aboutus

Şirket profili

Biz Kimiz

 

Biz Shenzhen OLYCOM technology Co., Ltd., 2003 yılında fiber optik iletim ekipmanı üreticisi olarak kurulmuştur.

 

ne yapıyoruz

 

Fiber optik bağlantı cihazları üretip pazarlıyoruz.

Endüstriyel fiber anahtar, fiberden bakıra medya dönüştürme, Ethernet ağı ve CCTV video gözetimi çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz.

İster telekomünikasyon veya CCTV, ister yeniden satış veya proje müteahhitliği işinde olun, hassas bir şekilde tasarlanmış ekipman ve profesyonel özel özenle hizmet veriyoruz.

 

nereye varıyoruz

 

Gelişmiş fiber optik iletim teknolojisi sınırları aşar ve 120 kilometreden fazla ağ, dijital ve analog sinyaller elde ederken, bizi 120'den fazla ülkeye de bağlar.

 

nasıl büyürüz

 

ile uyumlu, karlı bir büyüme yaratıyoruz.

 

●Güven ve güvenilirlik

●İyi organize edilmiş ekipler

●Her zaman yenilikçi teknoloji

●Satış yeteneklerini genişletme

●Kesinlikle kontrol edilen maliyet ve tavizsiz kalite

 

Görevimiz

 

Ethernet ve fiber optik aracılığıyla insanları daha uzun mesafelerde daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde bağlamak.

İşte her gün nasıl yaşadığımızın ilkeleri:

Geçmiş

2021

Fiber optik cihazı koruyabilen ve sistemin kararlı çalışmasını sağlayan endüstriyel Bypass fiber anahtarı piyasaya sürüldü.

2019

POE'nin her port için 90W olabilen Endüstriyel POE Yönetimli Anahtarı piyasaya sürdü. Ürün yaygın olarak denizaşırı pazarlara satılmaktadır.

2017

13 Ocak'ta İletişim Bakanlığı denetimi aracılığıyla Endüstriyel Ethernet dönüştürücü serisi.

2016

Endüstriyel Ethernet Ağ Yönetimli Anahtarı başlattı ve CE, RoHs ve IP40 koruma sınıfı sertifikalarını geçti.

2015

Gelişmiş HD Optik Ürünler, Koaksiyel HD Optik Dönüştürücü, HDMI / DVI / SDI / VGA HD Optik Dönüştürücü Dahil.

2014

Endüstriyel sınıf alıcı-vericiler, endüstriyel sınıf optik anahtarlar, endüstriyel POE fiber anahtarlar dahil olmak üzere endüstriyel sınıf Ethernet ürünleri tanıtıldı. 22 Temmuz'da ulusal yüksek teknoloji kurumsal sertifikasını kazandı

2013

POE medya dönüştürücü, POE fiber anahtarlar dahil olmak üzere POE ürünü ve HD ağ video gözetim ürünlerini piyasaya sürdü. Ürün, 8 Ocak'ta CE sertifikasını geçti; 28 Ocak'ta ağ lisansına telekomünikasyon ekipmanına erişim; 11 Mart'ta ISO9001 kalite güvence yönetimi sertifikasını geçti.

2012

Çin üretim ağı sertifikalı işletmeleri kazandı; 28 Haziran'da Haberleşme Bakanlığı denetimi aracılığıyla video optik dönüştürücü; 15 Ağustos'ta Kamu Güvenliği Bakanlığı denetimi aracılığıyla video optik dönüştürücü; Fiber medya dönüştürücü 27 Eylül'de CE sertifikalıdır; Fiber optik alıcı-vericiler, 28 Kasım'da Bilgi Sanayi Bakanlığı ağ testini geçti.

2010

17 Haziran'da ROSH sertifikası ile video optik; 21 Aralık'ta tescilli OLYCOM marka ticari markası.

2009

Shaanxi İl Güvenlik Ürünleri Endüstrisi Derneği'ni kazandı ve "güvenli şehir güvenlik ürünleri tavsiye edilen şirket" ödülüne layık görüldü.

2008

Fiber optik alıcı-vericiler, 28 Kasım'da ROSH tarafından onaylanmıştır.

2007

Lanched ses, telefon, veri, dönüştürücüler ve diğer çok hizmetli video optik dönüştürücüler ve CE sertifikası alın.

