products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
Çin 10/100/1000BASE-T RJ45 SFP Modülü Alıcı-Verici 100m Üzeri Cat5 UTP Kablosu Çalışırken Takılabilir

10/100/1000BASE-T RJ45 SFP Modülü Alıcı-Verici 100m Üzeri Cat5 UTP Kablosu Çalışırken Takılabilir

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Gigabit rj45 SFP alıcı-verici
Mesafe: 100m
oran: 1.25gb / sn
Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ila + 85 ° C
özellik: Çalışır durumda takılabilir
Çin 1.25Gb/S SFP SFP Modülü Alıcı-Verici, Gigabit Ethernet Modülü LR 20km Tek Mod

1.25Gb/S SFP SFP Modülü Alıcı-Verici, Gigabit Ethernet Modülü LR 20km Tek Mod

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Gigabit fiber optik SFP modülü
Mesafe: 20KM LR
dalga boyu: 1310nm, Tek mod
Fiber Bağlantı Noktası: LC, dubleks
Aktarım hızı: 1.25gb / sn
Çin 1550nm Gigabit SFP Modül Alıcı-Verici, SFP Bakır Modül BiDi WDM 20km

1550nm Gigabit SFP Modül Alıcı-Verici, SFP Bakır Modül BiDi WDM 20km

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Endüstriyel Gigabit SFP fiber alıcı-verici
dalga boyu: 1310nm/1550nm, WDM
Mesafe: 20Km, tek mod
Liman: LC lifi
oran: 1,25 Gb/sn, gigabit
Çin DDM'li Mini GBIC SFP Modülü Alıcı-Verici 1.25G Tek Modlu 1310nm LC Konnektör

DDM'li Mini GBIC SFP Modülü Alıcı-Verici 1.25G Tek Modlu 1310nm LC Konnektör

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: SFP Alıcı-Verici Modülü
renk: şerit
Elyaf Türü: SM, Çift fiber
dalga boyu: 1310nm
Mesafe: 20km
Çin 1000Base-LX 1.25G SFP Alıcı-Verici 1310nm Çift LC Konnektör 20KM Tek Modlu DDM

1000Base-LX 1.25G SFP Alıcı-Verici 1310nm Çift LC Konnektör 20KM Tek Modlu DDM

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 1000Base-LX 1.25G SFP Alıcı-Verici
Mesafe: 20KM LR
dalga boyu: 1310nm, Tek mod
Fiber Bağlantı Noktası: LC, dubleks
Aktarım hızı: 1,25 Gb/sn
Çin SMF LC Konektörü 1.25G SFP Modülü, Tek Fiber Alıcı-Verici 1310nm / 1550nm 20km

SMF LC Konektörü 1.25G SFP Modülü, Tek Fiber Alıcı-Verici 1310nm / 1550nm 20km

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 1.25G SFP Modülü
Oran: 1,25 Gb/sn, gigabit
dalga boyu: 1310nm/1550nm, WDM
Mesafe: 20Km, tek mod
Elyaf Türü: Tek Modlu Fiber (SMF)
Çin Cisco için Çok Modlu 10G LC 850nm 300m DDM 10GBase-SR SFP+ Alıcı-Verici

Cisco için Çok Modlu 10G LC 850nm 300m DDM 10GBase-SR SFP+ Alıcı-Verici

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 10gb SFP modülü SR 300m
Mesafe: 300m, SD
lif: LC, çift yönlü, 850nm
Çalışma Sıcaklığı: 0°C + 70°C
Özellik: 10 Gb/sn, Çalışırken Takılabilir
Çin 10G LC Tekli Mod 1310Nm 10Km DDM 10 GBase-LR SFP+ Açık Anahtar için Alıcı-Verici

10G LC Tekli Mod 1310Nm 10Km DDM 10 GBase-LR SFP+ Açık Anahtar için Alıcı-Verici

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
ürün adı: 10G SFP+ LR
Oran: 10Gb/sn
Liman: LC fiber, dupelx
dalga boyu: 1310nm, Tek mod
Mesafe: 10km
Çin 1G SFP - RJ45 Mini Gbic Modülü 1000Base-T Bakır Alıcı-Verici Cisco ile Uyumlu

1G SFP - RJ45 Mini Gbic Modülü 1000Base-T Bakır Alıcı-Verici Cisco ile Uyumlu

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 1G SFP'den RJ45 SFP'ye alıcı-verici
Oran: 1,25 Gb/sn
Mesafe: 100m
Çalışma sıcaklığı: -40°C ila +85°C
Özellik: Çalışırken Takılabilir
Çin Endüstriyel 1.25G SFP 1000Base-SX 850nm MMF Çok Modlu 550m Dış Mekan İçin Dubleks LC DDM

Endüstriyel 1.25G SFP 1000Base-SX 850nm MMF Çok Modlu 550m Dış Mekan İçin Dubleks LC DDM

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Endüstriyel 1.25G SFP 1000Base-SX 850nm Modülü
Mesafe: 550m
lif: LC, çift yönlü, 850nm
Çalışma Sıcaklığı: -40~+85°C
Özellik: 1,25 Gb/sn, Çalışırken Takılabilir
1 2 Next > Last Total 2 page