Dış Mekan Kullanımı İçin Fiber 2 Portlu Sfp Din Raylı Ip40 Monteli 8 Portlu Poe Anahtarları
1
MOQ
Negotiable
fiyat
8 Port Poe Switches With Fiber 2 Port Sfp Din Rail Mounted Ip40 For Outdoor Use
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, FCC, RoHS
Model numarası: IM-FP288GE
Vurgulamak:

Fiberli 8 portlu poe anahtarları

,

fiberli ip40 poe anahtarları

,

2 portlu sfp din raylı poe anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu tek bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 5-8 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal
Yetenek temini: ayda 6000
Teknik Özellikler
Ürün adı: 8 Bağlantı Noktalı Poe Gigabit Fiber Anahtarı
PoE Bağlantı Noktaları: 8 Gigabit POE
Fiber Bağlantı Noktası: 2 SFP Fiber Bağlantı Noktası
Montaj Yolu: Din-ray montajı
Su geçirmez: IP40
Güç kaynağı: 48-52VDC
Ürün Açıklaması

8 Port Poe Gigabit Fiber Anahtar POE ile Endüstriyel Anahtar 2 Port SFP Din Raylı IP40 Dış Mekan Kullanımı İçin
 
Tanıtım

IM-FP288GE serisi, 10/100/1000 Mbps endüstriyel POE fiber anahtarıdır, Ethernet kablosu aracılığıyla IEEE802.3af/at power on POE IP kameralarına uygundur, basit yapı, 100 metreye kadar güç aralığı, çalışma sıcaklığı-40 ℃ + 85 ℃, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini, DIN ray kurulumunu karşılar, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.
 
Ana Özellikler

  • 5 kategorideki Ethernet kablosunun kablosuz erişim noktası (AP) aracılığıyla POE IP kameralarında güç desteği.
  • IEEE 802.3af/güç açıkken 1 ~ 8RJ45 bağlantı noktalarına
  • 4KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar
  • Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  • Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardıyla tam dupleks, Geri basınç standardıyla yarı dupleks
  • Her PoE bağlantı noktasına standart olarak 15.4W'a kadar maksimum güç
  • Elektrikli ekipmanların PoE modellerini tespit edin.

 
Şartname

Ürün adıPOE 2 SFP Bağlantı Noktalı 8 Bağlantı Noktalı Poe Gigabit Fiber Anahtar Endüstriyel Anahtar
Model numarası.IM-FP288GE
Liman

2 adet 1000Mpbs SFP bağlantı noktası
SM:1310nm/1550nm,20Km
1490nm/1550nm,40~120Km
MM:1310nm,2Km
8x10/100/1000M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme
Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)
100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift(≤100m)
SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'lerGüç, ağ, fiber
Güç kaynağı

POE güç kaynağı giriş voltajı: 48V (maks 52V),
Tek PoE güç kaynağı çıkış gücü: 15.4W (port 1~8)
(802.3at standartları özel talimatlar gerektirir)

Çevre

Çalışma sıcaklığı:-40°~ 85°C
Depolama sıcaklığı:-40°~ 85°C
Çalışma nemi: %10 ~ %90, yoğuşmasız
Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız

Endüstri standartları

EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A
EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8
Trafik Kontrolü: NEMA-TS2
Titreşim:IEC 60068-2-6
Serbest düşüş:IEC 60068-2-32
Şok:IEC 60068-2-27
Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

Emniyet

CE İşareti, ticari
CE/LVD EN60950

mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk
Güvenlik sınıfı: IP40
Boyut:158x114.8x60mm
Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 
Başvuru
Dış Mekan Kullanımı İçin Fiber 2 Portlu Sfp Din Raylı Ip40 Monteli 8 Portlu Poe Anahtarları 0
 
Fotoğraf
Dış Mekan Kullanımı İçin Fiber 2 Portlu Sfp Din Raylı Ip40 Monteli 8 Portlu Poe Anahtarları 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)