8 Bağlantı Noktalı BNC Video Verileri Ethernet Fiber Ortam Dönüştürücü DC12V Bağımsız Tip
1 çift
MOQ
Negotiable
fiyat
8 Port BNC Video Data Ethernet Fiber Media Converter DC12V Standalone Type
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Olycom
Sertifika: CE RoHS FCC
Model numarası: OM610-8V↑1D↑1EWT/R
Vurgulamak:

Bağımsız Fiber Medya Dönüştürücü

,

BNC Video Fiber Medya Dönüştürücü

,

DC12V Video Dijital Optik Dönüştürücü

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: <i>1 piece in 1 carton.</i> <b>1 kartonda 1 adet.</b> <i>0.6KG/pcs</i> <b>0.6 KG/adet</b>
Teslim süresi: 4 ~ 8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, paypal
Yetenek temini: 300 çift/ay
Teknik Özellikler
Ürün adı: Video veri optik dönüştürücü
dalga boyu: 1310nm/1550nm
Mesafe: 20km
Optik Bağlantı Noktası: FC
Boyut: 17.9*12.8*2.9 cm
Ağırlık: parça başına 0,5 kg
Ürün Açıklaması

Fiber verici alıcı üzerinden 8 kanallı Analog Video rs232 rs485 verisi

 

giriiş

 

Optik video medya dönüştürücü, fiber optik kablo üzerinden koaksiyel sınırı 500 metreye çıkarmak ve uzun mesafeler için CCTV sinyallerini almak için tasarlanmıştır.

CCTV sinyalleri genellikle video, ses, veri, telefon, kontak kapatma ve Ethernet olarak gelir.

Bu rafa monte analog videodan fibere dönüştürücü, RS232 veya RS485 verilerini ve 10/100M Ethernet'i de iletebilir.

 

  • Düşük optik bağlantı kaybı – maksimum 30dB
  • EMI, RFI ve toprak döngüsü olmadan
  • 8BIT'in yüksek kantifikasyon seviyesi
  • Anahtar güç kaynağı ile çalışırken tak ve çalıştır
  • Sağlam metal kasa

 

Bu video verisi fiber optikten koaksiyel dönüştürücüye genellikle askeri, tıbbi ve çevresel CCTV projelerinde kullanılır.

 

Şartname

 

Video
Bant genişliği 8MHZ
Uyumlu Sistemler NTSC/PAL/SECAM
Empedans/Voltaj BNC 75Ω (dengesiz) / 2.0Vp-p
Diferansiyel Kazanç < ±1%
Diferansiyel Faz < ±1
S / N Oranı >60dB(ağırlık)(8 bit)
Arayüz BNC

 

Veri
Veri Protokolü RS232, RS422, RS485, Manchester, BİFAZ verileri
Bant genişliği 0~300kbps
Hata oranı 10-9
Arayüz anka terminali

 

Ethernet
Çalışma modu Tam çift yönlü / yarım çift yönlü, otomatik algılama
Ağ Hızı 10/100Mbps, otomatik algılama
Arayüz RJ45

 

Optik
dalga boyu 1310nm/1550nm
Çıkış gücü -8~3dBm
Optik fiber

Tek mod (9/125um) 20Km ila 80Km

Çok modlu (50/125um) 1Km, (62.5/125um) 500m

Duyarlılık Alma -30dBm
Arayüz FC

 

Kasa ve Kartlar
Kasa Yuvası Miktarı 18 yuva
Uyumluluk(kartlarla) 8 kanallı kartlar (9 adet)
Esneklik Farklı konfigürasyonların karışık kurulumunu destekler
kartlar

8ch PCB boyutu (153x100x25mm)

daha büyük boyut gerektiren konfigürasyonlar bu sistemle kullanılamaz

 

Elektriksel.Çevresel.Mekanik
Çalışma gerilimi

Bağımsız:220VAC - 5V/12VDC

Raf: çift 220V/-48V AC, kart: şasiden güç alır

Çalışma sıcaklığı -35℃~+75℃
Depolama sıcaklığı -45℃~+85℃
Nem 0~95% yoğuşmasız
Boyut ve Ağırlık

Bağımsız ve kart: farklı konfigürasyonlara bağlıdır

Şasi: 19”3U

 

Başvuru

 

  1. Bina ve kampüs izleme sistemi
  2. Endüstriyel izleme (havaalanı, kimya tesisi, demiryolu vb.)
  3. Polis ve güvenli şehir izleme sistemi

8 Bağlantı Noktalı BNC Video Verileri Ethernet Fiber Ortam Dönüştürücü DC12V Bağımsız Tip 0

 

Sipariş Seçenekleri

 

OM610-1V↑↓1D↑↓1A↑↓1K↑↓WT/R 1 kanalbi-divideo + 1 kanal bi-di RS485 verisi + 1 kanal bi-di ses + 1 kanal bi-di kontak kapatma
OM610-2D↑↓4A↑↓1E AG/R 4 kanal bi-di ses + 2 kanal bi-di RS485 verisi + 1 kanal 10/100M Ethernet
OM610-1V↑1D↑↓3A↑2K↑↓WT/R 1 kanal video Tx +2 kanallı bi-di RS485 verisi+3 kanallı ses Tx+1 kanal bi-di kontak kapatma
OM610-4V↑2D↓2A↑1E 1P2K↑WT/R 4 kanal video Tx + 2 kanal RS485 verileri Rx + 2 kanal ses Tx + 1 kanal 10/100M Ethernet + 1 kanal Telefon + 2 kanal Kontak Kapatma Tx

8 Bağlantı Noktalı BNC Video Verileri Ethernet Fiber Ortam Dönüştürücü DC12V Bağımsız Tip 1

 

8 Bağlantı Noktalı BNC Video Verileri Ethernet Fiber Ortam Dönüştürücü DC12V Bağımsız Tip 2

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)