EMC Endüstriyel Sınıf Katman 2 Yönetilen Anahtar Hub'ı 4 SFP Fiber Bağlantı Noktalı 8 Bağlantı Noktası
1 bilgisayar
MOQ
Negotiable
fiyat
EMC Industrial Grade Layer 2 Managed  Switch Hub 8 Port With 4 SFP Fiber Ports
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, ROHS
Model numarası: IM-FS480GW
Vurgulamak:

EMC Endüstriyel Sınıf Katman 2 Yönetilen Anahtar

,

SFP'li Katman 2 Yönetilen Anahtar

,

EMC Endüstriyel Sınıf Anahtar Hub 8 Bağlantı Noktası

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: kutuda 1 adet
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, D / A, D / P, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 5000pcs
Teknik Özellikler
Ürün adı: 8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı
Limanlar: 12
İletişim Modu: Tam Çift Yönlü ve Yarı Çift Yönlü
ağırlık: 750g
Şart: Orijinal yeni
Garanti: 1 yıl içinde değiştirme
Ürün Açıklaması

4 SFP Fiber Bağlantı Noktalı 8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı Katman 2 Yönetilen Anahtar

 

Tanıtım

 

IM-FS480GW, 10/100/1000 Mbps 8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarıdır, çalışma sıcaklığı-40 ℃ ila + 85 ℃, geniş voltajlı çift güç girişini destekler, web yönetimini destekler, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gereksinimlerini karşılar, DIN rayı kurulum, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçmek ve FCC ve CE standartlarına uymak.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.

 

Ana Özellikler

 

  1. 8 x 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı TX RJ45 bağlantı noktası

  2. 4 x 1000Mbps SFP fiber bağlantı noktası

  3. Kablo teşhisini destekleyin ve arıza noktasını bulabilir

  4. IEEE802.3az EEE (Enerji Verimli Ethernet) Yönetimini destekleyin, güç tüketimini optimize edin

  5. Destek STP, RSTP, MSTP, ITU-T G.8032 Ethernet Koruma Halkası (EPR)

  6. Destek Qos, taşıma sınıflandırması Qos, Cos, bant genişliği kontrolü (giriş/çıkış yönü), fırtına bastırma, farklılaştırılmış hizmetler

  7. Destek IEEE802.1q VLAN, VLAN bağlantı noktası, tabanlı Mac VLAN, IP alt ağ VLAN, Protokol VLAN, VLAN dönüştürme, MVR

  8. Dinamik IEEE802.3ad LACP bağlantı toplama, statik bağlantı toplama desteği

  9. IGMP/MLD gözetleme V1/V2/V3, IGMP filtreleme/modülasyon, IGMP arama desteği

  10. IGMP aracı raporunu, MLD gözetlemeyi destekleyin

  11. Güvenlik: bağlantı noktası ve Mac IEEE802.1X, RADIUS, ACL, TACACS+,HTTP/HTTPS, SSL/SSH v2 temelinde

  12. CLI, Web yönetimi, SNMP v1/v2c/v3, Telnet gibi Cisco® desteği

  13. TFTP ve HTTP aracılığıyla yazılım yükseltmesini destekler, bellenim yedekliliği, yükseltmenin başarısız olmasını önler

  14. Destek DHCP istemcisi/Röle/Snooping/Snooping seçeneği 82/Röle seçeneği 82

  15. RMON, MIB II, ayna görüntüsü, olay günlüğü, DNS, NTP/SNTP, IEEE802.1ab LLDP desteği

  16. IPV6 Telnet sunucusu/ICMP v6, SNMP, HTTP, SSH/SSL, NTP/SNTP,TFTP, QoS, ACL'yi destekler.

 

şartname

 

Ürün adı 8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı (4F+8TP)
Model numarası. IM-FS480GW
Liman

4 x 1000Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km;1490nm/1550nm, 40~120Km;MM:1310nm, 2Km;

8 x10/100/1000M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Standart IEEE 802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1d STP, IEEE802.1w RSTP, IEEE802.1s MSTP, ITU-T G.8023 EPR/Y.1344, IEEE802.1Q, IEEE802.1X, IEEE802.3ad, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.1ad, IEEE802.1p, IEEE802.1ab, IEEE802.3az
VLAND kimliği 4096
Jumbo çerçeve 9.6KB
MAC Adres Tablosu Boyutu 8K
Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme

Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift(≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

Giriş voltajı: DC 9-36V;Yüksüz güç: 5W;

Ters bağlantı: destek

Çevre Çalışma Sıcaklığı:-40°~ 85°C ;Depolama Sıcaklığı:-40°~ 85°C;Çalışma nemi: %10~90%, yoğuşmasız;Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız
Endüstri standartları

EMI:FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A,EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3, EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3, EN 61000-4-8;Trafik Kontrolü: NEMA-TS2;Titreşim:IEC 60068-2-6;Serbest düşüş:IEC 60068-2-32;Şok:IEC 60068-2-27;Demiryolu Trafiği:EN 50121-4

Emniyet CE İşareti, ticari;CE/LVD EN60950
mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk;Güvenlik sınıfı: IP40;

Boyut:158 x 114,8 x 60 mm;

Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 

Başvuru

 

EMC Endüstriyel Sınıf Katman 2 Yönetilen Anahtar Hub'ı 4 SFP Fiber Bağlantı Noktalı 8 Bağlantı Noktası 0

 

Sözlük

 

IPMC
IPMC, IP MultiCast'ın kısaltmasıdır.IPMC, IPv4 ve IPv6 çok noktaya yayınını destekler.IPMCv4, IPv4 için çok noktaya yayın anlamına gelir.IPMCv6IPv6 için çok noktaya yayını belirtir.
IPMC Profili
IPMC Profili, IP MultiCast Profilinin kısaltmasıdır.IPMC Profili, erişim kontrolünü IP çok noktaya yayın akışlarında dağıtmak için kullanılır.
IP Kaynak Koruması
IP Kaynak Koruması, trafiği aşağıdakilere göre filtreleyerek DHCP'nin güvenilmeyen bağlantı noktalarını gözetleyerek IP trafiğini kısıtlamak için kullanılan güvenli bir özelliktir. DHCP Gözetleme Tablosu veya manuel olarak yapılandırılmış IP Kaynak Bağlantıları.Bir ana bilgisayar bunu yapmaya çalıştığında IP sızdırma saldırılarını önlemeye yardımcı olur.sahtekarlık yapın ve başka bir ana bilgisayarın IP adresini kullanın.
LACP
LACP, bir IEEE 802.3ad standart protokolüdür.Bağlantı Toplama Kontrol Protokolü, birkaç fiziksel bağlantı noktasının paketlenmesine izin verirbirlikte tek bir mantıksal bağlantı noktası oluşturmak için.
Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Sales
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)