# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa ÜrünlerÇekirdek Ağ Anahtarı

Tam gigabit 48 portlu ağ anahtarı 10/100 / 1000M, otomatik adaptif tabakası 2 gigabit anahtar

Tam gigabit 48 portlu ağ anahtarı 10/100 / 1000M, otomatik adaptif tabakası 2 gigabit anahtar

    • Full gigabit 48 port network switch 10 / 100 / 1000M , auto adaptive layer 2 gigabit switch
    • Full gigabit 48 port network switch 10 / 100 / 1000M , auto adaptive layer 2 gigabit switch
  • Full gigabit 48 port network switch 10 / 100 / 1000M , auto adaptive layer 2 gigabit switch

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: <body> MNB52G-48E</span>

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: bakışta T / T, LC, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    RS232 Seri Konsol portu: Konsol kablosu ile RJ45 konnektörü RS232 VLAN kimliği: 1-4096
    multicast protokol: IGMPv1 / 2/3 Gözetimi VLAN: 802.1Q, VLAN (4K), Port tabanlı VLAN, Q-in-Q
    anahtarlama bant genişliği: 320Gbps Gigabit Ethernet portu: 10/100 / 1000Base-TX otomatik adaptif RJ45

    MNB52G-48E
    Yönetilen 48 * 1000Base T (X) bağlantı noktası Ethernet Anahtarı

    Giriş:

    HENGSION yönetilen MNB52G-48E, 48 * 100BaseT (X) hızlı Ethernet portu sağlar.

    Tam güvenlik ve QoS ilkeleri ile Ethernet yedekli Zil protokolünü (kurtarma süresi <20 ms) destekleyin;

    VLAN bölümü, bağlantı noktası yansıtma ve bağlantı noktası hızı sınırlamasını destekleyin;

    Yayın fırtınasının bastırılması, akış kontrolü ve merkezi yönetim ve konfigürasyonu WEB, CLI, SNMP ile destekleyin;

    MNB28G Serisi, çoklu servis entegrasyonu, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve yönetilebilirlik gibi kullanıcının ağ gereksinimlerini karşılayabilecek çok sayıda operasyonel özelliğe sahiptir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akışlı gerçek zamanlı dış ortamda uygulama için idealdir ve kurumsal, akıllı bina, kafe, topluluk erişimi veya toplama gibi vesilelerle ve finans, Eğitim ve hükümet vb.

    Ana Özellikler:

    Ø 48 * 10/100 / 1000Base T (X) Ethernet bağlantı noktası

    Ø Tüm limanların kablolu hız iletme özelliği, engellemeyen ileti yönlendirme özelliğinden emin olun.

    Ø 802.1x kimlik doğrulama, VLAN ve yayın fırtınası bastırmasını destekleyin.

    Ø IEEE / 802.3x tam dupleks akış kontrolü ve Backpressure yarı dubleks akış denetimini destekleyin.

    Ø Döngü algılama ve Port + IP + MAC bağlama.

    Ø Liman trafiği izleme ve hata olayı alarmı

    Ø WEB görsel arayüzünü destekleyin, SNMP yönetimini destekleyin.

    Ø Tak ve çalıştır için otomatik MDI / MDI-X geçit

    Ø Aşırı yük koruması ve güç ters polarite koruması.

    Ø -20 ila 70 ℃ arası tam dolu çalışma sıcaklığı aralığı.

    Ø 19 "1U Raf Montajı montajı


    Özellikler:

    Teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z; IEEE802.1Q, 802.1p, 802.1D, 802.1w, 802.1s, 802.1X, 802.1ab
    Protokoller Ring, MSTP, IGMP Snooping, GMRP, VLAN, PVLAN, Telnet, HTTP, HTTPS, RMON, SNMPv1 / v2 / v3, LLDP, SNTP, DHCP sunucusu, SSH, SSL, ACL, FTP, ARP, QoS
    Arayüz
    Gigabit Ethernet portu 10/100 / 1000Base-TX otomatik uyarlanabilir RJ45
    Konsol bağlantı noktası RS232, RJ45 konnektöründe konsol kablosu ile
    Güç portu @ 12VDC'de 100-240VAC Güç fişi
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Depolama ve iletme, kablolu hızlı anahtarlama
    Bant genişliği değiştirme 320Gbps
    Paket iletme hızı 130.9Mpps
    Mac adresi 16 kilo
    Tampon Bellek 3MB
    Öncelik Sırası 4
    VLAN numarası 4K
    VLAN Kimliği 1-4096
    Çok noktaya yayın grupları 256
    Yazılım Özellikleri
    VLAN 802.1Q, Vlan (4K), Port tabanlı VLAN, Q-in-Q
    Fırtına Bastırma Yayın, çok noktaya yayın ve bilinmeyen tek noktaya yayın fırtınası bastırma
    Akış kontrolü IEEE802.3X görüşmesi, CAR fonksiyonu, hız sınırlama adımı 64K
    Çok noktaya yayın protokolü IGMPv1 / 2/3 Snooping
    Liman İşletmeciliği Destek portu ikizleme, port izolasyonu, port trunking
    DHCP Yönetimi DHCP Snooping'i destekleme, seçenek 82
    QoS (Hizmet Kalitesi) 802.1p; Destek portu varsayılan öncelik etiketleri, port başına en az 4 farklı öncelik kuyruğu
    Güvenlik özellikleri MAC adres filtreleme, dinamik veya statik MAC adresi öğrenme, döngü algılama ve Port + IP + MAC bağlama
    Trafik Yönetimi Liman trafiği denetimi ve hata olayı alarmı
    Yönetim SNMP v1 / v2 / v3, CLI, WEB
    Yönetim Erişimi Destek Konsolu, Telnet
    Sistem bakımı RMON, PDP Keşif Protokolü (CDP uyumlu), AST
    Dosya transferi Destek Çıkış dosyası, yapılandırma dosyası yedekleme ve girdi
    Için LED Göstergesi
    Güç, Cihaz çalışma durumu, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
    Güç
    Giriş Gerilimi Aralığı 100-240 VAC
    Rölanti Tüketimi 1,95A @ 12VDC (Maks.)
    Tam yük Tüketimi 2.98A @ 12VDC (Maks.)
    Bağ Elektrik fişi
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması
    Mekanik
    Muhafaza 19 "1U metal gövde
    Koruma sınıfı IP30
    Boyut (L * G * Y) 440 * 350 * 44mm
    Kurulum 1U Raf Montaj
    Ağırlık 3 Kg
    Çevreci
    Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ + 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Bağıl nem % 5 ~ 95, yoğuşmasız
    Garanti
    Garanti süresi 2 yıl



    Sipariş Bilgileri

    Mevcut Modeller Port Arabirimi
    1000 / 10000Base SFP FX 10/100 / 1000Baz T (X)
    MNB52G-48E 0 48



    Opsiyonel Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)
    SFP-G-3155-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 20km
    SFP-G-5531-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1310nm), tek modlu, tek lif, 20km
    SFP-G-4-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 40km
    SFP-G-4-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 40km
    SFP-G-6-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 60km
    SFP-G-6-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 60km
    OM-SFP-GD-31-J, 1.5Gbps SFP optik alıcı-verici (1310nm), tek modlu, ikili lif, 20km

    Paket Kontrol Listesi:

    • Ethernet anahtarı
    • Güç adaptörü
    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
    • Garanti belgesi

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler