VLAN QoS ERPS ile 8 Bağlantı Noktalı POE L2 Fiber Optik Yönetimli Anahtar
1 bilgisayar
MOQ
Negotiable
fiyat
8 Port POE L2 Fiber Optic Managed Switch With VLAN QoS ERPS
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OLYCOM
Sertifika: CE, ROHS
Model numarası: IM-FP288GW
Vurgulamak:

L2 Fiber Optik Yönetimli Anahtar

,

ERPS'li Fiber Optik Yönetimli Anahtar

,

8 Bağlantı Noktalı POE L2 Yönetimli Anahtar

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: kutuda 1 adet
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P, MoneyGram
Yetenek temini: ayda 6000 adet
Teknik Özellikler
Ürün adı: 8 Bağlantı Noktalı POE+ L2 Yönetimli Fiber Optik Anahtar
PoE Bağlantı Noktaları: 8
İşlev: POE Vlan Qos ERPS LACP STP/RSTP IGMP
Fiber Bağlantı Noktaları: 2
Ürün boyutu: 158 x 114,8 x 60 mm (6,22x4,53x2,36 inç)
Giriş gücü: 48-52VDC (Güç adaptörü olmadan satılır), yedekli güç kaynağı
Ürün Açıklaması

8 Bağlantı Noktalı POE+ Endüstriyel Gigabit L2 Yönetimli Fiber Optik Anahtar 8 Bağlantı Noktalı POE 30W Vlan QoS ERPS ile 2 SFP Yuvası

 

Tanıtım

 

IM-FP288GW serisi, 10/100/1000 Mbps 8 Bağlantı Noktalı POE+ L2 Yönetimli Fiber Optik Anahtardır, IEEE802.3af/at ile uyumlu, Ethernet kablosu aracılığıyla POE IP kameraları açma, basit yapı, 100 metreye kadar güç aralığı, çalışma sıcaklığı-40 ℃ ila + 85 ℃, IP40 koruma derecesi ve EMC endüstriyel sınıf gerekliliklerini karşılar, DIN ray montajı, tehlikeli çevre sertifikasyonundan geçmek ve FCC ve CE standartlarına uygundur.Güvenilir endüstriyel sınıf tasarımı, otomasyon sisteminin sürekli ve istikrarlı çalışmasını sağlayabilir.

 

şartname

 

Ürün adı 8 Bağlantı Noktalı POE+ L2 Yönetimli Fiber Optik Anahtar
Model numarası. IM-FP288GW
Liman

2 x 1000Mpbs SFP bağlantı noktası

SM:1310nm/1550nm,20Km;1490nm/1550nm, 40~120Km;MM:1310nm, 2Km;

8 x 10/100/1000M UTP RJ45 (MDI/MDIX otomatik algılamayı destekler)

Standart IEEE 802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1d STP, IEEE802.1w RSTP, IEEE802.1s MSTP, ITU-T G.8023 EPR/Y.1344, IEEE802.1Q, IEEE802.1X, IEEE802.3ad, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.1ad, IEEE802.1p, IEEE802.1ab, IEEE802.3az
VLAND kimliği 4096
Jumbo çerçeve 9.6KB
MAC Adres Tablosu Boyutu 8K
Anahtarlama özellikleri

İletim modu: depolama ve iletme

Sistem bant genişliği:40Gbps (trafik dışı sıkışma)

Ağ medyası

10BASE-T: CAT3, CAT4, CAT5 blendajsız bükümlü çift(≤100m)

100/1000BASE-TX: CAT5 veya üzeri ekranlı bükümlü çift(≤100m)

SFP bağlantı noktası, iletim mesafesi: 20Km,40Km,60Km,80Km,100Km

LED'ler Güç, ağ, fiber
Güç kaynağı

POE güç kaynağı giriş voltajı: 48V (maks 52V),

Tek PoE güç kaynağı çıkış gücü: 15.4W (port 1~8)

(802.3at standartları özel talimatlar gerektirir)

Çevre Çalışma Sıcaklığı:-40°~ 85°C ;Depolama Sıcaklığı:-40°~ 85°C;Çalışma nemi: %10~%90, yoğuşmasız;Depolama nemi: %10~%95, yoğuşmasız
Endüstri standartları

EMI:FCC Bölüm 15 Alt Bölüm B Sınıf A,EN 55022 Sınıf A

EMS:EN 61000-4-2 (ESD) Seviye 3,EN 61000-4-3 (RS) Seviye 3, EN 61000-4-4 (EFT) Seviye 3, EN 61000-4-5 (Surge) Seviye 3, EN 61000-4-6 (CS) Seviye 3, EN 61000-4-8;Trafik Kontrolü: NEMA-TS2;Titreşim:IEC 60068-2-6;Serbest düşüş:IEC 60068-2-32;Şok:IEC 60068-2-27;Demiryolu Trafiği:EN 50121-4

Emniyet CE İşareti, ticari;CE/LVD EN60950
mekanik bilgi

Kabuk: Oluklu metal kabuk;Güvenlik sınıfı: IP40;

Boyut:158 x 114,8 x 60 mm;

Montaj yöntemi: Din-ray montajı

Garanti 1 yıl içinde değiştirme;5 yıl tamir

 

VLAN QoS ERPS ile 8 Bağlantı Noktalı POE L2 Fiber Optik Yönetimli Anahtar 0

 

Ana Özellikler

  1. 5 kategorideki Ethernet kablosunun kablosuz erişim noktası (AP) aracılığıyla POE IP kameralarında güç desteği.

