DC5V Analog - Dijital Ses Dönüştürücü, Koaksiyel Video Dönüştürücü Düşük Optik Bağlantı Kaybı
1 çift
MOQ
Negotiable
fiyat
DC5V Analog To Digital Audio Converter , Coaxial Video Converter Low Optical Link Loss
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Olycom
Sertifika: CE RoHS FCC
Model numarası: OM610-8V↑WT/R
Vurgulamak:

DC5V Analog Dijital Ses Dönüştürücü

,

koaksiyel video dönüştürücü Düşük optik bağlantı kaybı

,

DC5V koaksiyel video dönüştürücü

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Bir kartonda 1 çift, 2.00kg (GW)
Teslim süresi: 5 ~ 8 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, PayPal
Yetenek temini: Haftada 1000 çift
Teknik Özellikler
Ürün adı: Analog video dijital optik dönüştürücü
Lif: FC bağlantı noktası
Video: 8 kanal, BNC arayüzü
Voltaj: DC girişi 5V veya 12V
Uyumlu: NTSC / PAL / SECAM
ağırlık: 1,00 kg/adet, GW
boyut: 179 mm × 130.5 mm × 50 mm
Garanti: 12 ay
Ürün Açıklaması

Koaksiyel Kablo Üzerinden 8 Kanallı Optik Analog Video Verici ve Alıcı BNC Video

 
Ürüne Genel Bakış
 
Olycom video optik verici alıcısı

  • Optik fiber üzerinde 8 kanallı video sinyallerini iletin
  • 9/125um Tek modlu fiberde çalışma mesafesi 20Km ila 80KM arasındadır.

  • Çok modlu fiberde 1Km

  • EMI, RFI ve toprak döngüsü olmadan

  • Anahtar güç kaynağı ile çalışırken tak ve çalıştır

 
Ana Özellikler

 

  1. Yıldırım geçirmez çözüm
  2. EMI, RFI ve toprak döngüsü olmadan
  3. Düşük optik bağlantı kaybı – maksimum 30dB
  4. Sağlam metal kasa
  5. Bağımsız ve 3U kasada mevcuttur

 

Şartname

 

Optik
dalga boyu 1310nm/1550nm
Çıkış gücü -8~3dBm
Optik fiber Tek mod (9/125um) 20Km, çok modlu (50/125um) 1Km, (62.5/125um) 500m
alma hassasiyeti -30dBm
Arayüz FC standardı, ST/SC isteğe bağlı
Video
Kanal Miktarı 8 kanal, kameradan kontrol merkezine
Uyumlu Sistemler NTSC/PAL/SECAM
Empedans/Voltaj BNC 75Ω (dengesiz) / 2.0Vp-p
Diferansiyel Kazanç < ±1%
Diferansiyel Faz < ±1
S / N Oranı >60dB(ağırlık)(8 bit)
Arayüz BNC
Elektriksel.Çevresel.Mekanik
Çalışma gerilimi DC 5V1A
Çalışma sıcaklığı -20℃~+70℃
Depolama sıcaklığı -45℃~+85℃
Nem 0~95% yoğuşmasız
Boyut-bağımsız 179 mm × 130.5 mm × 50 mm
Ağırlık 0,66 kg/adet (Net Ağırlık), 1,00 kg/adet (Brüt Ağırlık)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Uygulama
 
DC5V Analog - Dijital Ses Dönüştürücü, Koaksiyel Video Dönüştürücü Düşük Optik Bağlantı Kaybı 0
 
Ürün Resimleri
 
DC5V Analog - Dijital Ses Dönüştürücü, Koaksiyel Video Dönüştürücü Düşük Optik Bağlantı Kaybı 1
 
 
DC5V Analog - Dijital Ses Dönüştürücü, Koaksiyel Video Dönüştürücü Düşük Optik Bağlantı Kaybı 2

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 86-755-26611509
Faks : 86-755-83129773
Kalan karakter(20/3000)