products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Sales
Telefon numarası : 86-755-26611509
Naber : +8615237149683
anahtar kelimeler [ gbic sfp module transceiver ] eşleşme 1 Ürünler.
satın al DDM'li Mini GBIC SFP Modülü Alıcı-Verici 1.25G Tek Modlu 1310nm LC Konnektör çevrimiçi Üretici

DDM'li Mini GBIC SFP Modülü Alıcı-Verici 1.25G Tek Modlu 1310nm LC Konnektör

fiyat: Negotiable MOQ: 1
ad: SFP Alıcı-Verici Modülü
renk: şerit
Elyaf Türü: SM, Çift fiber
dalga boyu: 1310nm
Mesafe: 20km
Total 1 page