# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel POE Anahtarı

1 uplink RJ45 port Sanayi Yönetilen Anahtarı ile 18Gbps bant genişliği poe 8 port switch gigabit

1 uplink RJ45 port Sanayi Yönetilen Anahtarı ile 18Gbps bant genişliği poe 8 port switch gigabit

    • 18Gbps bandwidth poe 8 port switch gigabit with 1 uplink RJ45 port Industrial Unmanaged Switch
    • 18Gbps bandwidth poe 8 port switch gigabit with 1 uplink RJ45 port Industrial Unmanaged Switch
  • 18Gbps bandwidth poe 8 port switch gigabit with 1 uplink RJ45 port Industrial Unmanaged Switch

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: EIB09G-8EP-1E

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Giriş Gerilim Aralığı: 48VDC için 90-264VAC POE Güç Tüketimi: AF: 15.4W (her bağlantı noktası)
    koruma: Aşırı akım koruması Koruma sınıfı: IP40
    Yükleme: DIN Ray Bağıl nem: 5 ~% 95, yoğuşmasız

    EIB09G-8EP-1E
    Yönetilmeyen 8 * 1000Base T (X) POE + 1 * 1000Base TX port Endüstriyel Ethernet Anahtarı
    Giriş
    Geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akışlı gerçek zamanlı açık hava ortamında uygulama için idealdir ve kampüs, toplum, demiryolu trafiği, elektrik güç kontrolü ve benzeri endüstriyel otomasyon kontrolü ve gözetim durumlarda yaygın olarak kullanılır.
    HENGSION yönetilmeyen EIB09G-8EP-1E endüstriyel POE Ethernet Switch, 1 Gigabit Ethernet portu ve 8 * 10/100/1000 Base T (X) POE Ethernet portu sağlar.
    POE Ethernet portları, IEEE802.3af standartlarıyla tam uyumludur, port başına 15.4 Watt sağlar; Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı;
    Din demiryolu oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılayın;
    Çift yedek güç girişi;
    CE, FCC ve ROHS standartlarına uyun.

    ◆ 8 * 1000Base T (X) POE bağlantı noktası +1 Gigabit Ethernet bağlantı noktası
    ◆ PoE Ethernet portları, IEEE802.3af standardıyla tam uyumlu olup, port başına 15.4 Watt sağlar.
    ◆ IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x, depolayın ve iletin
    ◆ Tüm bağlantı noktalarının tel hızı iletme özelliği, engellemeyen ileti yönlendirme özelliğinden emin olun.
    Tak ve çalıştır özelliği için otomatik MDI / MDI-X geçit
    ◆ Aşırı yük korumalı ve güç ters polarite korumalı, dual yedek güç girişi.
    ◆ Tam yüklü çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃'yi destekleyin.
    ◆ Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.
    ◆ Din demiryolu oluklu metal muhafaza IP40 koruma sınıfını karşılar.
    ◆ Endüstriyel Seviye 4 tasarımı.



    Şartname

    Teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z
    IEEE802.3 af;
    Arayüz
    Gigabit Ethernet portu 10/100/1000 Baz-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45, Power Over Ethernet'i destekler
    Gigabit Ethernet portu 10/100/1000 Baz-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
    Güç kaynağı 5.08 endüstri terminali
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Saklayın ve iletin
    Bant genişliği değiştirme 18Gbps
    Paket iletme hızı 13.39Mpps
    Mac adresi 4K
    Tampon Bellek 196KB
    Dev çerçeve desteği 9720 bayt
    Çok noktaya yayın desteği 256
    Için LED Göstergesi
    Güç, çalışma durumu, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu
    POE Özellikleri
    POE Limanları 8 * 10/100 / 1000Base-TX POE Ethernet portu
    Güç kaynağı modu Güç Aygıtı algılandığında güç kaynağı
    Köprü modu Endspan (V + 1,2'ye, V- 3,6'ya karşılık gelir)
    AF Modu Destek IEEE802.3af PD, port başına 15,4 Watt sağlamak doğruladı.
    Güç
    Giriş Gerilimi Aralığı 90-264VAC ila 48VDC
    POE Güç Tüketimi AF: 15.4W (her liman)
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması
    Mekanik
    Muhafaza Güçlendirilmiş oluklu mukavva
    Koruma sınıfı IP40
    Boyut (L * G * Y) 195 * 128.5 * 37mm
    Kurulum Din Ray
    Çevreci
    Çalışma sıcaklığı -30 ℃ ~ + 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ + 85 ℃
    Bağıl nem % 5 ~ 95, yoğuşmasız
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf A



    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi Ethernet bağlantısı için 3 yıl (1 yıl garantili güç ünitesi)


    Sipariş Bilgileri

    Mevcut Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP 1000Base FX (ST / FC / SC) 10/100 / 1000Baz T (X) 1000Base T (X) POE15.4W 1000Base T (X) POE 30W
    EIB09G-8EP-1E 0 0 1 8 0


    Opsiyonel Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)
    SFP-G-3155-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 20km
    SFP-G-5531-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1310nm), tek modlu, tek lif, 20km
    SFP-G-4-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 40km
    SFP-G-4-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 40km
    SFP-G-6-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 60km
    SFP-G-6-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 60km
    OM-SFP-GD-31-J, 1.5Gbps SFP optik alıcı-verici (1310nm), tek modlu, ikili lif, 20km
    DR-30D12, Din-Ray güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 12VDC, -20 ℃ çalışma sıcaklığı 60
    DR-240D48, Din-Ray güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 48VDC, 30W POE, -10 ℃ çalışma sıcaklığı 70 sağlamak

    Paket Kontrol Listesi
    • Ethernet anahtarı
    • Güç kablosu ünitesi
    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
    • Garanti belgesi

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler