MM Fiber 80KM Çalışma Mesafesinde 2ch Analog Video Dijital Optik Dönüştürücü
1 çift
MOQ
Negotiable
fiyat
2ch Analog Video Digital Optical Converter On MM Fiber 80KM Working Distance
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Olycom
Sertifika: CE RoHS FCC
Model numarası: OM610-2V↑1D↓WT/R
Vurgulamak:

2 kanallı Analog Video Dijital Optik Dönüştürücü

,

80KM Video Dijital Optik Dönüştürücü

,

2 kanallı fiber optikten analog dönüştürücüye

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir kartonda 1 çift, 1.00kg (GW)
Teslim süresi: 3 ~ 7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, PayPal
Yetenek temini: Haftada 1000 çift
Teknik Özellikler
Ürün adı: RS485'ten fiber optik dönüştürücüye
Video: 2 kanal, Analog tip
Liman: BNC, FC fiber
Veri: RS485, RS422 RS232 isteğe bağlı
boyut: 12cm*10.5cm*2.8cm
ağırlık: parça başına 300g, KB
Ürün Açıklaması

MM Fiber Üzerinde 2ch Analog Video 1ch RS232 Veri Fiber Optik Video Verici Alıcısı

 

Giriş

 

  • OM610-2V↑1D↓WT/R optik video vericisi ve alıcısı, optik fiber üzerinde 2 kanallı video ve 1 kanallı RS485 veri sinyallerini iletir.
  • Düşük optik bağlantı kaybı – maksimum 30dB
  • 9/125um Tek modlu fiberde çalışma mesafesi 20Km ila 80KM arasındadır.
  • Çok modlu fiberde 1Km
  • Anahtar güç kaynağı ile çalışırken tak ve çalıştır

 

Özellikleri

 

  1. Bağımsız ve 3U rafta mevcuttur
  2. Sağlam metal kasa
  3. WDM ile 1 fiberde çift yönlü iletim
  4. Yıldırım geçirmez çözüm

 

Şartname

 

Optik
dalga boyu 1310nm/1550nm
Çıkış gücü -8~3dBm
Optik fiber Tek mod (9/125um) 20Km, çok modlu (50/125um) 1Km, (62.5/125um) 500m
alma hassasiyeti -30dBm
Arayüz FC standardı, ST/SC isteğe bağlı
Video
Kanal Miktarı 2 kanal, kameradan kontrol merkezine
Uyumlu Sistemler NTSC/PAL/SECAM
Empedans/Voltaj BNC 75Ω (dengesiz) / 2.0Vp-p
Diferansiyel Kazanç < ±1%
Diferansiyel Faz < ±1
S / N Oranı >60dB(ağırlık)(8 bit)
Arayüz BNC
Veri
Kanal Miktarı 1 kanal, kontrol merkezinden kameraya
Veri protokolü RS485
Bant genişliği 0~300kbps
Hata oranı 10-9
Arayüz anka terminali
Elektriksel.Çevresel.Mekanik
Çalışma gerilimi DC 5V1A
Çalışma sıcaklığı -20℃~+70℃
Depolama sıcaklığı -45℃~+85℃
Nem 0~95% yoğuşmasız
Boyut-bağımsız 120mm ×105mm ×28mm
Ağırlık 0,30 kg/adet (Net Ağırlık), 1,00 kg/çift (Brüt Ağırlık)

 

Uygulama

 

  • Askeri izleme (sınır savunması, ulusal savunma)
  • Elektronik güç petrol sahası, TV istasyonu program yayını
  • Bina ve kampüs izleme sistemi
  • Ekspres yol güvenlik koruması ve ücretli istasyon sistemi

 

MM Fiber 80KM Çalışma Mesafesinde 2ch Analog Video Dijital Optik Dönüştürücü 0

 

Ürün Resimleri

 

MM Fiber 80KM Çalışma Mesafesinde 2ch Analog Video Dijital Optik Dönüştürücü 1

MM Fiber 80KM Çalışma Mesafesinde 2ch Analog Video Dijital Optik Dönüştürücü 2

 

MM Fiber 80KM Çalışma Mesafesinde 2ch Analog Video Dijital Optik Dönüştürücü 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)