# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa Ürünler28 Port Switch

Gigabit 28 Port Anahtarı 14 100 Base TX + 4 100 Base FX + 4 * 1000 Base SFP Fiber Optik Anahtarı

Gigabit 28 Port Anahtarı 14 100 Base TX + 4 100 Base FX + 4 * 1000 Base SFP Fiber Optik Anahtarı

    • Gigabit 28 Port Switch 14 100 Base TX + 4 100 Base FX + 4 * 1000 Base SFP Fiber Optic Switch
    • Gigabit 28 Port Switch 14 100 Base TX + 4 100 Base FX + 4 * 1000 Base SFP Fiber Optic Switch
    • Gigabit 28 Port Switch 14 100 Base TX + 4 100 Base FX + 4 * 1000 Base SFP Fiber Optic Switch
    • Gigabit 28 Port Switch 14 100 Base TX + 4 100 Base FX + 4 * 1000 Base SFP Fiber Optic Switch
  • Gigabit 28 Port Switch 14 100 Base TX + 4 100 Base FX + 4 * 1000 Base SFP Fiber Optic Switch

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: EIB28-14E-4F - 4G

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Megabit Fiber bağlantı noktası: 100Base-FX portu (varsayılan olarak SC, FC / ST opsiyonel) Gigabit Fiber portu: 1000Base-X SFP portu (LC)
    Paket yönlendirme hızı: 4.2Mpps tampon Bellek: 384kb
    Giriş Gerilim Aralığı: 9-36VDC / 9-36VAC gereksiz giriş Bağlantı: 5,08 mm endüstriyel terminal
    Gövde: Güçlendirilmiş oluklu metal gövde Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃

    EIB28-14E-4F-4G
    Yönetilmeyen 14 * 100Base T (X) + 4 * 100Base FX + 4 * 1000Base SFP FX Endüstriyel Ethernet Anahtarı

    Gigabit 28 bağlantı noktası Anahtarı 14 100 Base TX + 4 100 Base FX + 4 * 1000 Base SFP Fiber optik anahtarı

    Giriş
    HENGSION yönetilmeyen EIB28-14E-4F-4G endüstriyel Ethernet anahtarları 4 Gigabit SFP fiber optik port ve 4 * 100BaseT (X) hızlı Ethernet portu ve 14 * 100BaseT (X) hızlı Ethernet portu sağlar. Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı; Din demiryolu oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılayın; Çift yedek güç girişi; CE, FCC ve ROHS standartlarına uyun. EIB28 serisinin geniş çalışma sıcaklık aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akışlı gerçek zamanlı dış ortamda uygulama için idealdir ve kampüs, toplum gibi endüstriyel otomasyon kontrol ve gözetim fırsatlarında, Demiryolu trafiği, elektrik gücü kontrolü vb.

    14 * 100Base T (X) hızlı Ethernet bağlantı noktası ve 4 * 100Base FX fiber optik bağlantı noktası + 4 Gigabit SFP fiber optik bağlantı noktası
    IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x, depolayın ve iletin
    Tüm bağlantı noktalarının tel hızı iletme özelliği, engelleme olmayan ileti yönlendirmesinden emin olun.
    Tak ve çalıştır özelliği için otomatik MDI / MDI-X geçit
    Aşırı yük korumalı ve güç ters polarite korumalı, dual yedek güç girişi.
    Tam yüklü çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃'yi destekleyin.
    Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.
    Din raylı oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılar.
    Endüstriyel Seviye 4 tasarımı.
    14 * 100Base T (X) hızlı Ethernet bağlantı noktası ve 4 * 100Base FX fiber optik bağlantı noktası + 4 Gigabit SFP fiber optik bağlantı noktası
    IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x, depolayın ve iletin
    Tüm bağlantı noktalarının tel hızı iletme özelliği, engelleme olmayan ileti yönlendirmesinden emin olun.
    Tak ve çalıştır özelliği için otomatik MDI / MDI-X geçit
    Aşırı yük korumalı ve güç ters polarite korumalı, dual yedek güç girişi.
    Tam yüklü çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃'yi destekleyin.
    Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.
    Din raylı oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılar.
    Endüstriyel Seviye 4 tasarımı.


    şartname

    teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z
    arayüzey
    Megabit Ethernet portu 10/100 Base-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
    Megabit Fiber port 100Base-FX portu (varsayılan olarak SC, isteğe bağlı FC / ST)
    Gigabit Fiber port 1000Base-X SFP bağlantı noktası (LC)
    Elektrik bağlantı noktası 5.08mm endüstriyel terminal
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Saklayın ve iletin, kablo hızı değiştirme
    Bant genişliği değiştirme 19.6Gbps
    Paket yönlendirme hızı 4.2Mpps
    Mac adresi 8K
    Tampon Bellek 384KB
    Için LED Göstergesi
    Güç, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
    Güç
    Giriş Voltaj Aralığı 9-36VDC / 9-36VAC yedekli giriş
    Rölanti Tüketimi 0.88A@12VDC (En)
    Tam yük Tüketimi 2.40A@12VDC (En)
    Bağ 5.08mm endüstriyel terminal
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması; Yedeklilik koruması
    Mekanik
    kasa Güçlendirilmiş oluklu mukavva
    Koruma sınıfı IP40
    Boyut (L x W x H) 180.5 * 143 * 77 mm
    Kurulum Din Ray
    Ağırlık 1.35kg
    çevre
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ 85 ℃
    Bağıl nem 5 ~% 95, yoğunlaşmayan
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıfı A



    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi 5 yıl


    Sipariş Bilgileri

    Mevcut Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP 100Baz F (X) 100Baz T (X)
    EIB28-14E-4F-4G 4 4 14


    İsteğe Bağlı Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)
    SFP-G-3155-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 20km
    SFP-G-5531-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1310nm), tek modlu, tek fiber, 20km
    SFP-G-4-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 40km
    SFP-G-4-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiberli, 40km
    SFP-G-6-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 60km
    SFP-G-6-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiber, 60km
    EM-SFP-GE-A , 1.25Gbps Bakır SFP alıcı-vericisi, 10/100 / 1000Mbps, SGMI arayüzü, 100m.
    OM-SFP-GD-31-J , 1.5Gbps SFP optik alıcı verici (1310nm), tek modlu, çift fiberli, 20km
    DR-30D12 , Din-Rail güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 2A12VDC, -20 ila 60 ℃ çalışma sıcaklığı
    GS-36D12 , Güç adaptörü, 100-240VAC @ 3A12VDC, -20 ila 50 ℃ çalışma sıcaklığı

    Paket Kontrol Listesi
    • Ethernet anahtarı
    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
    • Garanti belgesi

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler