4 Ağ Bağlantı Noktası Endüstriyel Gigabit Ethernet Anahtarı, Din Raylı Gigabit Anahtarı Bir SFP Yuvası
1
MOQ
Negotiable
fiyat
4 Network Port Industrial Gigabit Ethernet Switch , Din Rail Gigabit Switch One SFP Slot
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, FCC, RoHS
Model numarası: IM-FS140GE
Vurgulamak:

4 Ağ Bağlantı Noktası endüstriyel Gigabit Ethernet Anahtarı

,

Bir SFP Yuvası Din Raylı Gigabit Anahtarı

,

4 Ağ Bağlantı Noktası Din Raylı Gigabit Anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, Paypal
Yetenek temini: Aylık 6000
Teknik Özellikler
Ürün adı: Gigabit Ethernet Anahtarı 5 Bağlantı Noktası
Güç kaynağı: DC9-36V Çift Güç Girişi
Depolama sıcaklığı: -40°~ 85°C
çalışma nemi: %10~%90, yoğuşmasız
SFP Yuvası: BİR
Ağ bağlantı noktası: dört
Ürün Açıklaması

Bir SFP Yuvası ve Geniş Voltaj Çift Güç Girişi ile Gigabit Ethernet Anahtarı 5 Bağlantı Noktası

 

Tanıtım

IM-FS140GE serisi, 10/100/1000 Mbps endüstriyel fiber anahtardır, çalışma sıcaklığı-40 ℃ ila + 85 ℃, geniş voltajlı çift güç girişini destekler, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini karşılar, DIN rayı kurulumu, tehlikeli geçişler çevre sertifikası ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.

 

Şartname

Ürün adı Gigabit Ethernet Anahtarı 5 Bağlantı Noktası
Model numarası. IM-FS140GE
Liman

1 x 1000Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km

1490nm/1550nm,40~120Km

MM:1310nm,2Km

4x10/100/1000M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme

Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift(≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Endüstri standartları

EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8

Trafik Kontrolü: NEMA-TS2

Titreşim:IEC 60068-2-6

Serbest düşüş:IEC 60068-2-32

Şok:IEC 60068-2-27

Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

 

Ana Özellikler

  1. 4 x 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası
  2. 1 x 1000Mbps SFP fiber bağlantı noktası
  3. 4 KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar
  4. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  5. Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardı ile tam çift yönlü, Geri basınç standardı ile yarım çift yönlü
  6. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 100Base-TX uyumlu
  7. Bir depola ve ilet anahtarlama mekanizması
  8. Çalışma sıcaklığı:-40 ° ~85 ° c
  9. Depolama sıcaklığı:-40°~ 85°C
  10. Çalışma nemi: %10 ~ %90, yoğuşmasız
  11. Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız
  12. Emniyet: CE İşareti, ticari CE/LVD EN60950
  13. Kabuk: Oluklu metal kabuk

  14. Güvenlik sınıfı: IP44

  15. Boyut:158x114.8x60mm

  16. Montaj yöntemi: Din-ray montajı

  17. Giriş voltajı: DC 9-36V

  18. Yüksüz güç: 5W

  19. Ters bağlantı: destek

 

Teminat garantisi

  1. Kesinlikle eski ve yenilenmiş malzeme kullanmıyoruz.
  2. 5 yıl Üretici Garantisi (Sahte hasar veya yanlış kullanım hariç).Tüm ürünler teslimattan önce fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.
  3. Herhangi bir uyumluluk sorunu veya herhangi bir kalite sorunu varsa, mallar onarılmak veya değiştirilmek üzere bize iade edilebilir.Alıcı, tüm iade ve ikinci nakliye ücretlerinden sorumlu olmalıdır.

 

Paket listesi

1 adet 5 bağlantı noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı

1 adet kullanım kılavuzu

1 adet garanti kartı

 

SSS

S: Biz kimiz?

A:Biz Guangdong, Çin merkezli, 2001'den başlayarak Batı Avrupa'ya (%15,00), Doğu Avrupa'ya (%15,00), Güney Avrupa'ya (%10,00), Güney Amerika'ya (%10,00), Afrika'ya (%10,00), Güneydoğu Asya'ya satış yapıyoruz. (%10,00), Kuzey Amerika (%10,00), Kuzey Avrupa (%5,00), Orta Doğu (%5,00), Okyanusya (%5,00), Doğu Asya (%5,00).Ofisimizde toplam 101-200 kişi var.

 

S: Örnek alabilir miyim?

A:Numune sağlayabiliriz, daha fazla ayrıntı hakkında konuşmak için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

S: Kurşun zamanı ne kadardır?

A:Genellikle 3-5days.

 

Uygulama
4 Ağ Bağlantı Noktası Endüstriyel Gigabit Ethernet Anahtarı, Din Raylı Gigabit Anahtarı Bir SFP Yuvası 0
Fotoğraf
4 Ağ Bağlantı Noktası Endüstriyel Gigabit Ethernet Anahtarı, Din Raylı Gigabit Anahtarı Bir SFP Yuvası 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)