2005

Shenzhen OLYCOM Technology Co., Ltd., PDH video optik dönüştürücü, ağ genişletici, protokol dönüştürücü, fiber modem, fiber optik alıcı-vericiler, optik pasif ürünler araştırma ve geliştirme, üretim ve satışı kuruldu.

 

Hizmet

Şartlar ve koşullar

 

İtibarımızı kalite, performans ürünü üzerine kurduk ve bunun arkasındayız.Malzemelerde veya işçilikte bir üretim hatasıyla karşılaşırsanız, Olycom medya dönüştürücüleriniz, optik video dönüştürücüleriniz ve fiber anahtarlarınız için ürünün satın alındığı tarihten itibaren bir yıl garanti verir ve ürünü ücretsiz olarak onarır veya değiştiririz.Olycom, üreticinin kusurlarını belirleme konusunda yegane takdir yetkisine sahiptir.Fiber kablo, patch kablolar, fiber adaptörler ve zayıflatıcılar dahil fiber pasif aksesuarlar bir yıllık garanti kapsamında değildir.

 

Garanti Süreleri

 

 

Ürünler Kategorisi

 

Garanti süresi
Fiber medya dönüştürücüler 1 yıl
Optik Video Dönüştürücüler 1 yıl
Fiber Anahtarlar 1 yıl
Ethernet Genişletici 1 yıl
Fiber Modem 1 yıl
PDH Çoklayıcılar 1 yıl
Endüstriyel anahtar 3 yıl

 

Müşteri, kusurlu ürünü onarım veya değiştirme için belirlenen RMA Adresine teslim etmekten sorumludur. Olycom, garanti süresi içinde Olycom tarafından kusurlu bulunan bir ürünü kendi takdirine bağlı olarak onaracak veya değiştirecektir. Olycom'un bu garanti kapsamındaki yegane sorumluluğu, tamamen Olycom'un takdirine bağlı olarak bu ürünün onarımı veya değiştirilmesi ile sınırlı olacaktır.

Olycom'a gönderilen tüm RMA ürünleri, navlun ön ödemeli olmalıdır.

Tamir edilen ürünler, iade malzemelerinin teslim alınmasından itibaren 1 ay içinde iade edilecektir.Navlun ücreti gönderen tarafından ödenmelidir

Olycom'a gönderilen ve garanti kapsamı dışında kalan herhangi bir RMA ürünü, hiçbir koşulda müşteriye iade edilmeyecektir.

 

Garantinin Sınırlandırılması

 

Ürün garantileri, ürünün doğru şekilde kurulması ve kullanılması şartıyla geçerliliğini korur.Doğal afetlerden (sel, yangın vb.), çevresel ve atmosferik rahatsızlıklardan, elektrik hattı kesintileri, ana bilgisayar arızası, kartın takılması gibi diğer dış güçlerden kaynaklanan hasarlardan kaynaklanan garantili ürün kusurları, arızaları veya arızaları güç altında veya yanlış kablolama ve yanlış kullanım, kötüye kullanım ve yetkisiz değişiklik veya onarımdan kaynaklanan hasarlar garanti edilmez.Bir ürün aşağıdaki durumlarda garanti edilmez:

 

● Garanti süresi dolduktan sonra ürünün kusurlu olduğu tespit edildi.

●Ürün, yanlışlıkla veya başka bir nedenle yanlış kullanıma, kötüye kullanıma veya yetkisiz onarıma maruz kalmışsa.Bu koşullar, Olycom tarafından yegane ve sınırsız takdirine bağlı olarak belirlenecektir.

● Özelleştirilmiş ve ODM ürünleri için garanti sözleşme ile tanımlanır ve bu politikanın dışındadır.

● Ürün, Olycom marka adını taşımayan bir aksesuardır.Bu durumda garantiler, aksesuarın orijinal üreticisi tarafından sağlanan garanti ile sınırlıdır.Bu tür ürün ve aksesuarlara örnek olarak güç adaptörleri ve kablolar verilebilir.

●Ürün, müşteri tarafından veya müşterinin talebi üzerine üçüncü bir tarafça güncellenmiş, üzerinde yeniden çalışılmış veya uygunsuz bir şekilde test edilmiştir.

● Ürün, yıldırım, sel, deprem vb. gibi doğal afetler nedeniyle onarılamayacak şekilde hasar gördü.

Ekibimiz

Bizim çalışanlarımız

 

Biz genç ve dinamik takım oyuncularıyız.Çalışıyoruz, önemsiyoruz ve paylaşıyoruz.

 

Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.

Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Sales
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)