products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
anahtar kelimeler [ auto sensing fiber media converter ] eşleşme 119 Ürünler.
satın al 1000M 2.5G 5G 10G RJ45 - SFP+ Otomatik Algılamalı Ethernet Medya Dönüştürücü 12VDC çevrimiçi Üretici

1000M 2.5G 5G 10G RJ45 - SFP+ Otomatik Algılamalı Ethernet Medya Dönüştürücü 12VDC

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 10G mini Ethernet fiber dönüştürücü
Lif: SFP+
Oran: 1000M/2.5G/5G/10G
Gerilim: DC girişi 12V
Ağırlık: parça başına 0.4kg
satın al 10/100M Ethernet - Fiber Medya Dönüştürücü çevrimiçi Üretici

10/100M Ethernet - Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100M Ethernet - Fiber Optik Medya Dönüştürücü
fonksiyon: PoE
Elyaf Türü: SC Çift Fiber
Fiber Bağlantı Noktası: SC bağlantı noktası
ağırlık: 0.35kg
satın al 20Km İletim 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü, DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü çevrimiçi Üretici

20Km İletim 2 Bağlantı Noktalı Fiber Medya Dönüştürücü, DC9V Tek Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: 10/100M 2 Bağlantı Noktalı Fiber Ortam Dönüştürücü
Ağ Hızı: 10 / 100Mbps
Elyaf Türü: SC Tek Elyaf
boyut: 93(G) 113,8 (U) 34,9(Y) mm
Çalışma sıcaklığı: -40 ° ~ 85 ° C
satın al Zorlu Dış Ortam İçin Tek Fiber SC Poe Fiber Medya Dönüştürücü 10/100M çevrimiçi Üretici

Zorlu Dış Ortam İçin Tek Fiber SC Poe Fiber Medya Dönüştürücü 10/100M

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: POE Medya Dönüştürücü
oran: 10 / 100Mbps
Fiber Bağlantı Noktası: 1
Poe bağlantı noktası: 1
fonksiyon: PoE
VIDEO satın al 10/100/1000m Endüstriyel Fiber Medya Dönüştürücü Din Ray Montaj Kurulumu çevrimiçi Üretici

10/100/1000m Endüstriyel Fiber Medya Dönüştürücü Din Ray Montaj Kurulumu

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Endüstriyel Fiber Medya Dönüştürücü
Oran: 10/100/1000M
Fiber Bağlantı Noktası: SFP Bağlantı Noktası
dalga boyu: 850nm/1310nm/1550nm
Kurulum: Din-Ray
satın al 2 Port 30W Gigabit Endüstriyel Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü DC48V Din Ray Montajı çevrimiçi Üretici

2 Port 30W Gigabit Endüstriyel Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü DC48V Din Ray Montajı

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: POE gigabit medya dönüştürücü
PoE Bütçesi: 30W
Boyut: 114*93*35mm
Ağırlık: 0.35KG
Gerilim: DC48V
satın al 10 / 100Mbps SFP Kafes Fiber Medya Dönüştürücü Din Ray Tipi Endüstriyel Seviye Mini Boyut çevrimiçi Üretici

10 / 100Mbps SFP Kafes Fiber Medya Dönüştürücü Din Ray Tipi Endüstriyel Seviye Mini Boyut

fiyat: Negotiatable MOQ: 1 parça
Ürün adı: Endüstriyel POE medya dönüştürücü
Boyut: 11.4*9.3*3.5 cm
Ağırlık: 350g
PoE Bütçesi: 30W
Garanti: 3 yıl
satın al 4KV Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü, Otomatik Algılama Gigabit Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü çevrimiçi Üretici

4KV Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü, Otomatik Algılama Gigabit Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Medya Dönüştürücü Hızlı Ethernet SC
Ağ Hızı: 10 / 100Mbps
dalga boyu: 850 nm / 1310nm / 1550
Lif: SC Çift Fiber
Kurulum: DIN ray montajı
VIDEO satın al 500m 850nm Çok Modlu Çift Fiber Medya Dönüştürücü 10 / 100 / 1000M Ağ Ethernet çevrimiçi Üretici

500m 850nm Çok Modlu Çift Fiber Medya Dönüştürücü 10 / 100 / 1000M Ağ Ethernet

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı: 500m Ağ Ethernet Optik Dönüştürücü
lif: SC, ST FC isteğe bağlı
Oran: 10/100/1000 Mb/sn
Güç kaynağı: 5v1a
Mesafe: 500M
satın al 8 Bağlantı Noktalı BNC Video Verileri Ethernet Fiber Ortam Dönüştürücü DC12V Bağımsız Tip çevrimiçi Üretici

8 Bağlantı Noktalı BNC Video Verileri Ethernet Fiber Ortam Dönüştürücü DC12V Bağımsız Tip

fiyat: Negotiable MOQ: 1 çift
Ürün adı: Video veri optik dönüştürücü
dalga boyu: 1310nm/1550nm
Mesafe: 20km
Optik Bağlantı Noktası: FC
Boyut: 17.9*12.8*2.9 cm
1 2 3 4 5 Next > Last Total 12 page