1 Gigabit Sfp Fiber Bağlantı Noktalı Gigabit Fiber 8 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetilmeyen Poe Anahtarı
1
MOQ
Negotiable
fiyat
Gigabit Fiber 8 Port Industrial Unmanaged Poe Switch With 1 Gigabit Sfp Fiber Port
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, FCC, RoHS
Model numarası: IM-FP188GE
Vurgulamak:

8 bağlantı noktalı endüstriyel yönetilmeyen poe anahtarı

,

sfp bağlantı noktası endüstriyel yönetilmeyen poe anahtarı

,

gigabit 8 bağlantı noktalı endüstriyel poe anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu tek bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal, D/P, D/A, L/C, MoneyGram
Yetenek temini: ayda 6000
Teknik Özellikler
Ürün adı: 8 Bağlantı Noktalı Poe Fiber Anahtarı
Fiber Bağlantı Noktası: 1 * SFP Bağlantı Noktası
Oran: 10/100/1000 Mb/sn
Ethernet Bağlantı Noktası: 8 GJ45 Bağlantı Noktası
Kabuk: Oluklu metal kabuk
Ağırlık: 0.78Kg
Ürün Açıklaması

1 Gigabit SFP Fiber Bağlantı Noktalı Endüstriyel Gigabit Poe Yönetilmeyen Fiber Anahtar 8 Bağlantı Noktası

 

Tanıtım
IM-FP188GE, 10/100/1000 Mbps endüstriyel POE fiber anahtarıdır, IEEE802.3af/at ile uyumludur, Ethernet kablosu aracılığıyla POE IP kameraları açar, basit yapı, 100 metreye kadar güç aralığı, çalışma sıcaklığı-40 ℃ + 85 ℃, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini, DIN ray kurulumunu karşılar, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.
 
Ana Özellikler

  1. 5 kategorideki Ethernet kablosunun kablosuz erişim noktası (AP) aracılığıyla POE IP kameralarında güç desteği.
  2. IEEE 802.3af /güç açıkken 1 ~ 8RJ45 bağlantı noktasına
  3. 8 x 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası
  4. 1 x 1000Mbps SFP fiber bağlantı noktası
  5. 4 KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar
  6. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  7. Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardıyla tam dupleks, Geri basınç standardıyla yarı dupleks
  8. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 100Base-TX uyumlu
  9. Her bir PoE portuna standart olarak 15,4W, standartta 30W'a kadar maksimum güç
  10. Elektrikli ekipmanların PoE modellerini tespit edin.
  11. Bir depola ve ilet anahtarlama mekanizması

 

Şartname

Ürün adı 10/100/1000Mbps Endüstriyel POE Fiber Anahtar (1F+8TP)
Model numarası. IM-FP188GE
Liman

1 x 1000Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km

1490nm/1550nm,40~120Km

MM:1310nm,2Km

8x10/100/1000M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme

Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift(≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

POE güç kaynağı giriş voltajı: 48V (maks 52V),

Tek PoE güç kaynağı çıkış gücü: 15.4W (port 1~8)

(802.3at standartları özel talimatlar gerektirir)

Çevre

Çalışma sıcaklığı:-40°~ 85°C

Depolama sıcaklığı:-40°~ 85°C

Çalışma nemi: %10 ~ %90, yoğuşmasız

Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız

Endüstri standartları

EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8

Trafik Kontrolü: NEMA-TS2

Titreşim: IEC 60068-2-6

Serbest düşüş: IEC 60068-2-32

Şok: IEC 60068-2-27

Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

Emniyet

CE İşareti, ticari

CE/LVD EN60950

mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk

Güvenlik sınıfı: IP40

Boyut:158x114.8x60mm

Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 

Endüstri standartları

EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8

Trafik Kontrolü: NEMA-TS2

Titreşim:IEC 60068-2-6

Serbest düşüş:IEC 60068-2-32

Şok:IEC 60068-2-27

Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

 

Paketleme

1 bir Poe Fiber Anahtarı, bir kullanım kılavuzu ve bir garanti kartı bir kutuda.

2. 20 adet kutu bir kartondadır.(67*33*47cm)

 

Teslim süresi

Miktar (Adet) 1-100 >100
Teslim süresi 3 gün Müzakere edilecek

 

Satış sonrası servis

1. 36 Ay Üretici Garantisi (Sahte hasar veya yanlış kullanım hariç).Tüm ürünlerin teslimattan önce fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçtiğine söz veriyoruz.
2. Herhangi bir uyumluluk sorunu veya herhangi bir kalite sorunu varsa, mallar onarılması veya değiştirilmesi için bize iade edilebilir.Alıcı, tüm iade ve ikinci nakliye ücretlerinden sorumlu olmalıdır.

 

Başvuru

1 Gigabit Sfp Fiber Bağlantı Noktalı Gigabit Fiber 8 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetilmeyen Poe Anahtarı 0 
 
Fotoğraf
1 Gigabit Sfp Fiber Bağlantı Noktalı Gigabit Fiber 8 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetilmeyen Poe Anahtarı 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)