# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa Ürünler5 Bağlantı Noktası Ağ Anahtarı

5 Megabit TX Bağlantı Noktası / 1 Gigabit SFP FX 5 Bağlantı Noktası Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı / 5 Bağlantı Noktalı Poe Anahtarı

5 Megabit TX Bağlantı Noktası / 1 Gigabit SFP FX 5 Bağlantı Noktası Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı / 5 Bağlantı Noktalı Poe Anahtarı

    • 5 Megabit TX Port / 1 Gigabit SFP FX 5 Port Industrial Ethernet Network Switch / 5 Port Poe Switch
    • 5 Megabit TX Port / 1 Gigabit SFP FX 5 Port Industrial Ethernet Network Switch / 5 Port Poe Switch
    • 5 Megabit TX Port / 1 Gigabit SFP FX 5 Port Industrial Ethernet Network Switch / 5 Port Poe Switch
    • 5 Megabit TX Port / 1 Gigabit SFP FX 5 Port Industrial Ethernet Network Switch / 5 Port Poe Switch
  • 5 Megabit TX Port / 1 Gigabit SFP FX 5 Port Industrial Ethernet Network Switch / 5 Port Poe Switch

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: EIB05-5E-1G

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃ Yükleme: DIN Ray
    Boşta tüketimi: 0.35A@12VDC Mac adresi: 1k
    Bağlantı: 5,08 mm endüstriyel terminal Gigabit Fiber portu: 1000Base-X SFP fiber bağlantı noktası
    Paket yönlendirme hızı: 0.9Mpps

    EIB05-5E-1G

    Yönetilmeyen 5 * 100Base T (X) hızlı Ethernet portu ve 1 * 1000Base SFP FX fiber optik port Endüstriyel Ethernet Switch Dinrail Ağ Anahtarı

    Giriş

    HENGSION yönetilmeyen EIB05-5E-1G endüstriyel Ethernet anahtarı 1 * 1000Base FX fiber optik port ve 5 * 100BaseT (X) hızlı Ethernet portu sağlar. Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı; Din demiryolu oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılayın; Çift yedek güç girişi; CE, FCC ve ROHS standartlarına uyun. EIB05-3E-2F'nin geniş çalışma sıcaklık aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akış gerçek zamanlı dış ortamda uygulama için idealdir ve yaygın olarak endüstriyel otomasyon kontrolünde ve kampüs gibi gözlem zamanlarında, Topluluk, demiryolu trafiği, elektrik gücü kontrolü vb.

    1 5 * 100Base T (X) hızlı Ethernet portu ve 1 * 1000Base SFP FX fiber optik port

    2 IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x, depolayın ve iletin

    3 Tüm bağlantı noktalarının tel hızı iletme özelliği engellemeyen ileti yönlendirme özelliğinden emin olun.

    Tak ve çalıştır için otomatik MDI / MDI-X crossover

    5 Aşırı yük korumalı ve güç ters polarite korumalı, dual yedek güç girişi.

    6 Tam yükte çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃'yi destekleyin.

    7 Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.

    8 Din demiryolu oluklu metal muhafaza IP40 koruma sınıfına uygundur.

    9 Endüstriyel Seviye 4 tasarımı.

    şartname

    teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3x
    arayüzey
    Megabit Ethernet portu 10/100 Base-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
    Gigabit Fiber Bağlantı Noktası 1000Base-X SFP fiber port
    Elektrik bağlantı noktası 5.08mm endüstriyel terminal
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Saklayın ve iletin, kablo hızı değiştirme
    Bant genişliği değiştirme 1Gbps
    Paket yönlendirme hızı 0.9Mpps
    Mac adresi 1K
    Tampon Bellek 1Mb
    Için LED Göstergesi
    Güç, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
    Güç
    Giriş Voltaj Aralığı 9-36VDC / 9-36VAC yedekli giriş
    Rölanti Tüketimi 0.35A@12VDC
    Tam yük Tüketimi 0.40A@12VDC
    Bağ 5.08mm endüstriyel terminal
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması; Yedeklilik koruması
    Mekanik
    kasa Güçlendirilmiş oluklu mukavva
    Koruma sınıfı IP40
    Boyut (L x W x H) 150 x 128.5 * 37 mm
    Kurulum Din Ray
    Ağırlık 0.55kg
    çevre
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ 85 ℃
    Bağıl nem 5 ~% 95, yoğunlaşmayan
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıfı A

    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi 5 yıl

    Sipariş Bilgileri

    Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP (LC) (LC) 10/100 / 1000Baz T (X) 100Baz F (X) 100Baz T (X)
    EIB05-5E-1G 1 0 0 5

    İsteğe Bağlı Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)

    SFP-G-3155-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 20km

    SFP-G-5531-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1310nm), tek modlu, tek fiber, 20km

    SFP-G-4-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 40km

    SFP-G-4-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiberli, 40km

    SFP-G-6-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 60km

    SFP-G-6-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiber, 60km

    OM-SFP-GD-31-J , 1.5Gbps SFP optik alıcı verici (1310nm), tek modlu, çift fiberli, 20km

    DR-30D12 , Din-Rail güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 12VDC, -20 ila 60 ℃ çalışma sıcaklığı

    GS-36D12 , Güç adaptörü, 100-240VAC @ 12VDC, -20 ila 50 ℃ çalışma sıcaklığı

    Paket Kontrol Listesi

    • Ethernet anahtarı

    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)

    • Garanti belgesi

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler