Metal Muhafaza 5 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Ethernet Anahtarı , 10/100 Mbps Sağlam Poe Anahtarı
1
MOQ
Negotiable
fiyat
Metal Casing 5 Port Industrial Ethernet Switch ,10/100 Mbps Rugged Poe Switch
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, FCC, RoHS
Model numarası: IM-FP144FE
Vurgulamak:

Metal Muhafaza 5 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Ethernet Anahtarı

,

100Mbps Sağlam Poe Anahtarı

,

100Mbps 5 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Ethernet Anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, Paypal
Yetenek temini: Aylık 6000
Teknik Özellikler
Ürün adı: Poe Anahtarı 5 Bağlantı Noktası
RJ45 Bağlantı Noktaları: 4
Poe bağlantı noktaları: 4
Elyaf Türü: 1 SFP yuvası
Malzeme: Sağlam Metal Kasa
Poe standardı: Poe af/at(15,4W/30W)
İletim Mesafesi: SFP Modüllerine bağlıdır
Depolama Nemi: %10~%95, yoğuşmasız
Ürün Açıklaması

Poe Anahtarı 5 Bağlantı Noktalı 10/100 Mbps Anahtar, 4 Poe AT/AF Metal Muhafazalı

 

Tanıtım

IM-FP144FE, 10/100 Mbps endüstriyel POE fiber anahtarıdır, IEEE802.3af/at ile uyumludur, Ethernet kablosu aracılığıyla POE IP kameraları açar, basit yapı, 100 metreye kadar güç aralığı, çalışma sıcaklığı-40 ℃ ila + 85 ℃, IP44 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini, DIN ray kurulumunu karşılar, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.

 

Ana Özellikler

  1. 5 kategorideki Ethernet kablosunun kablosuz erişim noktası (AP) aracılığıyla POE IP kameralarında güç desteği.
  2. 1 ~ 4 RJ45 bağlantı noktasına IEEE 802.3af gücü
  3. 4 x 10/100Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası
  4. 1 x 100Mbps SFP fiber bağlantı noktası
  5. 4KV Ethernet aşırı gerilim koruması, reklam
  6. zorlu bir dış ortam ortamına uygun
  7. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  8. Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardıyla tam dupleks, Geri basınç standardıyla yarı dupleks
  9. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 100Base-TX uyumlu
  10. Her bir PoE portuna standart olarak 15,4W, standartta 30W'a kadar maksimum güç
  11. Elektrikli ekipmanların PoE modellerini tespit edin.
  12. Bir depola ve ilet anahtarlama mekanizması
  13. Çalışma sıcaklığı:-40 ° ~85 ° c
  14. Depolama sıcaklığı:-40°~ 85°C

  15. Çalışma nemi: %10 ~ %90, yoğuşmasız

  16. Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız

  17. POE güç kaynağı giriş voltajı: 48V (maks 52V),

  18. Tek PoE güç kaynağı çıkış gücü: 15.4W (port 1~4)(802.3at standartları özel talimatlar gerektirir)

  19. İletim modu: depolama ve iletme

  20. Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

 

SSS

S: MOQ'unuz nedir?

C: 1 adet.

 

S: Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?

A: Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune; Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene.

 

S: Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?

A: Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB, CIF, EXW;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR,JPY,CAD,HKD,GBP,CNY,CHF;
Kabul Edilen Ödeme Şekli: T/T, PayPal, Western Union.

 

S: kurşun zamanı nedir?

A:Genellikle 3-5 gün, ancak siparişleri ne zaman işlediğinizi kontrol etmeniz gerekir

 

Paketleme

  • 1 adet 5 Bağlantı Noktalı POE Anahtarı
  • 1 adet Kullanım Kılavuzu
  • 1 adet Garanti Kartı

 

Şartname

Ürün adı Poe Anahtarı 5 Bağlantı Noktası
Model numarası. IM-FP144FE
Liman

1 x 100Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km

1490nm/1550nm,40~120Km

MM:1310nm,2Km

4x10/100M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100BASE-TX: CAT5 veya üzeri blendajlı bükümlü çift (≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Endüstri standartları

EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8

Trafik Kontrolü: NEMA-TS2

Titreşim:IEC 60068-2-6

Serbest düşüş:IEC 60068-2-32

Şok:IEC 60068-2-27

Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

Emniyet

CE İşareti, ticari

CE/LVD EN60950

mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk

Güvenlik sınıfı: IP44

Boyut:158x114.8x60mm

Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 

Başvuru

Metal Muhafaza 5 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Ethernet Anahtarı , 10/100 Mbps Sağlam Poe Anahtarı 0


Fotoğraf
Metal Muhafaza 5 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Ethernet Anahtarı , 10/100 Mbps Sağlam Poe Anahtarı 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)