# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa Ürünlerendüstriyel gigabit ethernet anahtarı

Tam Yönetilen Endüstriyel Gigabit Ethernet Anahtarı 1 Gigabit FX SFP ve 4 Gigabit Elektrik Bağlantı Noktası

Tam Yönetilen Endüstriyel Gigabit Ethernet Anahtarı 1 Gigabit FX SFP ve 4 Gigabit Elektrik Bağlantı Noktası

    • Fully Managed Industrial Gigabit Ethernet Switch 1 Gigabit FX SFP and 4 Gigabit Electric Port
    • Fully Managed Industrial Gigabit Ethernet Switch 1 Gigabit FX SFP and 4 Gigabit Electric Port
    • Fully Managed Industrial Gigabit Ethernet Switch 1 Gigabit FX SFP and 4 Gigabit Electric Port
    • Fully Managed Industrial Gigabit Ethernet Switch 1 Gigabit FX SFP and 4 Gigabit Electric Port
  • Fully Managed Industrial Gigabit Ethernet Switch 1 Gigabit FX SFP and 4 Gigabit Electric Port

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: EIB05G-4E-1G

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: bakışta T / T, LC, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Gigabit Ethernet portu: 10/100/1000 Base-T (X) otomatik adaptif RJ45 güç bağlantı noktası: 5,08 mm endüstriyel terminal
    Yükleme: DIN Ray koruma: Aşırı akım koruması; Artıklık koruma
    Gövde: Güçlendirilmiş oluklu metal gövde Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃

    Tam Yönetilen Endüstriyel Gigabit Ethernet Anahtarı 1 Gigabit FX SFP ve 4 Gigabit Elektrik Bağlantı Noktası

    Giriş

    EIB05G-4E-1G, yönetilmeyen tip endüstriyel Ethernet anahtarı olup, 1 * 1000Base FX SFP fiber optik port ve 4 * 1000BaseT (X) hızlı Ethernet portu sağlar.

    Hiçbir fan, düşük güç tüketimi tasarımı; Din demiryolu oluklu metal muhafaza IP40 koruma sınıfına uygundur;

    Çift yedek güç girişi; CE, FCC ve ROHS standartlarına uyun. EIB05G-4E-1F 'nin geniş çalışma sıcaklık aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akış gerçek zamanlı dış ortamda uygulama için idealdir ve endüstriyel otomasyon kontrol ve gözlem günlerinde yaygın olarak kullanılır Kampüs, toplum, demiryolu trafiği, elektrik gücü kontrolü vb. Gibi.



    Özellikler:

    Ø 4 * 1000Base T (X) hızlı Ethernet portu ve 1 * 1000Base FX SFP fiber optik port

    Ø IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x, depolayın ve iletin

    Ø Tüm limanların tel hızı iletme özelliği engellemeyen ileti yönlendirmesinden emin olun.

    Ø Tak ve çalıştır için otomatik MDI / MDI-X geçit

    Ø Aşırı yük korumalı ve güç ters polarite korumalı, dual yedek güç girişi.

    Ø Destek tam yüklü çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃.

    Ø Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.

    Ø Demiryolu oluklu metal muhafaza, IP40 koruma sınıfını karşılar.

    Ø Endüstriyel Seviye 4 tasarımı.

    şartname

    teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x
    arayüzey
    Gigabit Ethernet portu 10/100/1000 Baz-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
    Gigabit Fiber port 1000Base-SFP FX portu (LC)
    Güç portu 5.08mm endüstriyel terminal
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Saklayın ve iletin, kablo hızı değiştirme
    Bant genişliği değiştirme 10Gbps
    Paket iletme hızı 7.5Mpps
    Mac adresi 4K
    Tampon Bellek 1Mb
    Için LED Göstergesi
    Güç, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
    Güç
    Giriş Gerilimi Aralığı 9-36VDC / 9-36VAC yedekli giriş
    Rölanti Tüketimi 0.2A@12VDC
    Tam yük Tüketimi 0.4A@12VDC
    Bağ 5.08mm endüstriyel terminal
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması; Yedeklilik koruması
    Mekanik
    kasa Güçlendirilmiş oluklu mukavva
    Koruma sınıfı IP40
    Boyut (L x W x H) 150 x 128.5 * 37 mm
    Kurulum Din Ray
    Ağırlık 0.55kg
    çevre
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ 85 ℃
    Bağıl nem 5 ~% 95, yoğunlaşmayan
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf A



    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi 3 yıl



    Sipariş Bilgileri

    Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP 10/100 / 1000Baz T (X) 100Baz F (X) 100Base T (X)
    EIB05G-4E-1G 1 4 0 0


    İsteğe Bağlı Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)
    DR-30D12 , Din-Rail güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 12VDC, -20 ila 60 ℃ çalışma sıcaklığı
    GS-36D12 , Güç adaptörü, 100-240VAC @ 12VDC, -20 ila 50 ℃ çalışma sıcaklığı
    SFP-G-3155-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 20km
    SFP-G-5531-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1310nm), tek modlu, tek fiber, 20km
    SFP-G-4-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 40km
    SFP-G-4-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiber, 40km
    SFP-G-6-4955-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek fiber, 60km
    SFP-G-6-5549-J , 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550nm / R: 1490nm), tek modlu, tek fiber, 60km
    OM-SFP-GD-31-J , 1.5Gbps SFP optik alıcı-vericisi (1310nm), tek modlu, çift fiberli, 20km

    Paket Kontrol Listesi
    • Ethernet anahtarı
    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
    • Garanti belgesi


    boyut

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler