# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa ÜrünlerYönetilen gigabit ethernet anahtarı

4K 12 port ethernet anahtarı 8 Port Gigabit TX ve 4 port Gigabit SFP FX

4K 12 port ethernet anahtarı 8 Port Gigabit TX ve 4 port Gigabit SFP FX

    • 4K 12 port ethernet switch 8 Port gigabit TX and 4 port Gigabit SFP FX
    • 4K 12 port ethernet switch 8 Port gigabit TX and 4 port Gigabit SFP FX
    • 4K 12 port ethernet switch 8 Port gigabit TX and 4 port Gigabit SFP FX
  • 4K 12 port ethernet switch 8 Port gigabit TX and 4 port Gigabit SFP FX

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: MIB12G-8E-4G

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    standartları: IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z; IEEE802.1Q, 802.1p, 802.1D, 802.1w, 802.1s, 802.1X, 802. Gigabit Ethernet portu: 10/100/1000 Base-T (X) otomatik adaptif RJ45
    multicast: gruplar 256 Dosya transferi: Destek Günlüğü çıktı, yapılandırma dosya yedekleme ve giriş
    DHCP Yönetim: Destek DHCP Gözetleme, opsiyon 82 VLAN numarası: 4K

    4K 12 port ethernet switch 8 Port gigabit TX ve 4 port Gigabit SFP FX

    Giriş

    HENGSION Yönetilen MIB12G-8E-4G, 4 * 1000Base SFP FX fiber optik port ve 8 * 1000BaseT (X) hızlı Ethernet portu sağlar.

    Yayın fırtınasının bastırılması, akış kontrolü ve merkezi yönetim ve konfigürasyonu WEB, CLI, SNMP ile destekleyin; Din demiryolu oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılayın;

    Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı;

    Tam güvenlik ve QoS ilkeleri ile yedek Ring protokolünü (kurtarma süresi <20ms) destekleyin; VLAN bölümü, bağlantı noktası yansıtma ve bağlantı noktası hızı sınırlamasını destekleyin;

    Çift yedek güç girişi; CE, FCC ve ROHS standartlarına uyun.

    Geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akışlı gerçek zamanlı açık hava ortamında uygulama için idealdir ve kampüs, toplum, demiryolu trafiği, elektrik güç kontrolü ve benzeri endüstriyel otomasyon kontrolü ve gözetim durumlarda yaygın olarak kullanılır.

    ▷ Tüm portların tel hızı iletme özelliği, engellemeyen ileti yönlendirme özelliğinden emin olun.

    ▷ POE güç yapılandırma, izleme, teşhis ve özet istatistiklerini destekleyin.

    ▷ 8 * 1000Base T (X) hızlı Ethernet portu ve 4 * 1000Base SFP FX fiber optik port

    ▷ Eklenti ve oynatma için otomatik MDI / MDI-X crossover

    ▷ Yedek Ring protokolünü destekleyin (kurtarma süresi ≤20ms)

    ▷ 802.1x kimlik doğrulama, VLAN ve yayın fırtınası bastırmasını destekleyin.

    ▷ Döngü algılama ve Port + IP + MAC bağlama.

    ▷ Liman trafiği izleme ve hata olayı alarmı

    ▷ Destek WEB görsel arayüzü, SNMP yönetimini destekler.

    ▷ Tam yüklü çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃'yi destekleyin.

    ▷ Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.

    ▷ Dingil oluklu metal kasa, IP40 koruma sınıfını karşılar.

    ▷ Endüstriyel Seviye-4 tasarımı.

