products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
anahtar kelimeler [ wide voltage industrial ethernet media converter ] eşleşme 50 Ürünler.
VIDEO satın al 2 Portlu Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100/1000M Geniş Voltaj Desteği çevrimiçi Üretici

2 Portlu Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100/1000M Geniş Voltaj Desteği

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Endüstriyel 2 Bağlantı Noktalı 10/100/1000M Ethernet Medya Dönüştürücü
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85℃
Giriş gücü: 9-36VDC
Su geçirmez:: IP40
Boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
VIDEO satın al Çift Güç Girişi 2 Portlu Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü Gigabit Din Ray Montajı Mini Boyut çevrimiçi Üretici

Çift Güç Girişi 2 Portlu Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü Gigabit Din Ray Montajı Mini Boyut

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Çift Güç Girişi 2 Portlu Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü
Oran: 1.25G
Giriş gücü: 9-52VDC
Boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
Montaj Yolu: Din-ray montajı
satın al FCC SFP Fiber Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100Mbps 40KM İletim çevrimiçi Üretici

FCC SFP Fiber Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100Mbps 40KM İletim

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100Mbps SFP Fiber Medya Dönüştürücü
Kabuk: Oluklu metal kabuk
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 ℃
İletim modu: depolama ve ileri
Yüksüz güç: 5W
satın al Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü IP40 Koruma Derecesi çevrimiçi Üretici

Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü IP40 Koruma Derecesi

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Mini Endüstriyel Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü
Elyaf Türü: SC
Giriş gerilimi: 9-36V
Yüksüz güç: 5W
Kurulum: Din Ray
satın al Endüstriyel Gigabit Ethernet POE Medya Dönüştürücü 15.4W 30W Mini Sağlam Kasa çevrimiçi Üretici

Endüstriyel Gigabit Ethernet POE Medya Dönüştürücü 15.4W 30W Mini Sağlam Kasa

fiyat: Negotiatable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Sağlam gigabit fiber Ethernet dönüştürücü
Boyut: 114*93*35mm
Ağırlık: 0.35KG
Güvenlik sınıfı: IP40
Garanti: 3 yıl
satın al Analog Video Bidi RS232 Veri 10/100M Ethernet Medya Dönüştürücü DC5V 40km FC Fiber çevrimiçi Üretici

Analog Video Bidi RS232 Veri 10/100M Ethernet Medya Dönüştürücü DC5V 40km FC Fiber

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: rs232'den fiber optik dönüştürücüye
Veri: RS232, çift yönlü
Ethernet: 10/100M
Gerilim: DC5V
Boyut: 17.9*12.8*2.9 cm
VIDEO satın al 10/100/1000m Endüstriyel Fiber Medya Dönüştürücü Din Ray Montaj Kurulumu çevrimiçi Üretici

10/100/1000m Endüstriyel Fiber Medya Dönüştürücü Din Ray Montaj Kurulumu

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Endüstriyel Fiber Medya Dönüştürücü
Oran: 10/100/1000M
Fiber Bağlantı Noktası: SFP Bağlantı Noktası
dalga boyu: 850nm/1310nm/1550nm
Kurulum: Din-Ray
satın al 4KV Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü, Otomatik Algılama Gigabit Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü çevrimiçi Üretici

4KV Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü, Otomatik Algılama Gigabit Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Medya Dönüştürücü Hızlı Ethernet SC
Ağ Hızı: 10 / 100Mbps
dalga boyu: 850 nm / 1310nm / 1550
Lif: SC Çift Fiber
Kurulum: DIN ray montajı
VIDEO satın al 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü, Dayanıklı Metal Kabuk SC Medya Dönüştürücü çevrimiçi Üretici

10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü, Dayanıklı Metal Kabuk SC Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Gigabit Endüstriyel Medya Dönüştürücü SC Dubleks
Elyaf Türü: SC Dubleks
Kabuk: Dayanıklı Metal kabuk
Ethernet Bağlantı Noktası: 1
Çalışma sıcaklığı: -40 ° ~ 85 ° C
satın al POE Gigabit Endüstriyel Yönetilmeyen Medya Dönüştürücü 8 Bağlantı Noktalı 120W 240W DC48V çevrimiçi Üretici

POE Gigabit Endüstriyel Yönetilmeyen Medya Dönüştürücü 8 Bağlantı Noktalı 120W 240W DC48V

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Liman: 8
Boyut: 158*115*60mm
Ağırlık: 0.75Kg net ağırlık
Gerilim: DC48V~DC52V
Oran: 10/100/1000 Mb/sn
1 2 3 4 5 Next > Last Total 5 page