# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKurumsal Ağ Anahtarı

Metal gövde D2.5 soket güç kapısı Kurumsal ağ anahtarı 10/100 / 1000M otomatik adaptif Ethernet Media Converter

Metal gövde D2.5 soket güç kapısı Kurumsal ağ anahtarı 10/100 / 1000M otomatik adaptif Ethernet Media Converter

Metal casing D2.5 socket power port Enterprise network switch 10 / 100 / 1000M auto adaptive Ethernet Media Converter

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hengsion
Sertifika: CE, FCC, ROHS
Model numarası: <body> DDT-N-1000SSFB</span>

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
Yetenek temini: ayda 3000 setleri
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
güç bağlantı noktası: D2.5 soket Hız: Tel hızı iletme yeteneği
Yükleme: raf monte edilen tesisat için duvara monte veya kart alıcısı Megabit Fiber bağlantı noktası: 100Base-FX portu (SC / FC / ST opsiyonel)
Gövde: metal kasa tampon Bellek: 128 Kbit

Giriş:

HENGSION yönetilmeyen DDT-N-1000SSFA / B 10/100 / 1000M otomatik uyarlanabilir Ethernet Ortam Dönüştürücü, Ethernet'in elektrik sinyallerini iletim için optik sinyallere dönüştürür. Optik otomatik kazanç kontrolü (OAGC) özelliği vardır. Optik sinyal, bakır tel aracılığıyla iletilenlerden daha avantajlı olan optik darbeli 1-2 tek damarlı fiber vasıtasıyla iletilir ve alınır. Güvenlik, Güvenilirlik, İletim Hızı ve Aralık, LAN, şehir içi ağlar için uygundur. Modüler tasarımı, raflarla merkezi yönetim için elverişlidir.

Bu 10/100 / 1000M Ortam Dönüştürücüsü, bükülmüş çifte bağlanan 1 RJ45 portuna ve fibere bağlanan 1 fiber portuna sahiptir. Tel hızı iletme kabiliyeti olan, 128Kbot tampon bellek, metal gövde ile duvara montaj ve raf montajı destekler. Çalışma sıcaklığı aralığı -20 ile 70 ℃ arasındadır.

(1) 1 * 1000Base T (X) hızlı Ethernet portu ve 1 * 1000Base FX fiber optik port

(2) IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x / 802.3z / 802.3ab, depolayın ve iletin

(3) Tel hızı iletme kabiliyeti.

(4) Tak ve çalıştır için otomatik MDI / MDI-X geçidi

(5) Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.

(6) Destek duvara montaj veya raf montajı

Özellikler:

teknoloji
standartlar IEEE 802.3 / 802.3u // 802.3x / 802.3z / 802.3ab
arayüz
Megabit Ethernet portu 10/100/1000 Baz-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
Megabit Fiber port 1000Base-FX portu (SC / FC / ST / LC opsiyonel)
güç portu D2.5 soketi
Anahtarlama Özellikleri
İşleme Türü Depolama ve iletme, kablolu hızlı anahtarlama
Tampon Bellek 1K SDRAM
Için LED Göstergesi
Güç, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
Güç
Giriş Gerilimi Aralığı 5VDC girişi
Rölanti Tüketimi 0,29A @ 5VDC (Maks.)
Tam yük Tüketimi 0.58A5VDC (Maks.)
Bağ D2.5 soketi
Koruma Aşırı Yük Akım Koruması
Mekanik
Muhafaza metal gövde
Kurulum Raf montajı için duvar montajı veya kart alıcısı
Boyut (kulakla birlikte) 122 * 105 * 28,2 mm
Boyut (kulak olmadan) 122 * 82 * 28.2mm
çevreci
Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ + 70 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ + 85 ℃
Bağıl nem % 5 ~ 95, yoğuşmasız
Garanti
Garanti süresi 2 yıl



Sipariş Bilgileri:

Mevcut Modeller Özellikler Açıklama Port Arabirimi
1000Baz F (X) 1000Baz T (X)
DDT-N-1000SSFA

Tekli mod, tek fiberli, 20km, FC, 1310 / 1550nm, A tarafı

0

1 1
DDT-N-1000SSFB

Tekli mod, tek fiber, 20km, FC, 1550 / 1310nm, B tarafı

0

1 1

Açıklamalar: Farklı fiber arabirimine ihtiyacınız varsa veya çok modlu fiber veya çift fiber için veya farklı mesafe için kullanıldıysa, lütfen sipariş verirken özen gösterin.

Opsiyonel Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)

SFP-G-3155-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 20km

SFP-G-5531-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1310nm), tek modlu, tek lif, 20km

SFP-G-4-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 40km

SFP-G-4-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 40km

SFP-G-6-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 60km

SFP-G-6-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 60km

OM-SFP-GD-31-J, 1.5Gbps SFP optik alıcı-verici (1310nm), tek modlu, ikili lif, 20km

Paket Kontrol Listesi:

• Ethernet anahtarı
• Güç adaptörü
• Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
• Garanti belgesi

İletişim bilgileri
JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

İlgili kişi: Sannie Chan

Tel: +8613813582039

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler