LR 10km 10g Bakır SFP Alıcı-Verici, Anahtarlar için Dubleks LC Sfp Fiber Modül 1310nm
1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
LR 10km 10g Copper SFP Transceiver , Duplex LC Sfp Fiber Module 1310nm For Switches
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Olycom
Sertifika: CE RoHS FCC
Model numarası: OSPLXG10D
Vurgulamak:

LR 10km 10g Bakır SFP Alıcı-Verici

,

Sfp Fiber Modül 1310nm

,

LR 10km Sfp Fiber Modül

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: <i>1 piece in 1 carton.</i> <b>1 kartonda 1 adet.</b> <i>0.2KG/pcs</i> <b>0.2 KG/adet</b>
Teslim süresi: 3 ~ 8 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, PayPal
Yetenek temini: Haftada 3500 adet
Teknik Özellikler
Ürün Adı: 10G optik alıcı-verici modülü
Uyumlu: Cisco, TP-link vb açık cihazlar
oran: 10 Gb / sn
Liman: LC fiber, dupelx
dalga boyu: 1310nm, Tek mod
Mesafe: 10km, Sol
Ürün Açıklaması

Anahtarlar için Cisco Uyumlu 10g Bakır SFP Alıcı-Verici LR 10km Dubleks LC 1310nm

 

Ürüne Genel Bakış

 

  1. OLYCOM OSPLXG10D, 10Gb/s'de seri optik iletişim uygulamaları için çok kompakt bir 10Gb/s optik alıcı-verici modülüdür.
  2. OSPLXG10D, 10Gb/sn seri elektrik veri akışını 10Gb/sn optik çıkış sinyaline ve 10Gb/sn optik giriş sinyalini 10Gb/sn seri elektrik veri akışlarına dönüştürür.
  3. Yüksek hızlı 10Gb/sn elektrik arayüzü, SFI spesifikasyonu ile tamamen uyumludur.
  4. Yüksek performanslı 1310nm DFB vericisi ve yüksek hassasiyetli PIN alıcısı, 10 km'ye kadar bağlantılarda Ethernet uygulamaları için üstün performans sağlar
  5. SFP+ Modülü, SFF-8431, SFF-8432 ve IEEE 802.3ae 10GBASE-LR ile uyumludur.
  6. Dijital tanılama işlevleri, SFF-8472'de belirtildiği gibi 2 kablolu seri arabirim aracılığıyla kullanılabilir.

 

Uygulama

 

  1. 10GBASE-LR/LW Ethernet
  2. SONET OC-192 / SDH
  3. 10G Fiber Kanal

 

Ana Özellikler

 

  • 9,95 - 11,3 Gb/sn bit hızlarını destekler
  • Çalışırken Takılabilir
  • Dubleks LC konektörü
  • 1310nm DFB verici, PIN foto dedektörü
  • 10 km'ye kadar SMF bağlantıları
  • SFF 8472 dijital diyagnostik izleme arayüzü ile uyumlu yönetim spesifikasyonları için 2 kablolu arayüz
  • Güç Kaynağı :+3.3V
  • Güç tüketimi<1.5W

 

özellikleri

 

Parametre Sembol Minimum. Tipik Maks.. Birim Not
Besleme gerilimi Vcc 3.135   3.465 V  
Besleme Akımı Icc     430 mA  
Güç tüketimi P     1.5 W  
Verici Bölümü:
Giriş diferansiyel empedansı $içinde   100   Ω 1
Tx Girişi Tek Uçlu DC Gerilim Toleransı (Ref VeeT) V -0.3   4 V  
Diferansiyel giriş voltajı salınımı Vin, s. 180   700 mV 2
İletim Devre Dışı Gerilimi VD 2   Vcc V 3
İletim Etkinleştirme Gerilimi VTR Vee   Vee+0.8 V  
Alıcı Bölümü:
Tek Uçlu Çıkış Voltaj Toleransı V -0.3   4 V  
Rx Çıkış Fark Gerilimi ses 300   850 mV  
Rx Çıkışı Artış ve Düşüş Süresi Tr/Tf 30     ps 4
LOS Arızası VLOS hatası 2   VccEV SAHİBİ V 5
KAY Normal VLOS normu Vee   Vee+0.8 V 5
LR 10km 10g Bakır SFP Alıcı-Verici, Anahtarlar için Dubleks LC Sfp Fiber Modül 1310nm 0LR 10km 10g Bakır SFP Alıcı-Verici, Anahtarlar için Dubleks LC Sfp Fiber Modül 1310nm 1
Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Sales
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)