products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
anahtar kelimeler [ bnc video to fiber optic converter ] eşleşme 37 Ürünler.
satın al 4ch Bnc Analog Video - Fiber Optik Dönüştürücü Fc 20km çevrimiçi Üretici

4ch Bnc Analog Video - Fiber Optik Dönüştürücü Fc 20km

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: Analog video veri optik dönüştürücü
Boyut: 17.9*12.8*2.9 cm
dalga boyu: 1310nm/1550nm
Veri: Rs422, RS485 yarım dubleks
Ethernet Hızı: 10/100M
satın al Yerel Loopout ile Fiber Optik Dönüştürücü Tekli Mod 20km 12V 1080P FHD SDI Video çevrimiçi Üretici

Yerel Loopout ile Fiber Optik Dönüştürücü Tekli Mod 20km 12V 1080P FHD SDI Video

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ambalaj bilgileri Bir kutuda 1 çift, 0.7kg (G.W)
Teslim süresi 4 ~ 7 iş günü
Ödeme koşulları T/T, Paypal
Yetenek temini 1000 çift/ay
Menşe yeri Shenzhen Çin
VIDEO satın al CVI TVI Analog - Fiber Optik Dönüştürücü, Koaksiyel Dönüştürücüye Otomatik Uyarlamalı Optik çevrimiçi Üretici

CVI TVI Analog - Fiber Optik Dönüştürücü, Koaksiyel Dönüştürücüye Otomatik Uyarlamalı Optik

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: BNC video dijital optik dönüştürücü
Lif: FC bağlantı noktası, tek fiber
Mesafe: Tek modlu fiberde 20Km
güç: DC girişi, 5V1A
boyut: 17.9cm*13.1cm*5cm
satın al 20km Mesafe 8ch Video Optik Dönüştürücü 1310nm çevrimiçi Üretici

20km Mesafe 8ch Video Optik Dönüştürücü 1310nm

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: Fiber Medya Dönüştürücü Üzerinden Video
Boyut: 17.9*12.8*2.9 cm
Ağırlık: parça başına 0,5 kg
Mesafe: 20km
dalga boyu: 1310nm/1550nm
satın al Hd 3g Sdi 1ch Video Dijital Optik Dönüştürücü Yarım Dubleks Bidi Rs485 10/100m Dc5v 20km çevrimiçi Üretici

Hd 3g Sdi 1ch Video Dijital Optik Dönüştürücü Yarım Dubleks Bidi Rs485 10/100m Dc5v 20km

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: HD-SDI video verileri Ethernet fiber dönüştürücü
Boyut: 179mm*130.5mm*50mm
Mesafe: 20km
Güç kaynağı: DC5V2A
Veri: Çift yönlü RS485
satın al 1080P 4K AHD CVI TVI 16ch Video Dijital Optik Dönüştürücü 1U Raf çevrimiçi Üretici

1080P 4K AHD CVI TVI 16ch Video Dijital Optik Dönüştürücü 1U Raf

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: RS485 veri fiber video dönüştürücü
Video: 16Kanal
Video bağlantı noktası: BNC
Veri: RS485, RS422 RS232 isteğe bağlı
Bant genişliği: 0~300kbps
satın al 1U Raf 16ch FHD 1080P CCTV AHD CVI TVI CVBS Video - Fiber Dönüştürücü AC220V çevrimiçi Üretici

1U Raf 16ch FHD 1080P CCTV AHD CVI TVI CVBS Video - Fiber Dönüştürücü AC220V

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
isim: Videodan Fibere Dönüştürücü
Kanal Miktarı: 16 kanal, kameradan kontrol merkezine
Ambalaj bilgileri Bir kutuda 1 çift, 4kg (GW)
Teslim süresi 3 ~ 7 İş Günü
Ödeme koşulları T/T, Paypal
satın al FC Bağlantı Noktası 1310nm CCTV Kamera Video Dönüştürücü, BNC - Fiber Medya Dönüştürücü Rafa Monte çevrimiçi Üretici

FC Bağlantı Noktası 1310nm CCTV Kamera Video Dönüştürücü, BNC - Fiber Medya Dönüştürücü Rafa Monte

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: Video fiber optik dönüştürücü
Video: 4 Kanal, BNC bağlantı noktası
dalga boyu: 1310nm/1550nm, tek mod
Lif: FC, ST/SC isteğe bağlı
vlotage: DC5V
VIDEO satın al 3U Raf 1 Kanal Analog Video Bnc'den Fiber Ortam Dönüştürücüye 5km Çok Modlu Fiber Üzerinde çevrimiçi Üretici

3U Raf 1 Kanal Analog Video Bnc'den Fiber Ortam Dönüştürücüye 5km Çok Modlu Fiber Üzerinde

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: Video Dijital Optik Dönüştürücü
Fiber Bağlantı Noktası: FC Konektörü
Mesafe: 5km, çok modlu fiber
Veri: RS485, 1 kanal
Bant genişliği: 0~300kbps
satın al FCC Standart Video Dijital Optik Dönüştürücü 2ch FC Fiber 20km Tek Mod çevrimiçi Üretici

FCC Standart Video Dijital Optik Dönüştürücü 2ch FC Fiber 20km Tek Mod

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: Fiber optik video verici alıcı
Kanal: 2 Kanal
Video formatı: 1080P, AHD CVI TVI
renk: Siyah
boyut: 12cm*10.5cm*2.8cm
1 2 3 4 Next > Last Total 4 page