Gigabit Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 2 Bağlantı Noktalı 1000Mbps SFP Fiber Bağlantı Noktası
1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
Gigabit Industrial Unmanaged POE Switch 2 Port 1000Mbps SFP Fiber Port
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE、RoHS、FCC
Model numarası: IM-FP122GE
Vurgulamak:

Gigabit Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 2 Bağlantı Noktası

,

1000Mbps Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı

,

SFP Fiber Bağlantı Noktası 2 Bağlantı Noktası POE Anahtarı

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir ünite cihazı ve bir kullanım kılavuzu bir kutunun içinde, mühürlü ve iyi korunmuş durumda.
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, PayPal, L/C, MoneyGram, D/A, D/P
Yetenek temini: 500 adet / ay
Teknik Özellikler
ad: 2 Portlu Endüstriyel POE At/Af Ethernet Anahtarı
renk: Siyah
boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃
Giriş gerilimi: DC 48-52V
fonksiyon: POE AT/AF'yi destekleyin
Ürün Açıklaması

2 Port Gigabit Endüstriyel POE At / Af Ethernet Anahtarı 1 SFP Portlu Suya Dayanıklı IP40 Din Ray

 

 
Giriş

IM-FP122GE serisi, 10/100/1000 Mbps endüstriyel POE fiber anahtarıdır, IEEE802.3af/at ile uyumludur, Ethernet kablosu aracılığıyla POE IP kameraları açar, basit yapı, 100 metreye kadar güç aralığı, çalışma sıcaklığı-40 ℃ + 85 ℃'ye kadar, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini, DIN ray kurulumunu karşılar, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçer ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.

 

Ana Özellikler

  1. 5 kategorideki Ethernet kablosunun kablosuz erişim noktası (AP) aracılığıyla POE IP kameralarında güç desteği.
  2. IEEE 802.3af/güç açıkken 1 ~ 2 RJ45 bağlantı noktasına
  3. 2 adet 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası
  4. 1x 1000Mbps SFP fiber bağlantı noktası
  5. 4 KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar
  6. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  7. Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardıyla tam dupleks, Geri basınç standardıyla yarı dupleks
  8. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 100Base-TX uyumlu
  9. Her bir PoE portuna standart olarak 15,4W, standartta 30W'a kadar maksimum güç
  10. Elektrikli ekipmanların PoE modellerini tespit edin.
  11. Bir depola ve ilet anahtarlama mekanizması
  12. Çalışma sıcaklığı: -40°~ 85°C
  13. Depolama sıcaklığı: -40°~ 85°C
  14. Çalışma nemi: %10-%90, yoğuşmasız
  15. Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız
  16. İletim modu: depolama ve iletme
  17. Sistem bant genişliği: 40Gbps (trafik dışı sıkışma)

 

Endüstri standartları

  • EMI: FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A, EN 55022 Sınıf A
  • EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3,EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3,EN 61000-4-8
  • Trafik Kontrolü: NEMA-TS2
  • Titreşim:IEC 60068-2-6
  • Serbest düşüş:IEC 60068-2-32
  • Şok:IEC 60068-2-27
  • Demiryolu Trafiği: EN 50121-4

 

mekanik bilgi

  • Kabuk: Oluklu metal kabuk
  • Güvenlik sınıfı: IP40
  • Boyut: 113,8 x 93 x 34,9 mm
  • Montaj yöntemi: Din-ray montajı

 

Paketleme

Satış Birimleri: Tek ürün

Tek ambalaj boyutu: 22*16*6cm

Tek brüt ağırlık: 0,45kg

Paket tipi: Bir ürün, bir kullanım kılavuzu ve bir garanti kartı bir kutu içindedir.

Teslim Süresi: 3-5days ve farklı miktarlara göre değişecektir

 

Şartname

Ürün adı 10/100/1000Mbps Endüstriyel POE Ethernet Anahtarı (1F+2TP)
Model numarası. IM-FP122GE
Liman

1x 1000Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km

1490nm/1550nm,40~120Km

MM:1310nm,2Km

2x10/100/1000M UTP RJ45(Destek MDI/MDIX otomatik algılama)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift (≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

POE güç kaynağı giriş voltajı: 48V (maks 52V),

Tek PoE güç kaynağı çıkış gücü: 15.4W (port 1~2)

(802.3at standartları özel talimatlar gerektirir)

Emniyet

CE İşareti, ticari

CE/LVD EN60950

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 

SSS

S: Gerçek fabrika siz misiniz?

bir:Evet, 20 yıllık geçmişi olan gerçek fabrika biziz.

 

S: OEM hizmeti veriyor musunuz?

bir:Evet, OEM hizmeti veriyoruz.Özelleştirilmiş ürünle ilgili gereksinimleriniz varsa, biz de sağlıyoruz.

 

Uygulama

Gigabit Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 2 Bağlantı Noktalı 1000Mbps SFP Fiber Bağlantı Noktası 0
 

Fotoğraf

Gigabit Endüstriyel Yönetilmeyen POE Anahtarı 2 Bağlantı Noktalı 1000Mbps SFP Fiber Bağlantı Noktası 1
 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Sales
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)