FC Bağlantı Noktası 1310nm CCTV Kamera Video Dönüştürücü, BNC - Fiber Medya Dönüştürücü Rafa Monte
1 çift
MOQ
Negotiable
fiyat
FC Port 1310nm Cctv Camera Video Converter , BNC To Fiber Media Converter Rack Mounted
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Olycom
Sertifika: CE RoHS FCC
Model numarası: OM610-4V↑WT/R
Vurgulamak:

1310nm CCTV Kamera Video Dönüştürücü

,

FC bağlantı noktası BNC'den Fiber Medya Dönüştürücüye

,

1310nm BNC'den Fiber Medya Dönüştürücüye

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir kutuda 1 çift, 1.26kg (GW)
Teslim süresi: 4 ~ 8 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, PayPal
Yetenek temini: Haftada 1000 çift
Teknik Özellikler
Ürün adı: Video fiber optik dönüştürücü
Video: 4 Kanal, BNC bağlantı noktası
dalga boyu: 1310nm/1550nm, tek mod
Lif: FC, ST/SC isteğe bağlı
vlotage: DC5V
ağırlık: 1,26 kg/çift, GW
boyut: 179 mm × 128,5 mm × 28,5 mm
Garanti: 1 yıl
Ürün Açıklaması

4ch CCTV Kamera Video Dönüştürücü BNC - Fiber Medya Dönüştürücü Rafa Monte Edilebilir

 

genel bakış

 

İsim: optik video vericisi ve alıcısı

Model: OM610-4V↑WT/R, modelinizi destekliyoruz

İşlev: 4 kanallı video sinyallerini optik fiber üzerinden iletin

Mesafe: Tek modlu fiberde 20Km ila 80KM, çok modlu fiberde 1km

 

Özellikleri

 

  • Anahtar güç kaynağı ile çalışırken tak ve çalıştır
  • Düşük optik bağlantı kaybı – maksimum 30dB
  • Sağlam metal kasa
  • Bağımsız ve 3U rafta mevcuttur

 

Teknik parametreler

 

Optik
dalga boyu 1310nm/1550nm
Çıkış gücü -8~3dBm
Optik fiber Tek mod (9/125um) 20Km, çok modlu (50/125um) 1Km, (62.5/125um) 500m
alma hassasiyeti -30dBm
Arayüz FC standardı, ST/SC isteğe bağlı
Video
Kanal Miktarı 4 kanal, kameradan kontrol merkezine
Uyumlu Sistemler NTSC/PAL/SECAM
Empedans/Voltaj BNC 75Ω (dengesiz) / 2.0Vp-p
Diferansiyel Kazanç < ±1%
Diferansiyel Faz < ±1
S / N Oranı >60dB(ağırlık)(8 bit)
Arayüz BNC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektriksel.Çevresel.Mekanik
Çalışma gerilimi DC 5V1A
Çalışma sıcaklığı -20℃~+70℃
Depolama sıcaklığı -45℃~+85℃
Nem 0~95% yoğuşmasız
Boyut-bağımsız 179 mm × 128,5 mm × 28,5 mm
Ağırlık 0,40 kg/adet (Net Ağırlık), 1,26 kg/çift (Brüt Ağırlık)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Bilgileri

 

bir Ses
D Veri
K Alarm (G/Ç, kontak kapatma)
P Telefon
E Ethernet
E, B M-Çoklu mod, W-Tekli mod
S,U S-1310nm, U-1550nm
T,R T -Verici, R-Alıcı
FC,ST,SC,LC Fiber konektör tipi
↑,↓, ↑↓ ↑- ileri (TX'ten RX'e), ↓ - geri (RX'den TX'e), ↑↓- çift yönlü
1,2,3, Gerekli kanalın sinyal miktarının önündeki rakamlar
05, 20, 40 Fiber konektör-çalışma mesafesinin yanındaki rakamlar
 
OM610-4V↑WT/R-FC20 4 kanallı video Tx, tek modlu, tek fiber, 20Km, FC konektörü
OM610-4V↑MT/R-FC1 4 kanallı video Tx, çok modlu, tek fiber, 1Km, FC konektörü

 

Uygulama

 

  • Askeri izleme (sınır savunması, ulusal savunma)
  • Endüstriyel izleme (havaalanı, kimya tesisi, demiryolu vb.)

  • Şehir trafik izleme sistemi

FC Bağlantı Noktası 1310nm CCTV Kamera Video Dönüştürücü, BNC - Fiber Medya Dönüştürücü Rafa Monte 0

 

Ürün Resimleri

 

FC Bağlantı Noktası 1310nm CCTV Kamera Video Dönüştürücü, BNC - Fiber Medya Dönüştürücü Rafa Monte 1

 

FC Bağlantı Noktası 1310nm CCTV Kamera Video Dönüştürücü, BNC - Fiber Medya Dönüştürücü Rafa Monte 2

 

FC Bağlantı Noktası 1310nm CCTV Kamera Video Dönüştürücü, BNC - Fiber Medya Dönüştürücü Rafa Monte 3

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)