    Şartname

    Teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z; IEEE802.1Q, 802.1p, 802.1D, 802.1w, 802.1s, 802.1X, 802.1ab
    Protokoller Ring, MSTP, IGMP Snooping, GMRP, VLAN, PVLAN, Telnet, HTTP, HTTPS, RMON, SNMPv1 / v2 / v3, LLDP, SNTP, DHCP sunucusu, SSH, SSL, ACL, FTP, ARP, QoS
    Arayüz
    Gigabit Ethernet portu 10/100/1000 Baz-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
    Gigabit Fiber port 1000Base-SFP FX portu (LC)
    Konsol bağlantı noktası 3.81mm endüstriyel terminal
    Güç portu 5.08mm endüstriyel terminal
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Depolama ve iletme, kablolu hızlı anahtarlama
    Bant genişliği değiştirme 50Gbps
    Paket iletme hızı 37,2Mpps
    Mac adresi 8K
    Tampon Bellek 512KB
    Öncelik Sırası 4
    VLAN numarası 4K
    VLAN Kimliği 1-4096
    Çok noktaya yayın grupları 256
    Yazılım Özellikleri
    VLAN 802.1Q, Vlan (4K), Port tabanlı VLAN, Q-in-Q
    Fırtına Bastırma Yayın, çok noktaya yayın ve bilinmeyen tek noktaya yayın fırtınası bastırma
    Akış kontrolü IEEE802.3X görüşmesi, CAR fonksiyonu, hız sınırlama adımı 64K
    Çok noktaya yayın protokolü IGMPv1 / 2/3 Snooping
    Liman İşletmeciliği Destek portu ikizleme, port izolasyonu, port trunking
    DHCP Yönetimi DHCP Snooping'i destekleme, seçenek 82
    QoS (Hizmet Kalitesi) 802.1p; Destek portu varsayılan öncelik etiketleri, port başına en az 4 farklı öncelik kuyruğu
    Güvenlik özellikleri MAC adres filtreleme, dinamik veya statik MAC adresi öğrenme, döngü algılama ve Port + IP + MAC bağlama
    Trafik Yönetimi Liman trafiği denetimi ve hata olayı alarmı
    Yönetim SNMP v1 / v2 / v3, CLI, WEB
    Yönetim Erişimi Destek Konsolu, Telnet
    Sistem bakımı RMON, PDP Keşif Protokolü (CDP uyumlu), AST
    Dosya transferi Destek Çıkış dosyası, yapılandırma dosyası yedekleme ve girdi
    Için LED Göstergesi
    Güç, Cihaz çalışma durumu, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu
    Güç
    Giriş Gerilimi Aralığı 10-75VDC / 10-75VAC yedekli giriş
    Rölanti Tüketimi 0,33A @ 12VDC (Maks.)
    Tam yük Tüketimi 0.57A @ 12VDC (Maks.)
    Bağ 5.08mm endüstriyel terminal
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması; Yedeklilik koruması
    Mekanik
    Muhafaza Güçlendirilmiş oluklu mukavva
    Koruma sınıfı IP40
    Boyut (L * G * Y) 154 * 143 * 59.5mm
    Kurulum Din Ray
    Ağırlık 1.05Kg
    Çevreci
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ + 85 ℃
    Bağıl nem % 5 ~ 95, hoşnutsuz
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf A

    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi 3 yıl

    Sipariş Bilgileri

    Mevcut Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP (LC) 1000Base FX (SC / ST / FC) 10/100 / 1000Baz T (X)
    MIB12G-8E-4G 4 0 8

    Opsiyonel Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)

    SFP-G-3155-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 20km

    SFP-G-5531-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1310nm), tek modlu, tek lif, 20km

    SFP-G-4-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 40km

    SFP-G-4-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 40km

    SFP-G-6-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 60km

    SFP-G-6-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 60km

    EM-SFP-GE-A, 1.25Gbps Bakır SFP alıcı-verici, 10/100 / 1000Mbps, SGMI arayüzü, 100m.

    OM-SFP-GD-31-J, 1.5Gbps SFP optik alıcı-verici (1310nm), tek modlu, ikili lif, 20km

    DR-30D12, Din-Ray güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 12VDC, -20 ℃ çalışma sıcaklığı 60

    GS-36D12, güç adaptörü, 100-240VAC @ 12VDC, -20 ℃ çalışma sıcaklığı 50

    Paket Kontrol Listesi

    • Ethernet anahtarı

    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)

    • Garanti belgesi

    Atölye

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler