CE Standartları Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 5 Bağlantı Noktalı Gigabit 10/100/1000M
1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
CE Standards Industrial Unmanaged POE Switch 5 Port Gigabit 10/100/1000M
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE、RoHS、FCC
Model numarası: IM-FP144GE
Vurgulamak:

CE Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı

,

1000M Gigabit Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı

,

1000M 5 portlu poe gigabit anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, PayPal, L/C, MoneyGram, D/A, D/P
Yetenek temini: 500 adet / ay
Teknik Özellikler
ad: 5 Portlu Endüstriyel POE Ağ Anahtarı
boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
Ağ bağlantı noktası:: 4* RJ45 Bağlantı Noktaları
Fiber Bağlantı Noktası: 1 * SFP Bağlantı Noktası
Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃
fonksiyon: POE AT/AF'yi destekleyin
Ürün Açıklaması

10/100/1000M Endüstriyel POE 5 Bağlantı Noktalı Anahtar Aşırı Sıcaklık -40°~ 85°C

 

 
Tanıtım

IM-FP144GE serisi, 10/100/1000 Mbps endüstriyel POE fiber anahtarıdır, IEEE802.3af/at ile uyumludur, Ethernet kablosu aracılığıyla POE IP kameraları açar, basit yapı, 100 metreye kadar güç aralığı, çalışma sıcaklığı-40 ℃ + 85 ℃'ye kadar, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini, DIN ray kurulumunu karşılar, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.

 

Ana Özellikler

  1. 5 kategorideki Ethernet kablosunun kablosuz erişim noktası (AP) aracılığıyla POE IP kameralarında güç desteği.
  2. IEEE 802.3af/güç açıkken 1 ~ 4 RJ45 bağlantı noktasına
  3. 4 x 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası
  4. 1 x 1000Mbps SFP fiber bağlantı noktası
  5. 4 KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar
  6. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  7. Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardıyla tam dupleks, Geri basınç standardıyla yarı dupleks
  8. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 1000Base-TX uyumlu
  9. Her bir PoE portuna standart olarak 15,4W, standartta 30W'a kadar maksimum güç
  10. Elektrikli ekipmanların PoE modellerini tespit edin.
  11. Bir depola ve ilet anahtarlama mekanizması
  12. Çalışma ortamı sıcaklığı:-40 ° ~85 ° c

 

Paketleme

Paketleme Detayları: Bir ürün, bir kullanım kılavuzu ve bir garanti kartı bir kutu içindedir.

Liman: Shenzhen

Teslimat süresi: EXW

Teslim Süresi: 3-5 gün.Miktarına bağlıdır.

 

SSS

S: Minimum miktarınız nedir?

A: Minimum sipariş miktarımız yok, 1 örnek mevcuttur.

 

S: CE, FCC, ROHS'niz var mı?

C: Evet.

 

S: Garanti süresi nedir?

A: HD video optik dönüştürücü, normal anahtar, fiber ortam dönüştürücü, ağ güçlendirici için bir yıl;

Endüstriyel fiber anahtar ve SFP alıcı-verici için üç yıl
Ömür boyu onarım hizmeti verilmektedir.

 

S: Gerçek fabrika siz misiniz?

A: Evet, 20 yıllık geçmişi olan gerçek fabrika biziz.

 

Şartname

Ürün adı 10/100/1000Mbps 5 Bağlantı Noktalı Endüstriyel POE Fiber Anahtar (1F+4TP)
Model numarası. IM-FP144GE
Liman

1 x 1000Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km

1490nm/1550nm,40~120Km

MM:1310nm,2Km

4x10/100/1000M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme

Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift(≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

POE güç kaynağı giriş voltajı: 48V (maks 52V),

Tek PoE güç kaynağı çıkış gücü: 15.4W (port 1~4)

(802.3at standartları özel talimatlar gerektirir)

Çevre

Çalışma sıcaklığı:-40°~ 85°C

Depolama sıcaklığı:-40°~ 85°C

Çalışma nemi: %10 ~ %90, yoğuşmasız

Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız

Endüstri standartları

EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8

Trafik Kontrolü: NEMA-TS2

Titreşim:IEC 60068-2-6

Serbest düşüş:IEC 60068-2-32

Şok:IEC 60068-2-27

Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

Emniyet

CE İşareti, ticari

CE/LVD EN60950

mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk

Güvenlik sınıfı: IP40

Boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm

Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir


Başvuru

CE Standartları Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 5 Bağlantı Noktalı Gigabit 10/100/1000M 0

 

Fotoğraf

CE Standartları Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 5 Bağlantı Noktalı Gigabit 10/100/1000M 1

CE Standartları Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 5 Bağlantı Noktalı Gigabit 10/100/1000M 2


 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Sales
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)