CCTV için 8 RJ45 Bağlantı Noktası ERPS L2+ Endüstriyel Yönetimli Gigabit Anahtarı
1 bilgisayar
MOQ
Negotiable
fiyat
8 RJ45 Port ERPS L2+ Industrial Managed Gigabit Switch For CCTV
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, ROHS
Model numarası: IM-FS180GW/ST
Vurgulamak:

ERPS Yönetilen Gigabit Anahtarı

,

CCTV için Yönetilen Gigabit Anahtarı

,

ERPS Endüstriyel Yönetilen Ethernet Anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: kutuda 1 adet
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P, MoneyGram
Yetenek temini: ayda 5000 adet
Teknik Özellikler
Ürün adı: L2+ Yönetilen Endüstriyel Gigabit Optik Anahtar
KONNEKTÖR TİPİ: SFP
Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ila + 85 ℃
Giriş gerilimi: DC 9-36V
İşlev: QoS, VLAN Desteği, SNMP, LACP, ERPS
Sertifika: CE RoHS FCC
Ürün Açıklaması

L2+ Yönetilen Optik Anahtar Endüstriyel Gigabit 8 Bağlantı Noktalı 1 ST Fiber Bağlantı Noktalı CCTV için Erps

 

Tanıtım

 

IM-FS180GW Yönetilen Endüstriyel Optik Anahtar, çalışma sıcaklığı-40 ℃ ila + 85 ℃ olan 10/100/1000 Mbps endüstriyel fiber anahtardır, geniş voltajlı çift güç girişini destekler, web yönetimini destekler, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gereksinimlerini karşılar, DIN rayı montajı, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.

 

Ana Özellikler

 

  1. 8 x 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı TX RJ45 bağlantı noktası

  2. 1 x 1000Mbps ST fiber bağlantı noktası

  3. Kablo teşhisini destekleyin ve arıza noktasını bulabilir

  4. IEEE802.3az EEE (Enerji Verimli Ethernet) Yönetimini destekleyin, güç tüketimini optimize edin

  5. Destek STP, RSTP, MSTP, ITU-T G.8032 Ethernet Koruma Halkası (EPR)

  6. Destek Qos, taşıma sınıflandırması Qos, Cos, bant genişliği kontrolü (giriş/çıkış yönü), fırtına bastırma, farklılaştırılmış hizmetler

  7. Destek IEEE802.1q VLAN, VLAN bağlantı noktası, tabanlı Mac VLAN, IP alt ağ VLAN, Protokol VLAN, VLAN dönüştürme, MVR

  8. Dinamik IEEE802.3ad LACP bağlantı toplama, statik bağlantı toplama desteği

  9. IGMP/MLD gözetleme V1/V2/V3, IGMP filtreleme/modülasyon, IGMP arama desteği

  10. IGMP aracı raporunu, MLD gözetlemeyi destekleyin

  11. Güvenlik: bağlantı noktası ve Mac IEEE802.1X, RADIUS, ACL, TACACS+,HTTP/HTTPS, SSL/SSH v2 temelinde

  12. CLI, Web yönetimi, SNMP v1/v2c/v3, Telnet gibi Cisco® desteği

  13. TFTP ve HTTP aracılığıyla yazılım yükseltmesini destekler, bellenim yedekliliği, yükseltmenin başarısız olmasını önler

  14. Destek DHCP istemcisi/Röle/Snooping/Snooping seçeneği 82/Röle seçeneği 82

  15. RMON, MIB II, ayna görüntüsü, olay günlüğü, DNS, NTP/SNTP, IEEE802.1ab LLDP desteği

  16. IPV6 Telnet sunucusu/ICMP v6, SNMP, HTTP, SSH/SSL, NTP/SNTP,TFTP, QoS, ACL'yi destekler.

 

şartname

 

Ürün adı 10/100/1000Mbps Yönetimli Endüstriyel Fiber Anahtar(1F+8TP)
Model numarası. IM-FS180GW
Liman

1 x 1000Mpbs ST bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km;1490nm/1550nm, 40~120Km;MM:1310nm, 2Km;8x10/100/1000M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Standart IEEE 802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1d STP, IEEE802.1w RSTP, IEEE802.1s MSTP, ITU-T G.8023 EPR/Y.1344, IEEE802.1Q, IEEE802.1X, IEEE802.3ad, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.1ad, IEEE802.1p, IEEE802.1ab, IEEE802.3az
VLAND kimliği 4096
Jumbo çerçeve 9.6KB
MAC Adres Tablosu Boyutu 8K
Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme

Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift(≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

Giriş voltajı: DC 9-36V;Yüksüz güç: 5W;

Ters bağlantı: destek

Çevre Çalışma Sıcaklığı:-40°~ 85°C ;Depolama Sıcaklığı:-40°~ 85°C;Çalışma nemi: %10~%90, yoğuşmasız;Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız
Endüstri standartları

EMI:FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A,EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3, EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3, EN 61000-4-8;Trafik Kontrolü: NEMA-TS2;Titreşim:IEC 60068-2-6;Serbest düşüş:IEC 60068-2-32;Şok:IEC 60068-2-27;Demiryolu Trafiği:EN 50121-4

Emniyet CE İşareti, ticari;CE/LVD EN60950
mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk;Güvenlik sınıfı: IP40;

Boyut:158 x 114,8 x 60 mm;

Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 

Başvuru

 

CCTV için 8 RJ45 Bağlantı Noktası ERPS L2+ Endüstriyel Yönetimli Gigabit Anahtarı 0

 

Paketleme

1. Bir YönetilenFiber Anahtarı, bir konsol kablosu, bir kullanım kılavuzu ve bir garanti kartı bir kutuda.

2. 20 adet kutu bir kartondadır.(55.5*40*43cm)

 

Teslim süresi

Miktar (Adet) 1-100 >100
Teslim süresi 3 gün Müzakere edilecek

 

Satış sonrası servis

1. 36 Ay Üretici Garantisi (Sahte hasar veya yanlış kullanım hariç).Tüm ürünlerin teslimattan önce fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçtiğine söz veriyoruz.
2. Herhangi bir uyumluluk sorunu veya herhangi bir kalite sorunu varsa, mallar onarılması veya değiştirilmesi için bize iade edilebilir.Alıcı, tüm iade ve ikinci nakliye ücretlerinden sorumlu olmalıdır.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)