# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
iyi kalite 10 Liman Ağ Anahtarı satış için
iyi kalite 10 Liman Ağ Anahtarı satış için
Ben sohbet şimdi

JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7
JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD
Company appearance at science park Açık Resepsiyon Show room Show room Toplantı Salonu demo odası kapsamlı ofis

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Dünya çapında
Markalar : HENGSION
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 6,500,000-7,500,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 10% - 20%
Company Website: www.hengsion.com

HENGSION Avantajları:

1. HENGSION yıllardır video iletim alanında odaklanmış, bu yüzden video aktarımı derin anlayışlara sahip olması. Biz sadece bir anahtarın kalitesi iyi ya da kötü olduğunu söyleyemeyiz, ama biz bir sistem planlarken bu anahtar uygun olup olmadığını biz söyleyebilirim. Biz anahtarlama oranlarını hesaplamak, ne talep daha anahtar düşük seçmek, ne talep çok daha yüksek bir anahtar seçmelisiniz.

Video verileri LAN iletim koşulu altında metin veri oldukça farklıdır. LAN trafik akışı bile sınırlı gecikme kullanıcı bilgisayar yavaş çalışıyor hissettirecek, çok küçük ve süreksiz olduğunu. video verilerinin büyük bir akış, gerçek zamanlı ve sürekli olarak hep iken. Hatta küçük bir gecikme görüntü sıkışmış ve hatta çökme neden olabilir. Biz ağ sistemi planlanırken Yani, biz akış, sayısı ve erişen cihazların veri akışı da dahil olmak üzere her açıdan düşünmek gerekir.

Endüstriyel ve kurumsal düzeyde dahil olmak üzere ürünlerin, 2. Tam aralık; 100M, 1000M ve 10G; Layer 2 ve Layer 3 protokolleri; uygulamaların çoğunu kapsayan POE türü.

3. Yüksek kaliteli çözümler: Tayvan ortalama Well, Japonya'dan Mitsubishi Lazer tüp fiber modülleri Broadcom'dan cips ve güç seçin.

4. Güçlü yazılım: kendimiz NMS platformu geliştirdi. Gerçek zamanlı akış sorgu işlevi sistem kararlılığı analiz ve verimli sorununun çözümünde çok yararlı olur.

5. Biz müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirme hizmetleri sunmak.

İletişim bilgileri
JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Sannie Chan

Tel: 86-519-85612501

Faks: 86-519-85612503

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)