products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
anahtar kelimeler [ wdm gigabit sfp module ] eşleşme 2 Ürünler.
satın al 1550nm Gigabit SFP Modül Alıcı-Verici, SFP Bakır Modül BiDi WDM 20km çevrimiçi Üretici

1550nm Gigabit SFP Modül Alıcı-Verici, SFP Bakır Modül BiDi WDM 20km

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Endüstriyel Gigabit SFP fiber alıcı-verici
dalga boyu: 1310nm/1550nm, WDM
Mesafe: 20Km, tek mod
Liman: LC lifi
oran: 1,25 Gb/sn, gigabit
satın al 16 Yuva 19 İnç 2U Kasa Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü Çift Güç Rafı çevrimiçi Üretici

16 Yuva 19 İnç 2U Kasa Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü Çift Güç Rafı

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 16 Yuvalı 2U Raf
yuvalar: Medya dönüştürücü kartları için 16 adet
özellik: Sıcak tak ve çalıştır
güç: Çift PSU, AC22V
boyut: 485mm(U)×320mm(G)×90mm(Y)
Total 1 page