Endüstriyel Seri Fiber Dönüştürücü Seri RS232/RS422/RS485 - Fiber
1
MOQ
Negotiable
fiyat
Industrial Serial Fiber Converter Serial RS232/RS422/RS485 To Fiber
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, FCC, RoHS
Model numarası: OM2101-RS232/RS422/RS485
Vurgulamak:

120Kbps Seri Fiber Dönüştürücü

,

RS485 Seri Fiber Dönüştürücü

,

120Kbps RS485 fiber dönüştürücü

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 3-5 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 6000
Teknik Özellikler
Ürün adı: Rs232 / Rs485 / Rs422 fiber Dönüştürücü
renk: Siyah
ağırlık: 0.3kg
boyut: 110mm*104mm*28mm
Optik Konektör: SC standardı, ST/FC isteğe bağlı
Çalışma sıcaklığı: -25 ~ 70 ℃
Ürün Açıklaması

Seri RS232/RS422/RS485 - Fiber Endüstriyel Seri - Fiber Dönüştürücü

 

Giriş

 

OM2101-RS/232RS422/RS485, çok fonksiyonlu ve ekonomik bir RS-232/485/422 arayüzlü fiber optik üründür.RTU'yu HOST veya SCADA kontrolörüne bağlamak en iyi seçimdir.İletim ortamı olarak Optik fiber kullanır ve sistemi arttırır.verici işlevi.İletişim ekipmanı, çalışma ortamında yıldırım çarpması, dalgalanma, elektromanyetizma rahatsızlığından etkili bir şekilde uzak durur.

 

Ana Özellikler

 

  1. Tak ve çalıştır, çalışırken takılabilir
  2. RS232/RS-422 / RS-485 iletimini MMF'de 2Km'ye, SMF'de 80Km'ye kadar uzatır
  3. Endüstriyel Duvar Montajı Kompakt boyutlu sağlam kasa
  4. Elektrik parazitine ve kimyasal korozyona karşı korur
  5. Dahili dalgalanma ve statik koruma
  6. Teşhis ve birim gösterge LED'leri
  7. Geniş sıcaklık aralığı

 

SSS

 

S: Nasıl sipariş verebilirim?

bir: Lütfen gereksinimlerinizin ayrıntılarını mümkün olduğunca açık bir şekilde belirtin.Böylece size ilk defa teklifi gönderebiliriz.Tasarım veya daha fazla tartışma için herhangi bir gecikme durumunda Skype/e-posta/telefon ile bizimle iletişime geçmek daha iyidir.

 

S: MOQ'unuz nedir?

C: 1 adet.

 

S: Herhangi bir sertifikanız var mı?

bir: Kimliği doğrulandı CE, RoHS, FCC, ISO9001, ve benzeri.

 

S: Bir örnek alabilir miyim?

bir: Numune sağlayabiliriz, daha fazla ayrıntı hakkında konuşmak için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Şartname

 

Standart EIA /TIA RS232, RS-422, RS-485
Fiber Bağlayıcı SC standardı, ST/FC isteğe bağlı
Fiber Mesafesi 50/125um MMF: 2Km, 62.5/125um MMF: 5Km, 9/125 SMF:20/40/60/80Km
Seri Bağlayıcı RS-232, RS-422, RS-485: phoenix terminali
Seri Mesafe RS-232 portu 15m, RS-422, RS-485: 1500 metre
puan 0-120Kbps
Baud Hızı 300 Baud'dan 115.200 Baud'a
RS-485 D+, D-, GND
RS-422 R+, R-, T+, T-, GND
RS-232 GİRİŞ, ÇIKIŞ, GND
Güç oranı 2W, 5-40V
Statik koruma 15KV elektrik statik deşarj (ESD) koruması
Dalgalanma koruması 1500W/sn aşırı gerilim koruması
Çalışma Sıcaklığı -25°C ila +70°C
Depolama sıcaklığı -40°C ila +85°C
Depolama Nemi 5%~90% küçümseyici olmayan
Boyutlar 110mm*104mm*28mm
Ağırlık 0.3kg/adet

 

Sipariş Detayları

 

OM2101-RS232-M2-SC

RS232 seriden fibere dönüştürücü, DB9-RS232, MM, çift fiber, 2Km, SC

OM2101-RS232-S20-SC

RS232 seriden fibere dönüştürücü, DB9-RS232, SM, çift fiber, 20Km, SC

OM2101-RS232-S40-SC

RS232 seriden fibere dönüştürücü, DB9-RS232, SM, çift fiber, 40Km, SC

OM2101-RS232-S60-SC

RS232 seriden fibere dönüştürücü, DB9-RS232, SM, çift fiber, 60Km, SC

OM2101-RS232-S80-SC

RS232 seriden fibere dönüştürücü, DB9-RS232, SM, çift fiber, 80Km, SC

OM2101-RS485/RS422-M2-SC

RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, MM, çift fiber, 2Km, SC

OM2101-RS485/RS422-S20-SC

RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, SM, çift fiber, 20Km, SC

OM2101-RS232/RS485/RS422-M2-SC

RS232/RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, MM, çift fiber, 2Km, SC

OM2101-RS232/RS485/RS422-S20-SC

RS232/RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, SM, çift fiber, 20Km, SC

OM2101-RS232/RS485/RS422-S40-SC

RS232/RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, SM, çift fiber, 40Km, SC

OM2101-FV24-M2-SC

RS232/RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, MM, çift fiber, 2Km, SC

OM2101-FV24 -S20-SC

RS232/RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, SM, çift fiber, 20Km, SC

OM2101-FV24-S40-SC

RS232/RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, SM, çift fiber, 40Km, SC

OM2101-FV24-S60-SC

RS232/RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, SM, çift fiber, 60Km, SC

OM2101-FV24-S80-SC

RS232/RS422/RS485 seriden fibere dönüştürücü, Phoenix terminali, SM, çift fiber, 80Km, SC

*Yukarıda en sık sipariş edilen ürünler listelenmiştir.Diğer konfigürasyonlar için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Uygulama

Endüstriyel Seri Fiber Dönüştürücü Seri RS232/RS422/RS485 - Fiber 0

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Sales
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)