# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa Ürünlerendüstriyel gigabit ethernet anahtarı

Unmanage Sanayi Gigabit ethernet anahtarı din raylı 802.3z Standartlar 8 port switch poe

Unmanage Sanayi Gigabit ethernet anahtarı din raylı 802.3z Standartlar 8 port switch poe

    • Unmanage Industrial Gigabit ethernet switch din rail  802.3z Standards 8 port switch poe
    • Unmanage Industrial Gigabit ethernet switch din rail  802.3z Standards 8 port switch poe
  • Unmanage Industrial Gigabit ethernet switch din rail  802.3z Standards 8 port switch poe

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: EIB12G-8E-4G

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    standartları: IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z Gigabit Ethernet portu: 10/100/1000 Base-T (X) otomatik adaptif RJ45
    Gigabit Fiber portu: 1000Base-SFP FX portu (LC) güç bağlantı noktası: 5,08 mm endüstriyel terminal
    Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃ Saklama sıcaklığı: -45 ℃ ~ + 85 ℃
    EMI: FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) A sınıfı

    Yönetilmeyen 8 * 1000Base T (X) + 4 * 1000Base SFP FX Endüstriyel Ethernet Anahtarı

    EIB12G-8E-4G

    Özellikler:

    Ø 8 * 1000Base T (X) hızlı Ethernet portu ve 4 * 1000Base SFP FX fiber optik port

    Ø IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x, depolayın ve iletin

    Ø Demiryolu oluklu metal muhafaza, IP40 koruma sınıfını karşılar.

    Ø Endüstriyel Seviye 4 tasarımı.

    Ø Tüm limanların kablolu hız iletme özelliği, engellemeyen ileti yönlendirme özelliğinden emin olun.

    Ø Tak ve çalıştır için otomatik MDI / MDI-X geçit

    Ø Aşırı yük korumalı ve güç ters polarite korumalı, dual yedek güç girişi.

    Ø Destek tam yüklü çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃.

    Ø Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.


    Giriş

    HENGSION yönetilmeyen EIB12G-8E-4G, 4 * 1000Base SFP FX fiber optik port ve 8 * 1000BaseT (X) hızlı Ethernet portu sağlar.

    Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı; Din demiryolu oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılayın; Çift yedek güç girişi; CE, FCC ve ROHS standartlarına uyun.

    Bu serinin geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akışlı gerçek zamanlı dış ortam ortamında uygulama için idealdir ve kampüs, topluluk, demiryolu trafiği, elektrik güç kontrolü vb. Gibi endüstriyel otomasyon kontrol ve gözetim fırsatlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. .

    Şartname

    Teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z
    Arayüz
    Gigabit Ethernet portu 10/100/1000 Baz-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
    Gigabit Fiber port 1000Base-SFP FX portu (LC)
    Güç portu 5.08mm endüstriyel terminal
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Depolama ve iletme, kablolu hızlı anahtarlama
    Bant genişliği değiştirme 50Gbps
    Paket iletme hızı 37,2Mpps
    Mac adresi 8K
    Tampon Bellek 512KB
    Için LED Göstergesi
    Güç, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu
    Güç
    Giriş Gerilimi Aralığı 10-75VDC / 10-75VAC yedekli giriş
    Rölanti Tüketimi 0,33A @ 12VDC (Maks.)
    Tam yük Tüketimi 0.57A @ 12VDC (Maks.)
    Bağ 5.08mm endüstriyel terminal
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması; Yedeklilik koruması
    Mekanik
    Muhafaza Güçlendirilmiş oluklu mukavva
    Koruma sınıfı IP40
    Boyut (L * G * Y) 154 * 143 * 59.5mm
    Kurulum Din Ray
    Ağırlık 1 kg
    Çevreci
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ + 85 ℃
    Bağıl nem % 5 ~ 95, yoğuşmasız
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf A

    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Düzey 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi 3 yıl

    Sipariş Bilgileri

    Mevcut Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP 10/100 / 1000Baz T (X) 100Baz F (X) 100Base T (X)
    EIB12G-8E-4G 4 8 0 0

    Opsiyonel Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)

    SFP-G-3155-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 20km

    SFP-G-5531-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1310nm), tek modlu, tek lif, 20km

    SFP-G-4-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 40km

    SFP-G-4-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 40km

    SFP-G-6-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 60km

    SFP-G-6-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 60km

    EM-SFP-GE-A, 1.25Gbps Bakır SFP alıcı-verici, 10/100 / 1000Mbps, SGMI arayüzü, 100m.

    OM-SFP-GD-31-J, 1.5Gbps SFP optik alıcı-verici (1310nm), tek modlu, ikili lif, 20km

    DR-30D12, Din-Ray güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 12VDC, -20 ℃ çalışma sıcaklığı 60

    GS-36D12, güç adaptörü, 100-240VAC @ 12VDC, -20 ℃ çalışma sıcaklığı 50

    Paket Kontrol Listesi
    • Ethernet anahtarı
    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
    • Garanti belgesi

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler