Mini Boyut 6 Port Ethernet Anahtarı Din Ray Montajlı Endüstriyel Sınıf Dış Mekan İçin
1
MOQ
Negotiable
fiyat
Mini Size 6 Port Ethernet Switch Din Rail Mount Industrial Grade For Outdoor
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, FCC, RoHS
Model numarası: IM-FP244GE
Vurgulamak:

6 Port Ethernet Switch Din Rail Mount

,

Mini Size Ethernet Switch Din Rail Mount

,

6 Port din rail mounted switch

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 3-5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal, D/P, D/A, L/C, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 6000
Teknik Özellikler
ad: 2 SFP ve 4 RJ45 Bağlantı Noktası Gigabit Yönetilmeyen Endüstriyel Poe Anahtarı
Garanti süresi: 3 yıl
Poe standardı: POE AT/AF
Güç kaynağı: 48-52VDC
Atlı yol: DIN-Ray montajı
boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
Ürün Açıklaması

Gigabit Yönetilmeyen Poe Anahtarı 6 Bağlantı Noktalı Endüstriyel Sınıf Mini Boyutlu Dış Mekan Poe Anahtarı

 

Tanıtım
IM-FP244GE serisi, 10/100/1000 Mbps endüstriyel POE fiber anahtarıdır, IEEE802.3af/at ile uyumludur, Ethernet kablosu aracılığıyla POE IP kameraları açar, basit yapı, 100 metreye kadar güç aralığı, çalışma sıcaklığı-40 ℃ + 85 ℃'ye kadar, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini, DIN ray kurulumunu karşılar, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.
 
Ana Özellikler

  1. 5 kategorideki Ethernet kablosunun kablosuz erişim noktası (AP) aracılığıyla POE IP kameralarında güç desteği.
  2. IEEE 802.3af/güç açıkken 1 ~ 4 RJ45 bağlantı noktasına
  3. 4 adet 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası
  4. 2x 1000Mbps SFP fiber bağlantı noktası
  5. 4KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar
  6. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  7. Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardıyla tam dupleks, Geri basınç standardıyla yarı dupleks
  8. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 100Base-TX uyumlu
  9. Her bir PoE portuna standart olarak 15,4W, standartta 30W'a kadar maksimum güç
  10. Elektrikli ekipmanların PoE modellerini tespit edin.
  11. Bir depola ve ilet anahtarlama mekanizması
  12. Çalışma ortamı sıcaklığı:-40 ° ~85 ° c

 

mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk

Güvenlik sınıfı: IP40

Boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm

Montaj yöntemi: Din-ray montajı

 

Endüstri standartları

  • EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A
  • EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8
  • Trafik Kontrolü: NEMA-TS2
  • Titreşim:IEC 60068-2-6
  • Serbest düşüş:IEC 60068-2-32
  • Şok:IEC 60068-2-27
  • Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

 

SSS

S: Biz kimiz?

A: Merkezimiz Guangdong, Çin'dedir, 2003'ten başlayarak Batı Avrupa'ya (%15,00), Doğu Avrupa'ya (%15,00), Güney Avrupa'ya (%10,00), Güney Amerika'ya (%10,00), Afrika'ya (%10,00), Güneydoğu Asya'ya satış yapıyoruz. (%10,00), Kuzey Amerika (%10,00), Kuzey Avrupa (%5,00), Orta Doğu (%5,00), Okyanusya (%5,00), Doğu Asya (%5,00).Ofisimizde toplam 101-200 kişi var.

 

S: Bizden ne satın alabilirsiniz?

A: Endüstriyel Fiber Anahtar, DVI/SDI Video Optik Dönüştürücü, POE Fiber Anahtar, Fiber Medya Dönüştürücü, SFP Alıcı-Verici

 

S: Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?

A: Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd. 2003 yılından beri fiber optik üreticisidir. YÜKSEK TEKNOLOJİ ve ISO9001'i geçtik.İyi bir pazar payına sahip olmamıza yardımcı olan birçok yerli ve yabancı acente var.

 

S: Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?

A: Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune;Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene;Kesinlikle eski ve yenilenmiş malzeme kullanmıyoruz.

 

Paketleme ve Teslimat

Bir adet 26*19,5*8 cm'lik kutuda bir adet Gigabit Ethernet Anahtarı, bir adet kullanım kılavuzu ve bir adet garanti kartı bulunmaktadır.

Teslim Süresi: Genellikle üç ila beş gün, miktarına bağlıdır.

 

Şartname

Ürün adı 10/100/1000Mbps Endüstriyel POE Fiber Anahtar (2F+4TP)
Model numarası. IM-FP244GE
Liman

2 adet 1000Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km

1490nm/1550nm,40~120Km

MM:1310nm,2Km

4x10/100/1000M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme

Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift(≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

POE güç kaynağı giriş voltajı: 48V (maks 52V),

Tek PoE güç kaynağı çıkış gücü: 15.4W (port 1~4)

(802.3at standartları özel talimatlar gerektirir)

Çevre

Çalışma sıcaklığı:-40°~ 85°C

Depolama sıcaklığı:-40°~ 85°C

Çalışma nemi: %10 ~ %90, yoğuşmasız

Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız

Emniyet

CE İşareti, ticari

CE/LVD EN60950

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 

Başvuru
Mini Boyut 6 Port Ethernet Anahtarı Din Ray Montajlı Endüstriyel Sınıf Dış Mekan İçin 0 

 

Fotoğraf

Mini Boyut 6 Port Ethernet Anahtarı Din Ray Montajlı Endüstriyel Sınıf Dış Mekan İçin 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Sales
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)