# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa ÜrünlerPOE Ağ Anahtarı

Combo Bağlantı Noktalı, Yönetilmeyen 20 Gigabit Bağlantı Noktaları Poe Anahtarı Raf Montajı

Combo Bağlantı Noktalı, Yönetilmeyen 20 Gigabit Bağlantı Noktaları Poe Anahtarı Raf Montajı

    • Unmanaged 20 Gigabit Ports Poe Switch Rack Mount With Combo Port
    • Unmanaged 20 Gigabit Ports Poe Switch Rack Mount With Combo Port
  • Unmanaged 20 Gigabit Ports Poe Switch Rack Mount With Combo Port

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: ISO/CE/FCC/RoSH
    Model numarası: MNB28-16EP-4G-M

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 30 setleri
    Fiyat: $20-2000/set
    Ambalaj bilgileri: Ana karton
    Teslim süresi: 5-15 Çalışma günleri
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, D / A, D / P, MoneyGram
    Yetenek temini: 3000 setleri/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    tampon Bellek: 384kb Gigabit Fiber portu: 1000Base-X SFP portu
    Çok noktaya yayın grupları: 256

    MNB28-16EP-4G-M
    Yönetilen 16 * 100BaseT (X) POE (15.4w) + 2 * 1000Base-FX SFP + 2 * 1000Base Combo bağlantı noktası Ethernet Anahtarı

    Sipariş Bilgileri

    Mevcut Modeller Port Arabirimi

    1000Base FX
    SFP

    1000Base TX / FX Combo port 100Base T (X) POE15.4W
    MNB28-16EP- 4G-M 2 2 16


    İsteğe Bağlı Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)
    SFP-G-3155-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 20km
    SFP-G-5531-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1310nm), tek modlu, tek fiber, 20km
    SFP-G-4-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 40km
    SFP-G-4-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiber, 40km
    SFP-G-6-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 60km
    SFP-G-6-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiber, 60km
    OM-SFP-GD-31-J , 1.5Gbps SFP optik alıcı verici (1310nm), tek modlu, çift fiberli, 20km

    Paket Kontrol Listesi

    • Ethernet anahtarı
    • Güç kablosu ünitesi
    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
    • Garanti belgesi

    Şartname

    Teknoloji
    Standartlar

    IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z; IEEE802.1Q, 802.1p, 802.1D, 802.1w, 802.1s, 802.1X, 802.1ab
    IEEE802.3af

    Protokoller Ring, MSTP, IGMP Snooping, GMRP, VLAN, PVLAN, Telnet, HTTP, HTTPS, RMON, SNMPv1 / v2 / v3, LLDP, SNTP, DHCP sunucusu, SSH, SSL, ACL, FTP, ARP, QoS
    Arayüz
    Megabit Ethernet portu 10/100 Base-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45, Power Over Ethernet'i destekler
    Gigabit Ethernet portu 10/100 / 1000Base-TX otomatik uyarlanabilir RJ45
    Gigabit Fiber port 1000Base-X SFP bağlantı noktası
    RS232 Seri Konsol portu RS232, RJ45 konnektöründe konsol kablosu ile
    Güç portu 100-240VAC Güç fişi
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Depolama ve iletme, kablolu hızlı anahtarlama
    Bant genişliği değiştirme 19.6Gbps
    Paket iletme hızı 11Mpps
    Mac adresi 8K
    Tampon Bellek 384KB
    Öncelik Sırası 4
    VLAN numarası 4K
    VLAN Kimliği 1-4096
    Çok noktaya yayın grupları 256
    Yazılım Özellikleri
    VLAN 802.1Q, Vlan (4K), Port tabanlı VLAN, Q-in-Q
    Fırtına Bastırma Yayın, çok noktaya yayın ve bilinmeyen tek noktaya yayın fırtınası bastırma
    Akış kontrolü IEEE802.3X görüşmesi, CAR fonksiyonu, hız sınırlama adımı 64K
    Çok noktaya yayın protokolü IGMPv1 / 2/3 Snooping
    Liman İşletmeciliği Destek portu ikizleme, port izolasyonu, port trunking
    DHCP Yönetimi DHCP Snooping'i destekleme, seçenek 82
    QoS (Hizmet Kalitesi) 802.1p; Destek portu varsayılan öncelik etiketleri, port başına en az 4 farklı öncelik kuyruğu
    Güvenlik özellikleri MAC adres filtreleme, dinamik veya statik MAC adresi öğrenme, döngü algılama ve Port + IP + MAC bağlama
    Trafik Yönetimi Liman trafiği denetimi ve hata olayı alarmı
    Yönetim SNMP v1 / v2 / v3, CLI, WEB
    Yönetim Erişimi Destek Konsolu, Telnet
    Sistem bakımı RMON, PDP Keşif Protokolü (CDP uyumlu), AST
    Dosya transferi Destek Çıkış dosyası, yapılandırma dosyası yedekleme ve girdi
    Için LED Göstergesi
    Güç, Cihaz çalışma durumu, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
    POE Özellikleri
    POE Limanları 16 * 10 / 100Base-TX POE Ethernet portu
    Güç kaynağı modu Güç Aygıtı algılandığında güç kaynağı
    Köprü modu Endspan (V + 1,2'ye, V- 3,6'ya karşılık gelir)
    AF Modu Destek IEEE802.3af PD, port başına 15,4 Watt sağlamak doğruladı.
    Güç
    Güç girişi 100-240VAC ila 250W iç POE güç kaynağı
    POE Güç Tüketimi AF: 15.4W (her liman)
    Koruma Aşırı yük akım koruması
    Mekanik
    Muhafaza 19 "1U metal gövde
    Boyut (L * G * Y) 440 * 350 * 44,5 mm
    Kurulum Rafa montaj
    Ağırlık 3.8Kg
    Çevreci
    Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ + 60 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Bağıl nem % 5 ~ 95, yoğuşmasız
    Garanti
    Garanti süresi Ethernet bağlantısı için 2 yıl (1 yıl garantili güç ünitesi)


    Topoloji


    Boyut


    Çalışma

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler