POE Af / At ile 6KV Dalgalanma Koruması Fiber Optik POE Anahtarı 4port RJ45
1
MOQ
Negotiable
fiyat
6KV Surge Protection Fiber Optic POE Switch 4port RJ45 With POE Af/At
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, RoHS, FCC
Model numarası: TA744-PSE-GE
Vurgulamak:

6KV Dalgalanma Koruması Fiber Optik POE Anahtarı

,

Fiber Optik POE Anahtarı 4port RJ45

,

6KV Dalgalanma Koruması fiber optik ağ anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Nötr ambalaj
Teslim süresi: 5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, D / A, D / P, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 6000 Set
Teknik Özellikler
ad: Fiber Optik Anahtar Kutusu
Poe bağlantı noktası: 4
RJ45 Bağlantı Noktası: 4
yönetilen: 2. katman
boyut: 160x130x50mm
ağırlık: 1,6 kg (Brüt Ağırlık)
Ürün Açıklaması

POE Af/At Fiber Optik Anahtar Kutusu ile Çift Güç Kaynağı ile 4port RJ45

 

Giriş

 

TA744W-PSE-GE 10/100/1000Mbps Fiber Optik Anahtar Kutusu, WiFi erişim noktaları, VoIP telefonlar gibi cihazlara hem veri hem de elektrik akımı sağlayan 4 bükümlü çift bağlantı noktasında IEEE 802.3af/at Güç Kaynaklı Ethernet (PSE) işlevselliği sağlar ve IP güvenlik kameraları.Çok modlu veya tek modlu çift fiber, çift yönlü tek fiber destekleyen SFP fiber modüllerini kullanma.İletim mesafesi, MMF'de maksimum 2 km ve SMF'de maksimum 120 km'dir.Standart stok fiber arayüzü LC'dir.

 

Ana Özellikler

 

  1. 4 x SFP fiber bağlantı noktası
  2. 1~4port desteği IEEE802.3af( IEEE802.3at isteğe bağlı)
  3. 4 adet 10/100/1000Mbps RJ45 uyarlanabilir
  4. Eşsiz HIC çözümü ile mükemmel soğutma sistemi
  5. IEEE802.3/u/x uyumlu

  6. Güç/bağlantı teşhisi/veri için göze çarpan LED göstergeler
  7. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  8. Her bağlantı noktası için Poe gücü, AF için 15.4W ve AT için 30W'dir.
  9. L2 yönetilen işlev
  10. 6KV aşırı gerilim koruması

 

Şartname

 

Ürün adı Fiber Optik Anahtar Kutusu
Standart IEEE802.3 (10BASE-T), IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (Hızlı Ethernet), IEEE802.3x (Akış Kontrolü), IEEE802.1q, IEEE802.3af PoE/PSE
10/100BASE-T STP veya UTP Kategori 5/5e/6 kablo (Maks. 100m)
Akış kontrolü Tam çift yönlü akış kontrolü, Yarım çift yönlü geri basınç
Fiber Bağlantı Noktası 4 x SFP bağlantı noktası
RJ-45 Bağlantı Noktası 4 x Otomatik MDI/MDIX
Giriş gerilimi Harici adaptör aracılığıyla AC100 ~ 240V / 50-60HZ - 48V
Güç tüketimi <2,5W (boşta), 60W (tam yük)
PoE Pin Ataması 1/2 (V+),3/6 (V-),4/5 (V+),7/8 (V-),opsiyonel
PoE Çıkış Voltajı -48V, 3A, 140W
internet protokolü

IEEE 802.3i 10BASET
IEEE 802.3u 100BASETX/at

IEE802.3z 1000BASE -SX/LX(Gigabit-Ethernet),
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
MDI aracılığıyla IEEE 802.1af DTE Gücü
IEEE 802.3af/at

Bant genişliği 40Gb/sn
Paket arabelleği 2.75MB
IP Adresi Veritabanı 4.000
Tampon Boyutu 1 milyon
Çalışma Sıcaklığı 0℃~55℃
Depolama sıcaklığı -20℃~75℃
Depolama Nemi %10~%95
Boyut 160x130x50mm
Ağırlık 1,5 kg (Brüt Ağırlık)

 

POE İşlevi

 

Çıkış Gücü:1,2+,3,6-,(Varsayılan),4,5+.7,8- isteğe bağlıdır

Maksimum Güç: 4 Bağlantı Noktaları: Maksimum 120W

Her biri için maksimum güç bağlantı noktası: 30W

Standart: IEEE802.3af/at

Mesafe: 100 milyon

Güç kaynağı: 48VDC

 

Uygulama

 

POE Af / At ile 6KV Dalgalanma Koruması Fiber Optik POE Anahtarı 4port RJ45 0

POE Af / At ile 6KV Dalgalanma Koruması Fiber Optik POE Anahtarı 4port RJ45 1

sipariş detayları

 

TA744-PSE-GE/M2-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100/1000Mbps, 4 fiberden 4 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, MMF, çift fiber, 2Km, SC

TA744-PSE-GE/S20-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100M/1000bps, 4 fiberden 4 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, çift fiber, 20Km, SC

TA744-PSE-GE/S40-SC

PSE/PoE fiber anahtar, 10/100/1000Mbps, 4 fiberden 4 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, çift fiber, 40Km, SC

TA744-PSE-GE/S60-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100/1000Mbps, 4 fiberden 4 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, çift fiber, 60Km, SC

TA744-PSE-GE/S80-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100/1000Mbps, 4 fiberden 4 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, çift fiber, 80Km, SC

TA744S/U-PSE-FE/S20-SC

PSE/PoE fiber anahtarı, 10/100/1000Mbps, 4 fiberden 4 UTP'ye, 220VAC giriş -48VDC çıkış, SMF, tek fiber, 20Km, SC

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)