3U Raf 1 Kanal Analog Video Bnc'den Fiber Ortam Dönüştürücüye 5km Çok Modlu Fiber Üzerinde
1 çift
MOQ
Negotiable
fiyat
3U Rack 1ch Analog Video Bnc To Fiber Media Converter 5km On Multimode Fiber
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Olycom
Sertifika: CE RoHS FCC
Model numarası: OM610-1V↑1D↓WT/R
Vurgulamak:

5km Bnc - Fiber Medya Dönüştürücü

,

Bnc - Fiber Medya Dönüştürücü multimode

,

5km fiber - ses dönüştürücü

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir kutuda 1 çift, 1.00kg(GW)
Teslim süresi: 3 ~ 7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, PayPal
Yetenek temini: Haftada 1200 çift
Teknik Özellikler
Ürün adı: Video Dijital Optik Dönüştürücü
Fiber Bağlantı Noktası: FC Konektörü
Mesafe: 5km, çok modlu fiber
Veri: RS485, 1 kanal
Bant genişliği: 0~300kbps
Arayüz: Anka Terminali
güç: DC 5V1A
ağırlık: 0.30kg/adet (Net Ağırlık)
Ürün Açıklaması

1ch RS485 Veri Bnc ile Fiber Dönüştürücü ile 1ch Analog Video Çok Modlu Fiber Üzerinde 5km

 

Ürüne Genel Bakış

 

Aşağıdaki Olycom optik video verici ve alıcı özellikleri

  1. Model adı: OM610-1V↑1D↓WT/R, model adınızı destekleyin
  2. Optik fiber üzerinde 1 kanal video ve 1 kanal RS485 veri sinyallerini iletin
  3. 9/125um Tek modlu fiberde, 20km~80km isteğe bağlı
  4. Çok modlu fiberde 5Km çalışma mesafesi

 

Ana Özellikler

 

  • Düşük optik bağlantı kaybı – maksimum 30dB
  • Bağımsız ve 3U rafta mevcuttur
  • EMI, RFI ve toprak döngüsü olmadan
  • Yıldırım geçirmez çözüm

 

Teknik parametreler

 

Video
Kanal Miktarı 1 kanal, kameradan kontrol merkezine
Uyumlu Sistemler NTSC/PAL/SECAM
Empedans/Voltaj BNC 75Ω (dengesiz) / 2.0Vp-p
Diferansiyel Kazanç < ±1%
Diferansiyel Faz < ±1
S / N Oranı >60dB(ağırlık)(8 bit)
Arayüz BNC
Veri
Kanal Miktarı 1 kanal, kontrol merkezinden kameraya
Veri protokolü RS485
Bant genişliği 0~300kbps
Hata oranı 10-9
Arayüz anka terminali

 

Optik
dalga boyu 1310nm/1550nm
Çıkış gücü -8~3dBm
Optik fiber Tek mod (9/125um) 20Km, çok modlu (50/125um) 5Km, (62.5/125um) 2Km
alma hassasiyeti -30dBm
Arayüz FC standardı, ST/SC isteğe bağlı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektriksel.Çevresel.Mekanik
Çalışma gerilimi DC 5V1A
Çalışma sıcaklığı -20℃~+70℃
Depolama sıcaklığı -45℃~+85℃
Nem 0~95% yoğuşmasız
Boyut-bağımsız 120mm ×105mm ×28mm
Ağırlık 0,30 kg/adet (Net Ağırlık), 1,00 kg/çift (Brüt Ağırlık)

 

Sipariş Bilgileri

 

OM610-1V↑1D↓WT/R-FC20 1 kanal video Tx + 1 kanal RS485 verisi Rx, tek mod, tek fiber, 20Km, FC
OM610-1V↑1D↓MT/R-FC5 1 kanal video Tx + 1 kanal RS485 verisi Rx, çoklu mod, tek fiber, 5Km, FC

 

Uygulama

 

  1. Ekspres yol güvenlik koruması ve ücretli istasyon sistemi
  2. Gymnasium (canlı video ve ses iletimi)
  3. Bina ve kampüs izleme sistemi

3U Raf 1 Kanal Analog Video Bnc'den Fiber Ortam Dönüştürücüye 5km Çok Modlu Fiber Üzerinde 0

 

Ürün Resimleri

 

3U Raf 1 Kanal Analog Video Bnc'den Fiber Ortam Dönüştürücüye 5km Çok Modlu Fiber Üzerinde 1

 

 

 

 

 

 

3U Raf 1 Kanal Analog Video Bnc'den Fiber Ortam Dönüştürücüye 5km Çok Modlu Fiber Üzerinde 2

3U Raf 1 Kanal Analog Video Bnc'den Fiber Ortam Dönüştürücüye 5km Çok Modlu Fiber Üzerinde 3

3U Raf 1 Kanal Analog Video Bnc'den Fiber Ortam Dönüştürücüye 5km Çok Modlu Fiber Üzerinde 4

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)