100Km İletim Mesafesi Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı Sert Dış Mekan İçin 5 Bağlantı Noktası
1
MOQ
Negotiable
fiyat
100Km Transmission Distance Industrial Unmanaged POE Switch 5 Port For Harsh Outdoor
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, FCC, RoHS
Model numarası: IM-FP144GE
Vurgulamak:

100Km Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı

,

Sert Dış Mekan Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı

,

100Km 5 portlu poe anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, Paypal
Yetenek temini: Aylık 6000
Teknik Özellikler
Ürün adı: 5 Bağlantı Noktalı Poe Ağ Anahtarı
RJ45 Bağlantı Noktaları: 4
Kabuk: metal kasa
POE AT/AF'yi destekleyin: Evet
Communicati'o'munication Modu: Tam Dubleks ve Yarım Dubleks
Şart: 100% Orijinal Marka
Ürün Açıklaması

5 Bağlantı Noktalı Poe Ağ Anahtarı Gigabit Ethernet Anahtarı Sert Dış Mekan İçin Bir SFP Yuvası

giriiş

IM-FP144GE, 10/100/1000 Mbps endüstriyel POE fiber anahtarıdır, IEEE802.3af/at ile uyumludur, Ethernet kablosu aracılığıyla POE IP kameraları açar, basit yapı, 100 metreye kadar güç aralığı, çalışma sıcaklığı-40 ℃ + 85 ℃, IP44 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini, DIN ray kurulumunu karşılar, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.

 

Ana Özellikler

  1. 5 kategorideki Ethernet kablosunun kablosuz erişim noktası (AP) aracılığıyla POE IP kameralarında güç desteği.
  2. IEEE 802.3af/güç açıkken 1 ~ 4 RJ45 bağlantı noktasına
  3. 4 x 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası
  4. 1 x 1000Mbps SFP fiber bağlantı noktası
  5. 4 KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar
  6. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  7. Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardı ile tam çift yönlü, Geri basınç standardı ile yarım çift yönlü
  8. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 1000Base-TX uyumlu
  9. Her bir PoE portuna standart olarak 15,4W, standartta 30W'a kadar maksimum güç
  10. Elektrikli ekipmanların PoE modellerini tespit edin.
  11. Bir depola ve ilet anahtarlama mekanizması
  12. Çalışma ortamı sıcaklığı:-40 ° ~85 ° c

 

Şartname

Ürün adı 5 Bağlantı Noktalı Poe Ağ Anahtarı
Model numarası. IM-FP144GE
Liman

1 x 1000Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km

1490nm/1550nm,40~120Km

MM:1310nm,2Km

4x10/100/1000M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme

Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift(≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

POE güç kaynağı giriş voltajı: 48V (maks 52V),

Tek PoE güç kaynağı çıkış gücü: 15.4W (port 1~4)

(802.3at standartları özel talimatlar gerektirir)

Çevre

Çalışma sıcaklığı:-40°~ 85°C

Depolama sıcaklığı:-40°~ 85°C

Çalışma nemi: %10 ~ %90, yoğuşmasız

Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız

Endüstri standartları

EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8

Trafik Kontrolü: NEMA-TS2

Titreşim:IEC 60068-2-6

Serbest düşüş:IEC 60068-2-32

Şok:IEC 60068-2-27

Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

Emniyet

CE İşareti, ticari

CE/LVD EN60950

mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk

Güvenlik sınıfı: IP44

Boyut:158x114.8x60mm

Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 

SSS

S: Biz kimiz?

A:Biz Guangdong, Çin merkezli, 2003'ten başlayarak Batı Avrupa'ya (%15,00), Doğu Avrupa'ya (%15,00), Güney Avrupa'ya (%10,00), Güney Amerika'ya (%10,00), Afrika'ya (%10,00), Güneydoğu Asya'ya satış yapıyoruz. (%10,00), Kuzey Amerika (%10,00), Kuzey Avrupa (%5,00), Orta Doğu (%5,00), Okyanusya (%5,00), Doğu Asya (%5,00).Ofisimizde toplam 101-200 kişi var.

 

S: Örnek alabilir miyim?

A:Numune sağlayabiliriz, daha fazla ayrıntı hakkında konuşmak için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

S: Kurşun zamanı ne kadardır?

A:Genellikle 3-5daysve farklı miktarlara göre değişecektir.

 

Başvuru

100Km İletim Mesafesi Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı Sert Dış Mekan İçin 5 Bağlantı Noktası 0


Fotoğraf
100Km İletim Mesafesi Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı Sert Dış Mekan İçin 5 Bağlantı Noktası 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)