20Km İletim 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü, DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü
1
MOQ
Negotiable
fiyat
20Km Transmission 2 Port Fiber Media Converter , DC9V Single Fiber Media Converter
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, FCC, RoHS
Model numarası: IM-MC110FE/SC
Vurgulamak:

20Km 2 Portlu Fiber Medya Dönüştürücü

,

DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü

,

20Km Tek Fiber Medya Dönüştürücü

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, Paypal
Yetenek temini: Aylık 600
Teknik Özellikler
Ürün adı: 10/100M 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü
Ağ Hızı: 10 / 100Mbps
Elyaf Türü: SC Tek Elyaf
boyut: 93(G) 113,8 (U) 34,9(Y) mm
Çalışma sıcaklığı: -40 ° ~ 85 ° C
İletim Mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km
Ürün Açıklaması

SC Konnektörlü Tek Fiberli 10/100M 2 Portlu Fiber Medya Dönüştürücü
 

 

Tanıtım

IM-MC110FE serisi 10/100 Mbps endüstriyel fiber anahtardır, çalışma sıcaklığı-40 ℃ ila + 85 ℃, geniş voltajlı çift güç girişini destekler, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini karşılar, DIN rayı kurulumu, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.
 

Ana Özellikler

  1. 1 x 10/100Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası
  2. 1 x 100Mbps SC fiber bağlantı noktası
  3. 4 KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar
  4. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  5. Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardıyla tam dupleks, Geri basınç standardıyla yarı dupleks
  6. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 100Base-TX uyumlu
  7. Bir depola ve ilet anahtarlama mekanizması
  8. Çalışma ortamı sıcaklığı:-40 ° ~85 ° c

 

Paketleme

  • Bir kutuda bir ürün, bir garanti kartı ve bir kullanım kılavuzu bulunmaktadır.
  • 44 adet kutu bir kartondadır.(67*33*47cm)
  • Liman: Shenzhen
  • Teslim Süresi: 3-5days ve farklı miktarlara göre değişecektir

 

Teminat garantisi

  1. Kesinlikle eski ve yenilenmiş malzeme kullanmıyoruz.
  2. 5 yıl Üretici Garantisi (Sahte hasar veya yanlış kullanım hariç).Tüm ürünler teslimattan önce fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.
  3. Herhangi bir uyumluluk sorunu veya herhangi bir kalite sorunu varsa, mallar tamir edilmek veya değiştirilmek üzere bize iade edilebilir.Alıcı, tüm iade ve ikinci nakliye ücretlerinden sorumlu olmalıdır.

 

Şartname

Ürün adı Medya Dönüştürücü Hızlı Ethernet
Model numarası. IM-MC110FE
Liman

1 x 100Mpbs SC bağlantı noktası
SM:1310nm/1550nm,20Km
1490nm/1550nm,40~120Km
MM:1310nm,2Km
1x10/100M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme
Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)
100BASE-TX: CAT5 veya üzeri blendajlı bükümlü çift (≤100m)
SC bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

Giriş voltajı: DC 9-52V
Yüksüz güç: 5W
Ters bağlantı: destek

Çevre

Çalışma sıcaklığı:-40°~ 85°C
Depolama sıcaklığı:-40°~ 85°C
Çalışma nemi: %10 ~ %90, yoğuşmasız
Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız

Endüstri standartları

EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A
EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8
Trafik Kontrolü: NEMA-TS2
Titreşim:IEC 60068-2-6
Serbest düşüş:IEC 60068-2-32
Şok:IEC 60068-2-27
Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

Emniyet

CE İşareti, ticari
CE/LVD EN60950

mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk
Güvenlik sınıfı: IP40
Boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 
Başvuru
20Km İletim 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü, DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü 0
 
Fotoğraf
20Km İletim 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü, DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)