# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa Ürünler28 Port Switch

18 Elektrik portu + 4 Gigabit FX fiber optik 28 Port Switch, Endüstriyel Ethernet Switch

18 Elektrik portu + 4 Gigabit FX fiber optik 28 Port Switch, Endüstriyel Ethernet Switch

    • 18 Electric port + 4 Gigabit FX fiber optic 28 Port Switch , Industrial Ethernet Switch
    • 18 Electric port + 4 Gigabit FX fiber optic 28 Port Switch , Industrial Ethernet Switch
    • 18 Electric port + 4 Gigabit FX fiber optic 28 Port Switch , Industrial Ethernet Switch
    • 18 Electric port + 4 Gigabit FX fiber optic 28 Port Switch , Industrial Ethernet Switch
  • 18 Electric port + 4 Gigabit FX fiber optic 28 Port Switch , Industrial Ethernet Switch

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: EIB28-18E-4G

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Gigabit Fiber portu: 1000Base-X SFP portu (LC) güç bağlantı noktası: 5,08 mm endüstriyel terminal
    Mac adresi: 8K Giriş Gerilim Aralığı: 9-36VDC / 9-36VAC gereksiz giriş
    Tam -load Tüketimi: 2.40A@12VDC (Max) Bağlantı: 5,08 mm endüstriyel terminal
    Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃

    18 Elektrik portu + 4 Gigabit FX fiber optik 28 Port Switch, Endüstriyel Ethernet Switch

    Giriş
    HENGSION yönetilmeyen EIB28-18E-4G endüstriyel Ethernet anahtarları, 4 Gigabit SFP fiber optik bağlantı noktası ve 18 * 100BaseT (X) hızlı Ethernet bağlantı noktası sağlar. Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı; Din demiryolu oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılayın; Çift yedek güç girişi; CE, FCC ve ROHS standartlarına uyun. EIB28 serisinin geniş çalışma sıcaklık aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akışlı gerçek zamanlı dış ortam ortamında uygulama için idealdir ve kampüs, toplum gibi endüstriyel otomasyon kontrol ve gözetim fırsatlarında, Demiryolu trafiği, elektrik gücü kontrolü vb.

    18 * 100Base T (X) hızlı Ethernet bağlantı noktası + 4 Gigabit SFP fiber optik bağlantı noktası
    IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x, depolayın ve iletin
    Tüm portların tel hızı iletme özelliği, engellemeyen ileti yönlendirme özelliğinden emin olun.
    Tak ve çalıştır için otomatik MDI / MDI-X geçit
    Aşırı yük korumalı ve güç ters polarite korumalı, çift yedek güç girişi.
    Tam yüklü çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃'yi destekleyin.
    Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.
    Din raylı oluklu metal muhafaza, IP40 koruma sınıfını karşılar.
    Endüstriyel Seviye 4 tasarımı.



    şartname

    teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z
    arayüzey
    Megabit Ethernet portu 10/100 Base-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
    Gigabit Fiber port 1000Base-X SFP bağlantı noktası (LC)
    Güç portu 5.08mm endüstriyel terminal
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Saklayın ve iletin, kablo hızı değiştirme
    Bant genişliği değiştirme 19.6Gbps
    Paket iletme hızı 9.6Mpps
    Mac adresi 8K
    Tampon Bellek 384KB
    Için LED Göstergesi
    Güç, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
    Güç
    Giriş Gerilimi Aralığı 9-36VDC / 9-36VAC yedekli giriş
    Rölanti Tüketimi 0.88A@12VDC (En)
    Tam yük Tüketimi 2.40A@12VDC (En)
    Bağ 5.08mm endüstriyel terminal
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması; Yedeklilik koruması
    Mekanik
    kasa Güçlendirilmiş oluklu mukavva
    Koruma sınıfı IP40
    Boyut (L x W x H) 180.5 * 143 * 77 mm
    Kurulum Din Ray
    Ağırlık 1.35kg
    çevre
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ 85 ℃
    Bağıl nem 5 ~% 95, yoğunlaşmayan
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf A



    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi 3 yıl


    Sipariş Bilgileri

    Mevcut Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP 100Baz F (X) 100Base T (X)
    EIB28-18E-4G 4 0 18


    İsteğe Bağlı Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)
    SFP-G-3155-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 20km
    SFP-G-5531-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1310nm), tek modlu, tek fiber, 20km
    SFP-G-4-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 40km
    SFP-G-4-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiber, 40km
    SFP-G-6-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 60km
    SFP-G-6-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiber, 60km
    EM-SFP-GE-A , 1.25Gbps Bakır SFP alıcı-vericisi, 10/100 / 1000Mbps, SGMI arayüzü, 100m.
    OM-SFP-GD-31-J , 1.5Gbps SFP optik alıcı-vericisi (1310nm), tek modlu, çift fiberli, 20km
    DR-30D12 , Din-Rail güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 2A12VDC, -20 ila 60 ℃ çalışma sıcaklığı
    GS-36D12 , Güç adaptörü, 100-240VAC @ 3A12VDC, -20 ila 50 ℃ çalışma sıcaklığı

    Paket Kontrol Listesi
    • Ethernet anahtarı
    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
    • Garanti belgesi



    Bağlantı Topolojisi

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler