products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
anahtar kelimeler [ 1000m rj45 switch box ] eşleşme 49 Ürünler.
satın al POE İç Mekan Kullanımı ile 10/100/1000M 8 Bağlantı Noktalı RJ45 Fiber Optik Hub Anahtar Kutusu çevrimiçi Üretici

POE İç Mekan Kullanımı ile 10/100/1000M 8 Bağlantı Noktalı RJ45 Fiber Optik Hub Anahtar Kutusu

fiyat: Negotiable MOQ: 1
İsim: Fiber Optik Hub Anahtarı
PoE Pin Ataması: 1/2 (V+),3/6 (V-)
IP Adresi Veritabanı: 4.000
Paket Tampon Belleği: 2.75MB
Depolama Nemi: %10~%95
satın al 60Km İletim 6 Bağlantı Noktalı 10/100/1000M Ethernet Anahtarı çevrimiçi Üretici

60Km İletim 6 Bağlantı Noktalı 10/100/1000M Ethernet Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
isim: 6 Bağlantı Noktalı 10/100/1000M Endüstriyel Ethernet Anahtarı
Malzeme: Metal
Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃
Giriş gerilimi: DC 9-36V
Güvenlik sınıfı: IP40
VIDEO satın al 52V Endüstriyel 8 Bağlantı Noktalı CCTV Poe Anahtarı, 4 UPLINK SFP Bağlantı Noktalı POE Fiber Anahtarı çevrimiçi Üretici

52V Endüstriyel 8 Bağlantı Noktalı CCTV Poe Anahtarı, 4 UPLINK SFP Bağlantı Noktalı POE Fiber Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1
Ürün adı: Poe Anahtarı 8 Bağlantı Noktalı Ağ Anahtarı
SFP Bağlantı Noktaları: 4 * SFP Bağlantı Noktaları
Poe bağlantı noktaları: IEEE 802.3af/güç açıkken 1 ~ 8 RJ45 bağlantı noktasına
Güç kaynağı: 48V (maks 52V)
Mekanik Bilgi: Oluklu metal kabuk
satın al 10 Bağlantı Noktalı Tam Gigabit Yönetimli Endüstriyel POE Anahtarı 10/100 / 1000m 48VDC çevrimiçi Üretici

10 Bağlantı Noktalı Tam Gigabit Yönetimli Endüstriyel POE Anahtarı 10/100 / 1000m 48VDC

fiyat: Negotiable MOQ: 1 BİLGİSAYAR
Ürün adı: 10 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetimli POE anahtarı 48VDC
SFP Bağlantı Noktası: 2 SFP Bağlantı Noktası
RJ45 Bağlantı Noktası: 8 x 10/100/1000M RJ45 bağlantı noktası
standart: IEEE802.3af/at
İletim modu: depolama ve ileri
VIDEO satın al CE Standartları Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 5 Bağlantı Noktalı Gigabit 10/100/1000M çevrimiçi Üretici

CE Standartları Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 5 Bağlantı Noktalı Gigabit 10/100/1000M

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
ad: 5 Portlu Endüstriyel POE Ağ Anahtarı
boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
Ağ bağlantı noktası:: 4* RJ45 Bağlantı Noktaları
Fiber Bağlantı Noktası: 1 * SFP Bağlantı Noktası
Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃
VIDEO satın al IP Video Gözetimi için OEM Web Tarafından Yönetilen Gigabit Endüstriyel Dış Mekan POE Anahtarı çevrimiçi Üretici

IP Video Gözetimi için OEM Web Tarafından Yönetilen Gigabit Endüstriyel Dış Mekan POE Anahtarı

fiyat: Negotiable MOQ: 1 BİLGİSAYAR
Ürün adı: Web Yönetimli Endüstriyel Poe Switch
Aktarım hızı: 10/100/1000 Mb/sn
Fiber Bağlantı Noktası: 2 SFP Bağlantı Noktası
RJ45 Bağlantı Noktası: 4 x 10/100/1000M RJ45 bağlantı noktası
Sistem bant genişliği: 40Gb/sn
satın al 100 / 1000M 5 Bağlantı Noktalı Ethernet POE Fiber Anahtarı Yönetilmeyen SFP Yuvası Af / 120W'da çevrimiçi Üretici

100 / 1000M 5 Bağlantı Noktalı Ethernet POE Fiber Anahtarı Yönetilmeyen SFP Yuvası Af / 120W'da

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
PoE Bütçesi: 120W
standart: 15,4W/30W
Boyut: 158*115*60mm
Ağırlık: 0.9kg
Gerilim: DC48V girişi
satın al IP Kamera için DC Çift Güç Kaynağı Ağ Yönetimli Endüstriyel POE Anahtarı IP40 çevrimiçi Üretici

IP Kamera için DC Çift Güç Kaynağı Ağ Yönetimli Endüstriyel POE Anahtarı IP40

fiyat: Negotiable MOQ: 1 BİLGİSAYAR
Ürün adı: 6 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Yönetimli POE anahtarı
Aktarım hızı: Gigabit
SFP Bağlantı Noktası: 1 SFP Bağlantı Noktası
RJ45 Bağlantı Noktası: 6 x 10/100/1000M RJ45 bağlantı noktası
standart: IEEE802.3af/at
satın al 7 Port 100 / 1000M Yönetilmeyen Fiber Optik Anahtar 180W POE Din Ray Duvara Montaj çevrimiçi Üretici

7 Port 100 / 1000M Yönetilmeyen Fiber Optik Anahtar 180W POE Din Ray Duvara Montaj

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
anahtar kelimeler: 6 portlu POE anahtarı
Oran: 10/100/1000 Mb/sn
Boyut: 158*115*60mm
Ağırlık: 0.75kg
PoE Bütçesi: 180W
satın al Mini Boyutlu SMF/MMF 2 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Ethernet Anahtarı Masaüstü 20Km İletim çevrimiçi Üretici

Mini Boyutlu SMF/MMF 2 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Ethernet Anahtarı Masaüstü 20Km İletim

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: Fiber Optik Ağ Anahtarı
oran: Gigabit Ethernet
Atlı tip: Masaüstü
renk: Siyah
RJ45 Bağlantı Noktaları: 2adet
1 2 3 4 5 Next > Last Total 5 page