products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
anahtar kelimeler [ ce fiber optic ethernet media converter ] eşleşme 49 Ürünler.
satın al Wdm Hızlı Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü Tam Çift Yönlü Akış Kontrolü çevrimiçi Üretici

Wdm Hızlı Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü Tam Çift Yönlü Akış Kontrolü

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: SC tek çekirdekli ortam dönüştürücü
Boyut: 70 mm(G) x 93 mm(D) x 25 mm(Y)
Ağırlık: 0.16kg (KB)
Güç: DC5V1A, 2A isteğe bağlı
Çalışma sıcaklığı: 0℃~50℃
satın al FCC SFP Fiber Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100Mbps 40KM İletim çevrimiçi Üretici

FCC SFP Fiber Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100Mbps 40KM İletim

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100Mbps SFP Fiber Medya Dönüştürücü
Kabuk: Oluklu metal kabuk
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 ℃
İletim modu: depolama ve ileri
Yüksüz güç: 5W
VIDEO satın al 500m 850nm Çok Modlu Çift Fiber Medya Dönüştürücü 10 / 100 / 1000M Ağ Ethernet çevrimiçi Üretici

500m 850nm Çok Modlu Çift Fiber Medya Dönüştürücü 10 / 100 / 1000M Ağ Ethernet

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 500m Ağ Ethernet Optik Dönüştürücü
lif: SC, ST FC isteğe bağlı
Oran: 10/100/1000 Mb/sn
Güç kaynağı: 5v1a
Mesafe: 500M
satın al 48VDC 100Mbps Hızlı Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü Sfp'den Rj45'e IEEE802.3Af/At ile çevrimiçi Üretici

48VDC 100Mbps Hızlı Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü Sfp'den Rj45'e IEEE802.3Af/At ile

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100Mbps Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü
Kabuk: Oluklu metal kabuk
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 ℃
Garanti süresi: 3 yıl
Uygulama: Telekomünikasyon, CCTV, FTTX, Güvenlik ve Gözetim
satın al Ip Kamera için Endüstriyel POE Fiber Ethernet Medya Dönüştürücü 1 Fiber'den 1 UTP'ye çevrimiçi Üretici

Ip Kamera için Endüstriyel POE Fiber Ethernet Medya Dönüştürücü 1 Fiber'den 1 UTP'ye

fiyat: Negotiable MOQ: 1
İsim: Endüstriyel POE Fiber Ethernet Medya Dönüştürücü
Ethernet Bağlantı Noktası: 1 * RJ45 Bağlantı Noktası
Fiber Bağlantı Noktası: 1 * SFP Bağlantı Noktası
Koruma sınıfı: IP40
İşlev: POE AT/AF'yi destekleyin
VIDEO satın al 2 Portlu Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100/1000M Geniş Voltaj Desteği çevrimiçi Üretici

2 Portlu Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü 10/100/1000M Geniş Voltaj Desteği

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Endüstriyel 2 Bağlantı Noktalı 10/100/1000M Ethernet Medya Dönüştürücü
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85℃
Giriş gücü: 9-36VDC
Su geçirmez:: IP40
Boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
satın al Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü IP40 Koruma Derecesi çevrimiçi Üretici

Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü IP40 Koruma Derecesi

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Mini Endüstriyel Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü
Elyaf Türü: SC
Giriş gerilimi: 9-36V
Yüksüz güç: 5W
Kurulum: Din Ray
VIDEO satın al IEEE802.3af/at Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü Desteği Otomatik MDI/MDIX çevrimiçi Üretici

IEEE802.3af/at Endüstriyel Ethernet Medya Dönüştürücü Desteği Otomatik MDI/MDIX

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Endüstriyel POE Fiber Medya Dönüştürücü 10/100/1000 Mbps
fonksiyon: PoE
Elyaf Türü: SC Tek Elyaf
Garanti: 3 yıl
Güç kaynağı: DC48V
satın al Endüstriyel Gigabit Ethernet POE Medya Dönüştürücü 15.4W 30W Mini Sağlam Kasa çevrimiçi Üretici

Endüstriyel Gigabit Ethernet POE Medya Dönüştürücü 15.4W 30W Mini Sağlam Kasa

fiyat: Negotiatable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Sağlam gigabit fiber Ethernet dönüştürücü
Boyut: 114*93*35mm
Ağırlık: 0.35KG
Güvenlik sınıfı: IP40
Garanti: 3 yıl
VIDEO satın al Fiber Optik Ethernet Yönetilmeyen Ağ Anahtarı, 6 Bağlantı Noktalı Gigabit POE Anahtarı çevrimiçi Üretici

Fiber Optik Ethernet Yönetilmeyen Ağ Anahtarı, 6 Bağlantı Noktalı Gigabit POE Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
İsim: 6 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Ethernet Yönetilmeyen Ağ Anahtarı
Oran: 10/100/1000 Mb/sn
PoE bağlantı noktası: 4 POE Bağlantı Noktası (Maks 120W)
Fiber Bağlantı Noktası: 2 SFP Bağlantı Noktası
İşlev: PoE 15.4W/30W desteği
1 2 3 4 5 Next > Last Total 5 page