-GE/S60-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100/1000Mbps, 2 fiberden 2 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, çift fiber, 60Km, SC

TA722W-PSE-GE/S80-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100/1000Mbps, 2 fiberden 2 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, çift fiber, 80Km, SC

TA722WS/U-PSE-FE/S20-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100/1000Mbps, 2 fiberden 2 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, tek fiber, 20Km, SC

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)