  2. IEEE 802.3af/güç açıkken 1 ~ 8 RJ45 bağlantı noktasına

  3. 8 x 10/100/1000Mbps Otomatik algılamalı RJ45 bağlantı noktası

  4. 2 x 1000Mbps SFP fiber bağlantı noktası
  5. 4KV Ethernet aşırı gerilim koruması, zorlu dış ortam koşullarına uyum sağlar
  6. Otomatik MDI/MDIX'i Destekleyin
  7. Akış kontrol modu: IEEE 802.3x standardıyla tam dupleks, Geri basınç standardıyla yarı dupleks
  8. IEEE 802.3 10Base-T ve IEEE 802.3u 100Base-TX uyumlu
  9. Bir depola ve ilet anahtarlama mekanizması
  10. Çalışma ortamı sıcaklığı:-40 ° ~85 ° c
  11. Kablo teşhisini destekleyin ve arıza noktasını bulabilir
  12. IEEE802.3az EEE (Enerji Verimli Ethernet) Yönetimini destekleyin, güç tüketimini optimize edin
  13. Destek STP, RSTP, MSTP, ITU-T G.8032 Ethernet Koruma Halkası (EPR)
  14. Destek Qos, taşıma sınıflandırması Qos, Cos, bant genişliği kontrolü
  15. (giriş/çıkış yönü), fırtına bastırma, farklılaştırılmış hizmetler
  16. Destek IEEE802.1q VLAN, VLAN bağlantı noktası, tabanlı Mac VLAN, IP alt ağ VLAN,
  17. Protokol VLAN, VLAN dönüştürme, MVR
  18. Dinamik IEEE802.3ad LACP bağlantı toplama, statik bağlantı toplama desteği
  19. IGMP/MLD gözetleme V1/V2/V3, IGMP filtreleme/modülasyon, IGMP arama desteği
  20. IGMP aracı raporunu, MLD gözetlemeyi destekleyin
  21. Güvenlik: bağlantı noktası ve Mac IEEE802.1X, RADIUS, ACL, TACACS+,HTTP/HTTPS, SSL/SSH v2 temelinde
  22. CLI, Web yönetimi, SNMP v1/v2c/v3, Telnet gibi Cisco® desteği
  23. TFTP ve HTTP aracılığıyla yazılım yükseltmesini destekler, bellenim yedekliliği, yükseltmenin başarısız olmasını önler
  24. Destek DHCP istemcisi/Röle/Snooping/Snooping seçeneği 82/Röle seçeneği 82
  25. RMON, MIB II, ayna görüntüsü, olay günlüğü, DNS, NTP/SNTP, IEEE802.1ab LLDP desteği
  26. IPV6 Telnet sunucusu/ICMP v6, SNMP, HTTP, SSH/SSL, NTP/SNTP,TFTP, QoS, ACL'yi destekler.

 

Başvuru

 

VLAN QoS ERPS ile 8 Bağlantı Noktalı POE L2 Fiber Optik Yönetimli Anahtar 1

 

 

Soru-Cevap

S: Bu yönetilen anahtara güç kaynağı dahil mi?

A: Hayır, bir güç adaptörü içermez.

S: Bu POE L2 endüstriyel fiber optik anahtar hangi güç adaptörünü gerektirir?

A: Giriş voltajı 9-52VDC'dir.Giriş voltajı 48VDC-52VDC değilse, POE yönetimli olmayan bir anahtardır ve çalışabilir.Güç adaptörü 12VDC 3A olabilir.Giriş voltajı 48VDC-52VDC ise, POE tarafından yönetilen endüstriyel fiber anahtardır.

S: Hangi POE standartlarıdır?

C: Bu bir POE+ endüstriyel fiber optik anahtardır.Güç adaptörü 48VDC5A ise, her ağ bağlantı noktası 30W'a ulaşabilir.

S: Bu fiber anahtar hangi sıcaklık aralığına ulaşabilir?

A: Çalışma sıcaklığı -40~85℃(-40~185°F)

S: Küçük bir din rayıyla mı geliyor?

A: Bu bir din rayı optik anahtarıdır, ancak din rayı dahil değildir.

S: Yönetilen bir anahtar mı?

C: Evet, bu L2 tarafından yönetilen bir POE endüstriyel fiber ağ anahtarıdır.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)